logo کاقه ارز

تعداد موارد کورونا ویروس در سراسر جهان به سرعت در حال نزدیک شدن به 400000 نفر است. که بسیاری از صنایع و مشاغل در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار گرفته اند. بازار رمزنگاری نیز از این قاعده مستثنا نبوده است. قیمت بیت کوین (BTC) در ابتدا با افت 50 درصدی واکنش نشان داد. شرکت بلاکچین شروع به نشان که کارکنان خود کار از راه دور و کنفرانس رمزنگاری اند یا لغو شده است و یا به تعویق افتاد.

در حالی که برخی کنفرانس گزارش حضور و غیاب و توده استعفا فقیر از اعضا، دیگر موفقیت را در یک فرمت مجازی پیدا کرده اند. برگزار کنندگان کنفرانس Crypto و سخنرانان آخرین نظرات خود را در مورد آنچه در حال حاضر در صنعت رویدادهای blockchain اتفاق می افتد. با Cointelegraph به اشتراک گذاشتند. که در این مقاله به آن می پردازیم در ادامه مطالب با کافه ارز همراه باشید.

 COVID-19 چه طورهمه این کنفرانس ها را لغو کرد؟

همه این کارها از ماه فوریه آغاز شد. برای مقابله با ای ویروس همه کنفرانس ها و همایش ها لغو شد. از جمله آنها هفته هونگ کنگ Blockchain هفته 2020، نشست TEAMZ Blockchain اجلاس ژاپن و Token2049 بود که برای سپتامبر و اکتبر از سر گرفته شد. تا همین اواخر، شرکت کنندگان در رویدادهای لغو شده در آسیا می توانستند در کنفرانس های رمزنگاری در کشورهای همسایه شرکت کنند. اکنون این تقریباً غیرممکن است. به عنوان مثال Erhan Korhaliller، برگزارکننده هفته Blockchain استانبول، هفته گذشته این کنفرانس را به تعویق انداخت.

 COVID-19

آیاهمایش ها و کنفرانس بصورت آنلاین حرکت می کنند؟


با توجه به گزارشات سازمان دهندگان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت رمزنگاری اجماع 2020 تصمیم گرفتند که این رویداد را به جای لغو آن مجازی بسازند. این کنفرانس آنلاین در ماه می برگزار می شود. شرکت کنندگان از سراسر جهان به صورت رایگان می توانند به آن بپیوندند. بعلاوه، برگزاركنندگان قول داده اند به كسانی كه نمی خواهند بصورت آنلاین شركت كنند، بازپرداخت بدهند. اگرچه بسیاری از شرکت کنندگان تصمیم به نگهداری بلیط خود گرفته اند. 

نظرات دیگر دانشمندان Cointelegraph

” پس از کنفرانس EthCC 3، برخی از شرکت کنندگان مبتلا به COVID-19 تشخیص داده شدند. در حالی که یک رویداد دیگر در پاریس، اجلاس هفته بلاکچین، به ماه دسامبر موکول شد. در حال حاضر، ما منتظریم تا ببینیم که چگونه ویروس پانوندمی کورونا ویروس در سراسر جهان درمان می شود. و وضعیت فعلی چگونه در حال تحول است. ما در حال تجزیه و تحلیل چند امکان دیگر مانند ایجاد یک اجلاس مجازی هستیم، در صورت عدم تحول اوضاع فعلی.

کنفرانس

این امر چه تاثیری بر بازارها کنفرانس ها گذاشت؟

کروناویروس در حال حاضر بر قیمت ارزهای رمزنگاری به طور کلی و فعالیت شرکتهای blockchain بطور خاص تأثیر گذاشته است. در ماه مارس، کنعان، تولید کننده پیشرو تجهیزات معدن، بازار چین را ترک کرد. در ماه مارس، تولید کننده پیشرو تجهیزات معدن، بازار چین را ترک کرد. در حالی که Coinbase ، Waves ، Binance و سایر شرکت های بزرگ این گزینه را به کارمندان خود پیشنهاد دادند که از راه دور کار کنند.


به گفته آتمرام از شرکت persistence، قطب شرکت Cosmos، که اجرای پروتکل آن در سال 2020 تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته است. تعداد پرتاب پروژه های زیادی نیز که امسال برنامه ریزی شده اند نیز تحت تأثیر قرار می گیرند. وی به Cointelegraph گفت:کروناویروس برای کل جامعه مشکلاتی را ایجاد می کند. و این ممکن است بر زمان بندی پروژه ها تأثیر بگذارد. در سطح جهانی پیش بینی می شود امسال پذیرش رمزنگاری و blockchain افزایش یابد. با این همه گیری، پیشرفت کند شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.