logo کاقه ارز

کوینومی، کیف پولی برای ارزهای دیجیتال بوده که در ابتدا برای تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده است. اما نسخه دسکتاپ هم دارد. کیف پول الکترونیکی COINOMI ، پیشرفته‌ترین و امن‌ترین ویژگی‌ها را به کاربران خود ارائه می‌دهد. در عین حال امکان دسترسی سریع به دارایی دیجیتال را نیز به همراه دارد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره ی کیف پول الکترونیکی کوینومی کسب کنید.

تاریخچه کیف پول الکترونیکی COINOMI

از دسامبر سال 2019، Coinomi بیش از 125 صندوق را پشتیبانی می کند، که این بیش از سایر کیف پول های غیر حضوری در صنعت است. درمجموع، می توانید به طور ایمن هزاران نشانه را درون یک کیف پول تک Coinomi ذخیره کنید. Coinomi همچنین (SegWit-enabled) است و می توانید کیف پول خود را با 168 ارز فیات تعیین کنید.
Coinomi در سال 2014 تاسیس شد، که آن را نیز قدیمی ترین کیف پول چند بلوکین در دسترس قرار می دهد. نکته جالب تر این که هیچ کیف پول Coinomi تاکنون هک نشده است و یا به گونه ای دیگر به خطر نیفتاده است. 

کیف پول الکترونیکی کوینومی چسیت

Coinomi یک کیف پول است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود. کوینومی که به طور آنلاین در Coinomi.com یافت می شود، یک کیف پول blockchain است. به شما امکان می دهد با خیال راحت 150000 دارایی blockchain را ذخیره، مدیریت و تبادل کنید. این کیف پول از بیت کوین و هزاران ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می کند. Coinomi برای سیستم عامل های (Mac ،Windows ،Linux ،Android و iOS) در دسترس است. این که می خواهید ارز خود را بر روی دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه امن کنید، نسخه ای از Coinomi را پیدا می کنید که برای شما مفید باشد.

کیف پول الکترونیکی COINOMI

امکانات کیف پول الکترونیکی کوینومی

مانند بسیاری از کیف پولهای رمزپایه، کوینومی به شما امکان می دهد با استفاده از خدمات مبادله موجود، سکه ها را در کیف پول خود مبادله کنید. مهم نیست که کدام یک از 1،500 دارایی کریپتو پشتیبانی شده در کیف پول خود را داشته باشید، باید بتوانید آن دارایی ها را فوراً مبادله کنید. تیم کوینومی درمورد مفهوم ایجاد راه حلهای ایمن برای برنامه های blockchain” تشکیل شده است. امروز تیم Coinomi در سراسر جهان توزیع شده است. این شرکت هیچ دفتر مرکزی یا دفاتر ثابت ندارد و همه موقعیت ها از راه دور هستند.

ویژگی های کیف پول الکترونیکی کوینومی

  •  Coinomi بیش از 1500 ارز رمزنگاری را پشتیبانی می کند. می توانید هر یک از این 1.500 ارز رمزنگاری را با اطمینان در کیف پول Coinomi خود ذخیره کنید.
  • بلاک چین در کل از 125 blockchain مختلف پشتیبانی می کند. مهم نیست که چه نوع سکه ای را نگه دارید. یا از کدام سکه از سکه استفاده می کند، باید بتوانید آن سکه را با استفاده از Coinomi ذخیره کنید.
  • Coinomi برای Windows ،Mac OS و Linux موجود است.
  • کوینومی از طریق هر فروشگاه برنامه مربوطه برای iOS و Android در دسترس است. A .apk برای بارگیری از طریق Coinomi.com نیز موجود است.
  • از زمان راه اندازی این کیف پول هرگز هک نشده و به خطر نیفتاده است.
  • کوینومی به طور کامل ترجمه شده و در 25+ زبان موجود است.
  • کوینومی از Changelly و ShapeShift پشتیبانی پشتیبانی کرده است. این بدان معنی است که شما می توانید فوراً مبلغی از سکه های خود را در کیف پول خود بپیچانید بدون اینکه واریز کنید و از مبادله خارج شوید.
  • کوینومی از شاهد جداگانه بومی (SegWit) پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می توانید از معاملات سریعتر با ارزهای رمزپایه که SegWit را پشتیبانی می کنند (BTC و LTC) لذت ببرید.
کیف پول الکترونیکی COINOMI

کیف پول الکترونیکی کوینومی چگونه کار می کند

مانند بسیاری از کیف پولهای مشتری دیگر کار می کند. شما نرم افزار کیف پول را در دسک تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود بارگیری می کنید. سپس کلیدهای خصوصی را به آن کیف پول می فرستید.
تمام کلیدهای خصوصی روی دستگاه شما نگه داشته می شوند. از سال 2019، کوینومی از 125 blockchain و 1.500 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. این بدان معناست که مهم نیست که کد رمزگذاری شما را نگه داشته باشد، باید بتوانید آن را با استفاده از Coinomi ذخیره کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، کوئینومی از زمان راه اندازی در سال 2014 هیچگاه تخلف یا سازش کیف پول نداشته است. به لطف رمزگذاری و رمزنگاری قوی کینومی، این کیف پول سابقه 100٪ ایمنی خود را حفظ کرده است.

علی رغم آن نقص امنیتی بسیار ناچیز، Coinomi یکی از امن ترین و قابل اعتماد ترین کیف پول های رمزنگاری شده در جهان است. می توانید تقریباً در هر وسیله ای وجهی را در کیف پول خود نگه دارید.

هزینه کیف پول الکترونیکی COINOMI

Coinomi برای استفاده از هر سیستم عامل دسک تاپ یا موبایل کاملاً رایگان است.
در هنگام انتقال وجه به کیف پول Coinomi یا هیچ هزینه Coinomi پرداخت نمی کنید. با این حال، هزینه‌های شبکه را به هر شبکه cryptocurrency که استفاده می کنید، پرداخت خواهید کرد. اگر می خواهید ارزهای رمزگذاری شده را در کیف پول Coinomi خود از طریق Changelly یا ShapeShift جابجا کنید، در اینصورت هزینه های معاملاتی 0.25٪ تا 0.50٪ برای هر تجارت پرداخت می کنید.

خرید و فروش کیف پول الکترونیکی coinomi با کافه ارز

کافه ارز مفتخر است در خرید و فروش کیف پول های الکترونیکی کوینومی شما را یاری کند. در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی، افتتاح یا خرید انواع کیف پول ها می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.