کاقه ارز

با رشد دنیای cryptocurrency، به معامله گران رمزنگاری شده طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده برای کمک به ساده کردن روند معاملات ارائه می شود. به معامله گران در تمام سطوح تجربه برای ثبت سودهای مداوم کمک می کند. 3Commas یک پلتفرم جامع تجارت Cryptocurrency است. که به کاربران خود اجازه می دهد تا از رباتهای تجاری خودکار استفاده کنند. و همچنین اقدامات معامله گران موفق را دنبال و کپی کرده و به ایجاد و پیگیری اوراق بهادار برتر بپردازند.
به فکر استفاده از بستر معاملاتی بیت کوین و Cryptocurrency 3Commas هستید؟ آیا این امن است؟ بررسی 3Commas ما را با همه جوانب مثبت و منفی بخوانید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بررسی اجمالی 3Commas

3Commas پلت فرم مدیریت cryptocurrency به دسترسی به تعدادی از ابزارهای طراحی شده است. برای بهبود بهره وری تجارت کلی و اثربخشی فراهم می کند. تیم پشت این پروژه با هدف کمک به حداقل رساندن ریسک های سرمایه گذاران و محدود کردن قرار گرفتن در معرض ضرر و در عین حال حداکثر سود خود را نیز انجام می دهند.
مرکز خدمات ارائه شده، ربات معاملاتی 3Commas است. که به عنوان یک سرویس مبتنی بر وب فعالیت می کند و در ارتباط با تعدادی دستگاه و مبادله فعالیت می کند. رباتهای معاملاتی قطعات نرم افزار رایانه ای هستند. که بطور مداوم معاملات را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده توسط تاجر انجام می دهند.


در حال حاضر بیش از 33،000 معامله گر از این سرویس استفاده می کنند. و این سکوی بیش از 10 میلیون دلار حجم معاملات روزانه را تحویل می دهد و رونق تجارت در حال حاضر با تقریبا 12 مبادله شامل Coinbase ، GDAX ، Binance ، Bitfinex و Huobi کار می کند.
در نتیجه، با استفاده از معامله گران 3Commas می توانید سفارشات مختلف را در مبادلات مختلف ادامه دهید. رفتار معاملاتی آگاهانه تری ایجاد کرده و از ضررهای متوقف مؤثر استفاده کرده یا از استراتژی های معاملات سود استفاده کنید.

3Commas

ویژگی های اصلی 3Commas

قابلیت : 3Commas بهره گیری از یک پلت فرم مبتنی بر وب، و ویژگی های آسان برای استفاده و رابط کاربری بصری است. که شامل طیف گسترده ای از توابع و تجزیه و تحلیل دقیق است. کاربران می توانند از ربات های کوتاه، ساده، کامپوزیت و کامپوزیت استفاده کنند و ضرر متوقف کنند و اهداف سود را بگیرند و همچنین استراتژی های تجاری خود را سفارشی کنند.

Range of Tools : این پلتفرم دامنه خوبی از ابزارهای معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد. و علاوه بر ربات های خودکار و آنالیز عملکرد، کاربران قادر به ایجاد، تجزیه و تحلیل و تست مجدد اوراق بهادار کریپتو هستند. و برترین پرتفوی های عملکردی ایجاد شده توسط سایر کاربران نظارت دارند. علاوه بر این، کاربران می توانند در تجارت اجتماعی شرکت کنند و اقدامات سایر معامله گران موفق را دنبال و کپی کنند.

ویژگی های جزئی:یکپارچه سازی مبادله : تیم 3Commmas برای 12 مبادله شاملBittrex ، Bitfinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، HitBTC ، Cex ، GDAX (Coinbase Pro) ، OKEx ، Huobi و Yobit ربات های تجارت خودکار را در اختیار شما قرار می دهد.

پشتیبانی مشتری : این بستر به زبان های انگلیسی و روسی موجود است. و یک تیم پشتیبانی برای رسیدگی به هرگونه مسائل 24/7 در دسترس است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در مرکز راهنمایی با تیم تماس بگیرند و از طریق حساب توییتر خود، گروه تلگرام و فیس بوک نیز می توانید با این تیم تماس بگیرید و همچنین یک صفحه سؤالات متداول در مرکز راهنمایی وجود دارد که به متداول ترین موضوعات نیز می پردازد. به عنوان تعدادی از راهنماهای شفاف نوشته شده برای کمک به کاربران برای حرکت در سیستم عامل است.

چگونه می توان با استفاده از ربات های خودکار سود برد؟

پس از راه اندازی ربات، کاربران می توانند شروع به انجام معاملات طولانی و کوتاه کنند. برای معاملات کوتاه مدت، افزایش قیمت ارز منتخب، پس از رسیدن به سطح سود تعیین شده، منجر به اجرای فروش رمزپرداخت زیرین می شود. در صورت بازگشت قیمت، می توان سفارشات ایمنی را برای اطمینان از اینکه ربات خرید نیز با افزایش معینی درصد انجام می دهد، قرار داد. تیم 3Commas هر دو الگوریتم های طولانی و کوتاه را بیان کرده اند. که باعث می شود استراتژی های متضاد برای فروش بالاتر و خرید کمتر برای تولید سود استفاده شود.

3Commas چقدر ایمن است؟

این تیم در مورد پروتکل های امنیتی که آنها تصمیم به استفاده از آن گرفته اند. جزئیات زیادی به دست نمی آورند. با این وجود، باید به خاطر داشته باشید که در واقع هیچ بودجه ای روی این سکو نگه ندارید. و رباتهای تجاری شما قادر به برداشتن از پیوندهای خود نیستند.
مانند سایر سیستم عامل های ربات معاملاتی، رباتهای تجاری شما از طریق API با حسابهای ارزی شما متصل می شوند. و سپس به تجارت خودکار در مبادلات پیوند شده خود ادامه می دهند. در حالی که این روند انجام می شود، کاربران ملزم به انتقال وجه نقد / رمزنگاری به حساب های خارجی نیستند و فقط باید کلید API خود را که توسط مبادلاتشان ایجاد می شود، تهیه کنند.


این کلیدها امکان دسترسی محدود به حسابهای کاربری را برای انجام معاملات فراهم می کنند. و به رباتها حق برداشت نمی دهند.
این همچنین بدان معنی است که اگر حساب شما به خطر بیفتد. و بازیگران ناجوانمردانه بتوانند کنترل فعالیت تجاری شما را به دست آورند. آنها هنوز نمی توانند به طور مستقیم به حساب های ارزی شما دسترسی داشته باشند تا برداشت ها را انجام دهند.

3Commas

قوانین استاندارد امنیتی


قوانین استاندارد امنیتی شخصی رمزنگاری هنوز هم اعمال می شود. زیرا آنها هنوز هم می توانند تأثیر مخربی بر وجوه نگهداری شده در حسابهای ارزی شما داشته باشند. شناخته شده است که هکرها دسترسی API به حساب های ارزی را بدست می آورند. و به ربات ها فرمان می دهند تا مقادیر زیادی سکه کم ارزش را که قبلاً هکر خریداری کرده است.
پس از هجوم مصنوعی تقاضا و قیمت سکه های مذکور، هکرها پس از فروش سهام شخصی خود را برای سود به دست می آورند. و صاحبان حساب به خطر افتاده وجوه را در سکه های کم ارزش نگه می دارند.


در نتیجه، به منظور کاهش این خطرات، به کاربران توصیه می شود که به نکته ها توجه کنند. گزینه های امنیتی موجود مانند تأیید هویت دو عاملی (2FA) و هشدارهای اطلاع رسانی را فعال کنند. اعلان ها را می توان فعال کرد که کاربران را از هر ورود به حساب خود هشدار می دهد. و همچنین از این سیستم عامل می توانید از شناسایی IP جدید استفاده کنید. در صورت ورود کاربر از یک مقصد جدید، ایمیل های تأیید ارسال می شوند.
به منظور دستیابی به حساب کاربری خود، از کاربر خواسته می شود. که یک شماره کد خاموش را وارد کرده یا روی پیوند موجود در ایمیل تأیید کلیک کنید.

تیم 3Commas


تیم 3Commas اظهار داشتند كه آنها به امنیت داده ها و محافظت از اطلاعات شخصی كاربران خود متعهد شده اند. و همه داده ها توسط پادمان های امنیتی یکپارچه محافظت می شوند. این رویکردها متفاوت است و شامل استفاده از مناطق امن و اقدامات فنی مانند رمزگذاری و سرورهای ایمن است.
این تیم همچنین تشریح می کنند که در صورت نقض امنیت، آنها برنامه Incident and Reach Response Response (سوانح) را که شامل ارسال اعلان ها به افراد در اسرع وقت است، عملی می کنند.

3Commas

3Commas برای مبتدیان چقدر مناسب است؟

این پلتفرم به طور کلی بسیار آسان برای حرکت است. حتی برای معامله گران جدید، و تنظیم رباتهای تجاری بسیار آسان است. قابلیت دسترسی به ویژگیهای مختلف از داخل حساب شما آسان است. و اتصال به صرافی و تنظیم معاملات هوشمند و رباتها با کلیک روی یک دکمه قابل انجام است. داشبورد نیز به خوبی ارائه شده است، و صفحه جانبی به کاربران امکان می دهد تا زبانه ها و ویژگی های دلخواه خود را سریع انتخاب کنند.
علاوه بر این، ویژگی هایی مانند bot analytics که جزئیات ربات های برتر و جفت های تجاری را نشان می دهد. و بازار به خوبی اجرا شده و درک آن ساده است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *