کاقه ارز

 این مقاله یک راهنمای جامع برای کیف پول های cryptocurrency است که همه باید بدانند. ما لیستی از انواع مختلف کیف پول های کریپتو را گردآوری کرده ایم و لزوم داشتن یکی از آنها را توضیح می دهیم.
 هدف اصلی ایجاد بیت کوین به عنوان ارز غیر متمرکز، دادن به توده ها قدرت کنترل و مدیریت پول خود بود. در واقع ارز رمز نگاری یعنی دارایی که هیچ کس نمی تواند به سراغ آن برود. در ادامه مطالب مقاله با کافه ارز همراه باشید.

آیا من کنترل کامل پول خود (CRYPTOCURRENCY) را ندارم؟

از آنجا که پولی که در بانک واریز می کنید معمولاً برای وام دادن به دیگران استفاده می شود. از نظر فنی کنترل کامل بر آن را ندارید.
آنچه شما در اختیار دارید صرفاً یک IOU یا وعده بانک برای پرداخت شما است. به نظر می رسد که درست است. اما سیستم پولی فعلی ما دارای نقص های اساسی بسیاری است که اکثر ما را گمراه می کند. بیت کوین و ارزهای رمزنگاری به شما قدرت می دهند تا کنترل کامل و تسلط کاملی بر پول خود داشته باشید.
و با توجه به اینکه بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش اند، داشتن کیف پول cryptocurrency خود برای ذخیره و مدیریت سکه های شما بسیار مهم است.

cryptocurrency

 کیف پول رمزنگاری CRYPTOCURRENCY به چند دسته تقسیم می شوند؟

Simplified Definition 

این یک برنامه نرم افزاری است که سکه های شما را ذخیره می کند و از cryptocurrency شما به طور مداوم نگهداری می کند.

Definition Definition Technical


این یک نرم افزار است که کلیدهای خصوصی و عمومی شما را ذخیره می کند. (آنها به صورت جفت در می آیند) و به شما امکان می دهد. سکه ها را از طریق blockchain ارسال و دریافت کنید، و همچنین تعادل خود را کنترل کنید.

این دو برنامه چگونه از CRYPTOCURRENCY محافظت می کنند؟


اینکه کیف پول دیجیتال نسبت به کیف پول فیزیکی شما کاملاً متفاوت است. کیف پول های دیجیتال به جای ذخیره پول، کلیدهای خصوصی و عمومی را ذخیره می کنند.

کلیدهای خصوصی مانند شماره PIN شما برای دسترسی به حساب بانکی شما هستند، در حالی که کلیدهای عمومی شبیه به شماره حساب بانکی شما هستند. هنگامی که بیت کوین را ارسال می کنید، می توانید VALUE را به صورت معامله ارسال کنید. مالکیت سکه خود را به گیرنده منتقل می کنید.

انتقال داده ها درکیف پول cryptocurrency به چه صورت است؟
برای اینکه گیرنده بتواند بیت کوین را که تازه انتقال یافته است خرج کند. کلیدهای خصوصی وی باید با آدرس عمومی که بیت کوین ها را برای آن ارسال کرده اید مطابقت داشته باشد.  

مالکیت کلیدهای خصوصی شما کنترل کامل بر وجوه مرتبط با کلیدهای عمومی مربوطه را به شما می دهد. به همین دلیل بسیار مهم است. که اطمینان حاصل کنید که کلیدهای خصوصی خود را مخفی نگه دارید تا تنها کلیدهای خصوصی خود را بدانید.

cryptocurrencyاگر شخص دیگری کلیدهای خصوصی شما را بدست آورد، کنترل سکه های شما را در اختیار خواهد داشت. داشتن پشتیبان گیری از کلیدهای خصوصی خود نیز به همان اندازه مهم است، تا بتوانید خود را از دست دادن تصادف محافظت کنید.
اگر نمی توانید کلیدهای خصوصی گمشده خود را بازیابی کنید، بودجه خود را نیز از دست می دهید.


آیا می توانم برای جلوگیری از پیچیدگی ها CRYPTOCURRENCY را فقط در صرافی نگه دارم؟


شما می توانید، این کار را انجام دهید اما بهتر است برای امنیت بیشتر کیف پول خود این کار را انجام ندهید. اگرچه هنگام باز کردن یک حساب تبادل رمزنگاری (کیف پول میزبان مبادله) به طور خودکار یک کیف پول خواهید داشت. اما کنترل کلیدهای خصوصی و عمومی را ندارید.
کنترل کلیدهای شما به معنای کنترل سکه های شماست. صرافی ها مانند یک بانک کار می کنند. این یک ارائه دهنده خدمات شخص ثالث است که به شما اطمینان می کنید سکه های خود را ایمن نگه دارید.

cryptocurrency


با این وجود، همیشه احتمال خاموش شدن یا هک شدن صرافی وجود دارد و در نتیجه از بین می رود.
با توجه به عدم وجود چارچوب های نظارتی در بورس و ارزهای رمزپرداخت به عنوان یک کل و همچنین نوزادی بودن صنعت، بهترین راه برای ایمن نگه داشتن سکه های شما کنترل کامل سکه های شماست. شما فقط می توانید با داشتن کیف پول خود کنترل کاملی داشته باشید.
علاوه بر این، شرکت در ICO از شما می خواهد که کیف پول های شخصی خود را داشته باشید که از آن می توانید سرمایه گذاری کنید. شما نمی توانید از طریق حساب ارزی خود در ICO سرمایه گذاری کنید.

کیف پول های معتبر و موجود در وب سایت کافه ارز

نتیجه گیری کلی در مورد کیف پول های CRYPTOCURRENCY

استفاده از یک کیف پول راحت و ایمن می تواند شما را از تلف شدن عظیم پولی و داده ها نجات دهد. برای سازمان هایی که از این کیف پول ها استفاده می کنند باید از امنیت کیف پول دیجیتال اطمینان حاصل کنند زیرا کاربران نهایی اطلاعات محرمانه خود را برای خرید یک محصول وارد می کنند.

خرید کیف پول CRYPTOCURRENCY در کافه ارز

کاربران گرامی و سرمایه گذاران محترم شما با وارد شدن در وب سایت کافه ارز و ثبت نام در آن می توانید از خدمات بلقوه آن بهره مند شوید. کافه ارز مفتخر است تمامی خدمات پرداخت های ارزی، را ارائه و شارژ و خرید و فروش کیف پول های دیجیتال. کیف پول های دیجیتالی همانند پی پل، وب مانی، پرفکت مانی، بیت کوین و اتریوم ارائه می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *