logo کاقه ارز

پذیرش VeChain این روزها بسیار سریع در حال رشد استآنها همکاری زیادی دارند، با چین و قبرس در سطح ملی، با شرکت هایی مانند Walmart ، Bright Food و BMW، جای تعجب نیست که بسیاری از سرمایه گذاران به علائم آنها علاقه مند هستندرمز VET یک رمز بومی زنجیره بلوکی VeChain است. انتشار آن محدود است. بنابراین به دلیل کمبود باید ارزش آن رشد کنداما یک سوال بی پاسخ مانده است: بهترین کیف پول وی چین چیست؟ کدام یک برای ذخیره نشانه های VET بهتر است؟ در این مقاله با کافه ارز همراه باشید. 

کیف پول وب وی چین

یک سال پیش، مدیریت توکن های وی چین آسان تر بود. زیرا آنها علامت های عادی ERC20 بودندبنابراین تقریباً هر کیف پول قادر به ذخیره آنها بود.  MyEtherWallet محبوب ترین کیف پول وی چین بود تا زمانی که توکن های VEN آن به توکن های VET بومی تغییر یافت. از آن زمان به بعد، تنها کیف پول وب قادر به ذخیره و مدیریت توکن های VET بدون بارگیری و نصب هیچ نرم افزاری در Guarda است. این به عنوان یک رابط وب در دسترس است. و با ده ها بلاکچین مختلف از جمله VeChain کار می کندبنابراین اگر می خواهید به سرعت نشانه های خود را ارسال کنید. اما نمی خواهید با راه حل های نرم افزاری زحمت بکشید. می توانید از این کیف پول وی چین VET VeChain استفاده کنید. 

وی چین

کیف پول سخت افزار وی چین

بدون شک بهترین کیف پول VeChain Thor در میان دستگاه های سخت افزاری Ledger Nano است. این خانواده از دستگاه ها به شما امکان می دهند بدون قرار دادن کلیدهای خصوصی آنلاین، نشانه های خود را ذخیره، بررسی و ارسال کنیداین کیف پول سخت افزاری برای VeChain حدود 100-150 دلار برای شما هزینه خواهد داشتکه برای چنین سطح امنیتی قیمت بسیار متوسطی است. اگر کیف پول رمز ارزهای مختلفی که خرید را توجیه می کند، کیف پول VeChain Ledger گزینه خوبی است. اگر این کار را نکنید، می توانید گزینه ارزان تری را امتحان کنید: نصب کیف پول VeChain بر روی تلفن همراه خود. 

انواع دیگر کیف پول برایVeChain

می توانید کیف پول وی چین را بارگیری کرده و برای استفاده در دستگاه همراه خود نصب کنید. عنوان بهترین کیف پول VeChain برای iOS نیز توسط Guarda برگزار می شود که نسخه های مربوط به هر سیستم عامل اصلی را دارد.  بنابراین اگر به جای راه حل های پیچیده مانند ایجاد کیف پول کاغذی وی چین، یک راه حل ساده را ترجیح می دهید فقط Guarda را بارگیری کنید. این بهترین کیف پول برای VeChain و کیف پول VeChain مورد علاقه Reddit است. 
برای مبادله هر چیزی، باید ابتدا آن را در کافه ارز بخریدو اگر می خواهید درباره VeChain بیشتر بدانید، وبلاگ ما را دنبال کنید !

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.