کاقه ارز

Casa یک سرویس راه اندازی حضانت با رمزگذاری است. که با هدف آسان تر کردن امنیت و کنترل بیت کوین شما انجام می شود. امروز، ما در حال مرور همه چیز در مورد سیستم مدیریت کیف پول شخصی Casa و نحوه کار Casa هستیم. کاسا ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد. شما کنترل پول و داده های خود را پس می گیرید. کسا حاکمیت فردی شما را به حداکثر می رساند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Casa چیست؟

Casa یک شرکت بازداشت رمزنگاری است. که سه محصول و خدمات اصلی را ارائه می دهد. از جملهKeymaster ، Casa Node و Casa Covenant است.
کلیه محصولات و خدمات Casa، امنیت و کنترل بیت کوین شما را آسانتر می کند. شما هزینه اشتراک Casa را پرداخت می کنید. سپس بر اساس سطح اشتراک خود به محصولات و خدمات خاصی دسترسی پیدا می کنید.
کاسا از این واقعیت که این سرویس “ساخته شده برای hodlers توسط hodlers است” ساخته شده است. اگر مقدار زیادی رمزنگاری را برای تأمین امنیت خود در اختیار دارید، Casa گزینه بسیار خوبی است. در واقع، هنگامی که Casa برای اولین بار خود را در مارس 2018 به جهان اعلام کرد، این شرکت خود را “امن ترین کیف پول رمزنگاری جهان” توصیف کرد.

اطلاعاتی بیشتر درباره ی کاسا


Casa بهترین راه حل برای Keymaster است. کاسا Keymaster را به عنوان “اولین سیستم چندرسانه ای کاربر پسند در جهان” توصیف می کند. به لطف Keymaster، هر کاربر می تواند ایمن و در کنترل مستقیم کلیدهای خود باشد. مدیر اصلی به هواداران، افراد با ارزش خالص بالا، بودجه و تیم ها پذیرایی می شود. اگر مقدار قابل توجهی از رمزنگاری را در اختیار دارید، ممکن است به نفع شما باشد که از رمزنگاری با Keymaster محافظت کنید. Keymaster به شما امکان می دهد تا به راحتی کیف پول 2 از 3 کیف پول چند سیگ و 3 از 5 کیف پول چند سیگ را تنظیم، کنترل و دسترسی کنید.

Casa

در سال 2019، کاسا یک سرویس ویژه منحصر به فرد به نام Casa Covenant را معرفی کرد. که مجوز چند امضایی را با یک پروتکل امنیتی در اختیار شما قرار می دهد. تا منابع بیت کوین را برای وراث بعدی تخصیص دهد. با استفاده از میثاق Casa، هر کسی می تواند اطمینان حاصل شود. که انتقال بیت کوین خود به عزیزان منتقل می شود. کاسا منابع رمزنگاری شما را مستقیماً در آخرین وصیت و عهد شما ادغام می کند. در صورت لزوم Casa حتی وراث شما را نیز طی می کند.

محصولات casa و خدمات اصلی


سایر محصولات و خدمات اصلی ارائه شده توسط Casa عبارتند از Casa Node 2، که به شما امکان می دهد ضمن پشتیبانی از شبکه های بیت کوین و لایتنینگ، بیت کوین کسب کنید. این Raspberry Pi 4 با 4 گیگابایت رم و یک SSD 1 TB است.
Casa همچنین برنامه Sats را ارائه می دهد. که یک برنامه Venmo مانند است. که برای کاربران رمزپایه ای تهیه شده است. با برنامه Sats ، می توانید بیت کوین را با استفاده از SatsTags ارسال یا دریافت کنید. با SatsBack Rewards بیت کوین بدست آورید. یا از هر کجای دنیا به گره Casa خود دسترسی پیدا کنید.

Casa


ویژگی های اصلی محصولات و خدمات Casa عبارتند از:

ایده آل برای هر کسی که دارای تعداد زیادی Crypto باشد: اشتراک های Casa از 34 دلار تا 420 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) است. این سرویس به کسانی که مقدار قابل توجهی از رمزپوینت را برای محافظت دارند. شامل افراد با ارزش خالص بالا، hodlers، نهنگ ها، وجوه یا استارتاپ ها ارائه می شود.

اشتراک رایگان و پرداخت شده در دسترس: شما می توانید با اشتراک آزمایشی از برنامه Cm’s Keymaster و برنامه Sats به صورت رایگان امتحان کنید. اشتراک های طلا، پلاتین و الماس (34 تا 420 دلار در ماه) نیز بر اساس نیاز شما موجود است.

Casa Node 2: کاسا همچنین Casa Node 2، یک بیت کوین و گره لایتنینگ را ارائه می دهد. که به شما امکان می دهد در حالی که از شبکه های بیت کوین و لایتنینگ پشتیبانی می کنید بیت کوین بدست آورید. این Raspberry Pi 4 است.

کاسا

تاثیر کروم بر افزونه کاسا

افزونه Casa برای Chrome نیز وجود دارد. که به شما امکان می دهد بدون خروج از سایت، پرداخت های Lightning را در وب سایت ها دریافت یا دریافت کنید. پسوند با Casa Node شما جفت می شود. و به شما امکان می دهد بدون مرور در رابط گره معاملات انجام دهید.

ویژگی های جزئی casa


Sats App: کاسا برنامه Sats را ساخته است. که به شما امکان می دهد بیت کوین را با استفاده از SatsTags ارسال و دریافت کنید. همچنین می توانید با SatsBack Rewards بیت کوین کسب کنید. یا از هر کجای دنیا از گره Casa خود استفاده کنید.

Sats Extension: کاسا یک پسوند مرورگر را ارائه می دهد. که به شما امکان می دهد با استفاده از گره Casa خود، به راحتی پرداخت های شبکه بیت کوین و لایتنینگ در اینترنت را دریافت و دریافت کنید. می توانید رمز عبور خود را از طریق پسوند وارد کنید تا در یک مرحله به گره Casa خود متصل شوید. همچنین می توانید بدون ترک سایت سریعاً پرداخت کنید و دریافت کنید.


ساخته شده برای Hodlers ، توسط Hodlers: کاسا بارها و بارها ذکر کرده است که این “ساخته شده برای hodlers، توسط hodlers”. اگر مقدار زیادی از رمزنگاری را دارید که می خواهید در مدت زمان طولانی از آن محافظت کنید، پس Casa گزینه ایده آل است.


پشتیبانی از چند کیف پول سخت افزاری: اشتراک های Casa به صورت پیش فرض شامل Trezor One می شوند. با این حال، این مجموعه همچنین از Trezor Model T ، Ledger Nano S و Ledger Nano X پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از iOS و Android: کاسا با دستگاه های اپل و اندرویدی کار می کند.

Casa

کاسا چگونه کار می کند؟

کاسا سه محصول و خدمات اصلی ارائه می دهد. در اینجا توضیح اساسی در مورد نحوه کار هر یک آورده شده است:

Keymaster به شما امکان می دهد بیت کوین خود را با استفاده از تعداد انگشت شماری از تنظیمات چند امضایی مختلف ایمن کنید. اشتراک های گران تر Casa با گزینه های کیف پول چند سیگ بیشتر است.
محصول پرچمدار Keymaster کاسا کلید Shield است. که 3 از 5 امنیت چند امضا را ارائه می دهد.

 وب سایت رسمی توضیح می دهد که هدف این است که به “آرامش کامل نهایی امنیت در مورد امنیت رمزنگاری آنها” در اختیار کاربران قرار دهیم. همچنین طراحی شده است که از هر سطح مهارت فنی قابل استفاده است.
با وجود سیستم 3 از 5 چندگانگی، رمزنگاری شما توسط 5 کلید مختلف در 5 دستگاه مختلف در 5 مکان مختلف محافظت می شود. اگر کسی به 1 یا 2 کلید یا دستگاه دسترسی پیدا کند. وجوه رمزنگاری شما به خطر نمی افتد.  هدف محافظت از کاربران در برابر هکرها و حملات حضوری است.

امنیت در کاسا


با استفاده از Casa Key Shield، لازم نیست یک عبارت دانه را بنویسید. اگر یکی از کلیدهای سخت افزاری خود را گم کردید، می توانید به راحتی آن را جایگزین کرده و از وسایل باقی مانده خود برای ارسال وجوه به صفحه کلید تازه ایجاد شده خود استفاده کنید. شما خطرات امنیتی مرتبط با نوشتن یک عبارت بذر را ندارید زیرا دستگاه های سخت افزاری شما می توانند به عنوان دستگاه های بازیابی عمل کنند.

دسترسی کاسا به موجودی کاربران


اعضای الماس و پلاتین کاسا به تیم اختصاصی 24/7 نمایندگان خدمات مشتری دسترسی دارند که کاربران را در طی کل مراحل نصب راه اندازی می کنند. Casa دستگاه های سخت افزاری اولیه و همچنین دستگاه های جایگزینی را در صورت از بین رفتن فراهم می کند ، بنابراین کاربران از هیچ چیز نگران نمی شوند. علاوه بر این، Casa یکی از 5 کلید را در Key Shield برای موارد اضطراری نگه می دارد.

 Casa نمی تواند به هیچ وجه به بودجه شما دسترسی پیدا کند زیرا آنها فقط یک کلید را در اختیار دارند. با این حال، اگر شما همیشه دو کلید خود را همزمان از دست دادید، می توانید از کلید اضطراری کاسا استفاده کنید تا بتوانید وجوه خود را به یک کلید جدید جدید منتقل کنید.
به طور کلی، Keymaster Casa برای مجموعه های چند نفره مانند خانواده ها، تیم ها، استارتاپ ها یا بودجه ایده آل است. اگر می خواهید مقدار زیادی رمزنگاری را بین چند مهمانی تأمین کنید، Keymaster بسیار عالی عمل می کند.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *