logo کاقه ارز

افزایش حدود شما معمولاً مسئله تأیید اعتبار اضافی است که سریع و آسان است. می توانید بدانید حدود فعلی شما در Limits & Verification چیست؟ که در  بخش تنظیمات حساب Skrill شما قرار دارد. اسکریل روشی راحت و آسان برای انتقال و برداشت وجه البته با کارمزد بالا است. در مقالات گذشته در باره این سیستم پرداخت الکترونیکی توضیح دادیم. و حالا در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید. تا درباره ی نحوه تایید کیف پول skrill به صورت مرحله ای و تصویری به شما آموزش دهیم.

مراحل انجام وریفای کیف پول skrill

پس از شروع استفاده از حساب کاربری خود و برای تایید کیف پول skrill برای انجام معاملات، با بارگذاری یک کپی رنگی روشن، خوانا، معتبر و بدون تغییر اسکن شده یا عکسی از یکی از اسناد زیر، می توانید تأیید اضافی در مورد هویت خود ارائه دهید:

مدارک لازم جهت وریفای کیف پول skrill

  • پشت و روی گواهینامه رانندگی شما
  • صفحه عکس گذرنامه شما
  • پشت و روی کارت ملی خود
  • سند تأیید آدرس
  • چهره مطابقت / عکس سلفی از شناسه خود

می توانید با کلیک کردن روی قسمت نارنجی، که پس از ورود به کیف پول Skrill خود، قابل مشاهده است. مراحل بارگیری نسخه ای از اسناد شناسایی عکس خود را برای تایید کیف پول skrill شروع کنید.

با این کار شما به صفحه تأیید جزئیات کیف پول skrill خود می پردازید. که در آن کلیه مراحل تأیید صحت باقی مانده نمایش داده می شود.
می توانید حساب خود را از طریق نمایه Facebook خود تأیید کنید. تا در آخر به تایید کیف پول skrillبرسید. یا جریان تأیید استاندارد را دنبال کنید.

تایید کیف پول skrill توسط وبکم

هنگامی که مراحل تأیید شناسه خود را جهت تایید کیف پول skrill شروع کردید. از شما خواسته می شود وبکم را فعال کنید. یا برنامه Skrill Mobile را برای شروع یک تصویر چهره / عکس سلفی از شناسه خود بارگیری کنید. اگر یک وب کم در رایانه خود ندارید، می توانید برنامه Skrill ( Skrill Google Play / Skrill Apple App Store ) را بارگیری کرده و از دوربین تلفن هوشمند خود استفاده کنید. تا به راحتی این مرحله تأیید کیف پول skrill را انجام دهید.


با کلیک بر روی “اکنون تأیید کنید” گزینه انتخاب نوع سند و کشور صادر کننده به شما داده می شود.
توجه: کشور صادر کننده بر اساس کشور ثبت نام شما انتخاب می شود. اگر سند شناسه شما توسط کشور دیگری صادر شده است. لطفاً آن را از فهرست کشویی انتخاب کنید. عدم تغییر در کشور صحیح ممکن است خطای بارگذاری را ایجاد کند. و شما را از تایید کیف پول skrill باز دارد.

کیف پول skrill

در این مرحله از شما خواسته می شود از وب کم خود استفاده کنید. تا نسخه جدیدی از سند و عکس سلفی خود را ضبط کنید. که ما برای تأیید کیف پول skrill و هویت شما از آن استفاده خواهیم کرد.

کیف پول skrill

اگر پیام پاپ آپ خودکار را برای به اشتراک گذاشتن دوربین خود در مرورگر خود مشاهده نمی کنید، می توانید اطلاعاتی درباره نحوه فعال کردن مجدد آن در اینجا پیدا کنید.

چگونه اشتراک گذاری وب کم را در مرورگر خود دوباره فعال کنیم؟

معمولاً با انتخاب یک دستگاه دوربین به وب کم خود دسترسی پیدا می کنید و از یک پنجره پاپ آپ که روی آن در هنگام انجام مراحل تأیید وب کم ظاهر می شود روی اشتراک انتخاب شده دستگاه کلیک می کنید.
اگر به دلایلی دسترسی قبلی به دوربین خود را قبلاً مسدود کرده اید، برای فعال کردن مجدد آن باید مراحلی را انجام دهید. ابتدا مرورگر Chrome را باز کنید و در سمت راست بالا روی More Settings کلیک کنید. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید. در بخش Privacy، روی تنظیمات محتوا کلیک کنید .در زیر دوربین، یکی از گزینه ها را کلیک کنید.

حذف دسترسی سایت ها به دوربین و میکروفن شما


وقتی سایتی به دوربین و میکروفون شما دسترسی دارد: Chrome هر زمان که یک سایت بخواهد از دوربین شما استفاده کند به شما هشدار می دهد.
به سایت ها اجازه دسترسی به دوربین و میکروفون شما را نمی دهد: به طور خودکار هرگونه درخواست سایت را برای استفاده از دوربین خود رد می کند.
برای حذف مجوزهایی که قبلاً به سایتها اعطا کرده اید، بر روی مدیریت استثناها کلیک کنید.

کیف پول skrill

سپس یک صفحه تأیید برای کیف پول skrill مشاهده خواهید کرد که می گوید مدارک شما با موفقیت دریافت شده اند.

پس از استفاده موفقیت آمیز از وب کم یا برنامه تلفن همراه خود برای ارائه تصویری از شناسه و چهره / سلفی خود، هر دو مرحله تأیید شناسه شما و تأیید اعتبار مالکیت حساب در بررسی قرار می گیرند.
پس از پردازش موفقیت آمیز اسناد، ایمیلی دریافت خواهید کرد و مراحل تأیید شناسه شما و مراحل تأیید اعتبار مالکیت به صورت کامل انجام می شود.

اگر قبلاً مکان مرورگر خود را به اشتراک گذاشته اید، اگر وارد آدرس Skrill خود شوید، ممکن است مرحله “تأیید مکان شما” به طور خودکار انجام شود.
اگر هنوز موقعیت مکانی مرورگر خود را به اشتراک نگذارید، از شما خواسته می شود تا این کار را انجام دهید تا تأیید صحت موقعیت مکانی خود را انجام دهید.


بسته به کشور محل اقامت شما، ممکن است امکان بررسی آدرس شما از طریق اشتراک جغرافیایی حتی اگر در آدرس Skrill ثبت شده خود باشید، امکان پذیر نباشد. در این حالت از شما خواسته می شود که یک سند تأیید آدرس را به صورت دستی بارگذاری کنید.

پس از اتمام مراحل تأیید، تأیید نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد.
اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند تأیید حساب که می توانید در اینجا بیابید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.