logo کاقه ارز

در طول سال های گذشته، ما شاهد بودیم که ارز های رمزپایه به طور فزاینده ای تبدیل به جریان اصلی معاملات شده اند. ما علائم مثبت بازار را در تمام سال 2019 شاهد بودیم و این می تواند سال 2020 را به یک سال رکورددار برای ارزهای رمزنگاری تبدیل کند. سوال هایی که در این روز ها برای اکثر طرفداران بازار ارزهای رمزپایه پیش می آید این است که بهترین ارزهای رمزپایه برای خرید در سال 2020 کدامند؟ کدام سکه ها بهترین فرصت سرمایه گذاری را امروز ارائه می دهند؟ کدام نشانه های دیجیتالی روشن ترین روزهای خود را در پیش دارند؟ برای پیدا کردن جواب این سوال ها شما باید به خوبی ارز های دیجیتال را بشناسید تا بتوانید یک انتخاب سود آور و درست داشته باشید. برای آشنایی با ارز های رمز پایه با کافه ارز همراه باشید.

آشنایی با ارز های رمز پایه برتر

بیایید بهترین سکه های cryptocurrency را برای سرمایه گذاری در سال 2020 بررسی کنیم و ببینیم چرا این ارز ها برتر از ارز های دیگر در بازار رمزنگاری هستند.

ارز های رمزپایه

ارز رمزپایه بیت کوین (BTC)

بیت کوین (BTC) پادشاه جهان رمزنگاری است. این ارز اصلی ترین Cryptocurrency در جهان است که 60٪ از کل سهم بازار cryptocurrency را تشکیل می دهد. وقتی بیت کوین بالا می رود یا سقوط می کند، بقیه بازار تمایل به دنبال کردن آن دارند. چه برای اولین بار وارد کریپتو شوید و چه یک کاربر رمزنگاری پیشرفته باشید، سرمایه گذاری در بیت کوین تهدیدی برای شما ندارد. این یک رمزنگاری امتحان شده، واقعی و اثبات شده با زیرساخت های فراوان برای پشتیبانی از آن است. سرمایه گذاران خوش بین به پیش بینی قیمت ها اشاره می کنند و خواستار رسیدن BTC تا پایان سال 2020 به 100،000 دلار هستند.

بالاترین قیمت بیت کوین تاکنون: 19،892 دلار BTC / USD

ارز رمزپایه اتریوم (ETH)

اتریوم (ETH) دومین cryptocurrency در جهان است. ETH در سال 2015 راه اندازی شد و به یک رقیب مناسب برای بیت کوین در جهان تبدیل شد. یکی از بزرگترین دلایل خوش بینی به ETH این است که به روشی بسیار متفاوت از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه کار می کند. ETH توسط برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده در blockchain Ethereum استفاده می شود  . این برنامه های غیرمتمرکز از ویژگی هایی مانند حاکمیت غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند و موارد دیگر استفاده می کنند. اتریوم یکی از فعالترین فضا های رمزنگاری دارد و دلیلی ندارد که فعالیت اتریوم به زودی کم شود.

بالاترین قیمت اتریوم تاکنون: 1،396 دلار ETH / USD

ارز رمزپایه ریپل (XRP)

XRP یک نشانه دیجیتالی است که نقش مهمی در اکوسیستم ریپل ایفا می کند. ریپل، یک شرکت خدمات مالی مستقر در سوئیس است. از آنجا که ریپل خدمات بانکی خود را به موسسات در سراسر جهان گسترش می دهد، ارزش XRP همچنان رو به افزایش است. به طور خاص، Ripple یا XRP به بانکها امکان می دهد تا پرداخت های مرزی را در زمان واقعی با شفافیت و هزینه های پایین تر تسویه کنند. XRP همچنین منحصر به فرد است که نیازی به استخراج ندارد. ریپل در تلاش است که جایگاه دوم ارز های رمز پایه را به خود اختصاص دهد.

بالا ترین قیمت XRP تاکنون: 3.05 دلار XRP / USD

ارز های رمزپایه

ارز رمزپایه (DIGIBYTE (DGB

(DigiByte (DGB یک نشانه دیجیتالی است که در سال 2014 توسط توسعه دهنده سرب Jared Tate تأسیس شد. هدف DigiByte افزایش سرعت و امنیت معاملات در حین کار در یک محیط غیرمتمرکز است. با توجه به اهداف خود، فناوری DigiByte نسبت به سایر ارزهای رمزنگاری شده عملکرد بهتری دارد. مثلاً 40 برابر سریعتر از بیت کوین است و این باعث می شود DGB سریعترین علامت در blockchain باشد. DigiByte همچنین عنوانهایی را برای تبدیل شدن به اولین blockchain در جهان برای اجرای (Witness Segregated (SegWit ایجاد کرد، این بدان معناست که تأیید معاملات از اطلاعات ذخیره شده در بلوک جدا می شود و به DigiByte کمک می کند تا سریع تر معاملات را بدون به خطر انداختن امنیت انجام دهد. هدف نهایی DigiByte ایجاد یک سیستم پرداخت جهانی است که در دسترس مردم در سراسر جهان باشد.

ارز رمزپایه (LITECOIN (LTC

(Litecoin (LTC در سال 2011 به عنوان یک جایگزین سریعتر و سبک تر برای بیت کوین راه اندازی شد. Litecoin کد اصلی بیت کوین را گرفت و معیارهای خاصی را برای سرعت بخشیدن به چیزها تغییر داد. امروز لایت کوین 4 برابر سریعتر از بیت کوین (2.5 دقیقه به جای 10 دقیقه) و 4 برابر تعداد توکن ها (84 میلیون عرضه به جای 21 میلیون) به کار خود ادامه می دهد. Litecoin برای بازرگان به عنوان یکی از ارز های رمزپایه محبوب در حال رشد است.

ارز رمزپایه سازنده (MKR)

(Maker (MKR نشانه اختصاصی اکوسیستم دیجیتال Maker است. یکی از منحصر به فرد ترین موارد در مورد MKR، عرضه کل آن کم است. در کل فقط 1 میلیون MKR توکن وجود دارد. سازنده بالاترین قیمت خود را در تاریخ 20 ژانویه 2018 با قیمت 1687.86 دلار به دست آورد. در سال 2020، MKR حدود 550 دلار قیمت دارد. بسیاری از ارز های رمزپایه دیگر 90٪ یا بیشتر از ارزش خود را در سال 2018 از دست داده اند، که باعث می شود MKR در مقایسه چشمگیر به نظر برسد. با حرکت به جلو، Maker همچنان به عنوان یک بستر قرارداد هوشمند در blockchain Ethereum خواهد بود که از طریق سیستم موقعیت های بدهی وثیقه (CDP) و مکانیزم های بازخورد مستقل ارزش stablecoin DAI را پشتیبانی و تثبیت می کند.

ارز رمز پایه (BINANCE (BNB


(Binance Coin (BNB مطمئناً موفق ترین سکه ارز رمزنگاری در جهان امروز است. تا زمانی که Binance یک مبادله محبوب باقی بماند و تا زمانی که از توکن های BNB می توان برای پرداخت هزینه معاملات در Binance استفاده کرد، BNB شاهد رشد خواهد بود. برخی از افراد BNB را خریداری می کنند زیرا مرتباً حجم زیادی از Binance را تجارت می کنند و می خواهند پس انداز کنند. برخی دیگر BNB را به عنوان یک سرمایه گذاری خریداری می کنند، و معتقدند که ارز باینانس همچنان به محبوبیت خود در جهت رو به جلو ادامه خواهد داد.

ارز های رمزپایه

ارز کاردانو (ADA)

(Cardano (ADA در سپتامبر سال 2017 توسط چارلز هوسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم ایجاد شد. در نگاه اول ، به نظر می رسد ADA بسیاری از مزایای مشابه Ethereum را ارائه می دهد به طوری که Cardano به توسعه دهندگان اجازه میدهد برنامه هایی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند بسازند. Cardano و ADA با هدف پیشبرد اهداف خود به حل برخی از بزرگترین مسائل پیش روی ارزهای رمزپرداخت در سراسر جهان مانند قابلیت همکاری و مقیاس پذیری پرداختند. توسعه دهندگان Cardano به طور خاص بر روی مقابله با فضای پرداخت های بین المللی، کاهش زمان و هزینه نقل و انتقال پول بین المللی متمرکز شده اند. با استفاده از ADA، بانک ها می توانند زمان پرداخت بین المللی را از چند روز به فقط چند ثانیه کاهش دهند.

ما در این قسمت با 8 تا از ارز های رمز پایه برتر آشنا شدیم. برای آشنایی بهتر با ارز های رمز پایه در قسمت های بعد با کافه ارز همراه باشید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید . کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.