logo کاقه ارز

بیت کوین جهان را با طوفان پشت سر گذاشت، و جایگزین ارزی برای ارزهای تحت حمایت دولت است که همه ما از استفاده روزانه آنها را می شناسیم. طرفداران استدلال می كنند كه ارزهای دیجیتال راحت تر، ایمن تر بوده و حریم شخصی بهتری نسبت به ارزهای سنتی دارند. از آنجا که ارزش یک بیت کوین در مقایسه با دلار آمریکا و سایر ارزها در این سالها کم رنگ شده است، در رادار برخی افراد نیز به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری ظاهر شده است. قبل از وارد کردن یک دلار به بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر، درک خطرات مهم است. اگر خطرات را درک کرده و آماده حرکت به جلو هستید، باید هرکدام از این روش های برتر برای خرید و نگهداری بیت کوین را به خوبی بشناسید.

قبل از وارد کردن یک دلار به بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری دیگر، درک خطرات مهم است. شما باید روش های برتر برای خرید و نگهداری بیت کوین را به خوبی بشناسید

Coinbase راهی برای خرید و نگهداری بیت کوین

Coinbase یکی از ساده ترین راه ها برای خرید، فروش و نگهداری ارز های دیجیتال است که از این نظر رتبه اول در این لیست را کسب می کند. با Coinbase می توانید به یک حساب بانکی در ایالات متحده وصل شوید و به راحتی دلار را از کیف پول خود انتقال دهید. برای خرید و فروش می توانید از آن دلارها استفاده کنید یا آنها را انتقال دهید. علاوه بر بیت کوین، Coinbase هم اکنون ازBitcoin Cash ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند. شایعات مداوم درباره ارزهای اضافی مانند Ripple در مورد پشتیبانی Coinbase نیز وجود دارد.

کیف پول Trezor برای خرید و نگهداری بیت کوین

Trezor یک پلت فرم خرید و فروش کامل مانند Coinbase نیست. در عوض، این فقط مکانی برای ذخیره بیت کوین شماست. Trezor یک وسیله فیزیکی است که برای دسترسی به سکه های شما به رایانه، رایانه لوحی یا تلفن شما وصل می شود. کیف پول Trezor با چندین ارز کار می کند و با ویژگی های مفیدی مانند رمز عبور، دستگاه تأیید اعتبار دو عاملی و سایر فعالیت می کند.

این کیف پول محافظت در برابر رمزهای عبور و دستگاه های از بین رفته ارائه می دهد. اما شما باید از درس های غم انگیز دیگران درس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که هرگز، هرگز چنین اتفاقی نمی افتد.

خرید

Electrum بهترین کیف پول برای خرید و فروش بیت کوین

Electrum یک کیف پول نرم افزاری است. به این معنی که بیت کوین شما در مجموعه ای از پرونده های رمزگذاری شده در لپ تاپ یا رایانه رومیزی شما ذخیره می شود. هم اکنون برای Windows ،Mac OS X ،Linux ،Python و Android در دسترس است. Electrum می تواند با برخی از کیف پول های فیزیکی کار کند و در مقایسه با استفاده از یک کیف پول سخت افزاری مانند Trezor، دارای انعطاف پذیری است.

فایده بزرگ این است که می توانید به سرعت آن را راه اندازی کنید و بیت کوین خود را روی رایانه شخصی خود ذخیره کنید. اما اگر این کامپیوتر خراب شود، در آتش خانه گم شود یا به هک یا خراب شدن پایان یابد، می توانید سکه های خود را گم کنید. این برنامه از یک فرآیند بازیابی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد یک “سردخانه سرد” فیزیکی را با یک کلید یا کلید دست نوشته یا چاپ شده ایجاد کنید.

بهترین روش برای نگهداری (Blockchain)

Blockchain فناوری است که به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال امکان وجود می دهد. انتظار دارید درباره Blockchain بسیار فراتر از دنیای ارزهای دیجیتال اطلاعات بشنوید. کیف پول Blockchain شبیه به Coinbase است زیرا یک کیف پول آنلاین است. شما می توانید در بیش از 35 کشور جهان به طور مستقیم از طریق این پلتفرم خریداری و فروش کنید.

Blockchain همچنین به شما امکان می دهد Cryptocur ارزها را با هزینه ای اندک ارسال و دریافت کنید. این شاملBitcoin ، Bitcoin Cash ،Ethereum ،Stellar Lumens و موارد دیگر می شود. برای ایمن نگه داشتن کیف پول، Blockchain توصیه می کند سه ویژگی امنیتی مهم را در حساب خود تکمیل کنید: تأیید صحت ایمیل، تأیید هویت دو عاملی و یک عبارت امنیتی پشتیبان. صرف نظر از این، Blockchain از بودجه شما برای امنیت بیشتر حمایت می کند.

بهترین بستر خرید و فروش (Robinhood)

Robinhood به عنوان یک بستر معاملات سهام آزاد شروع به کار کرد و گسترش یافت تا پشتیبانی از گزینه ها و سایر سرمایه گذاری ها، از جمله ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین را نیز شامل شود. Robinhood هم کیف پول است و هم مبادله ای مانند Coinbase، بنابراین همه چیز در یک مکان است. با این حال، شما در حال حاضر نمی توانید با یک کیف پول دیگر سکه به Robinhood منتقل کنید.

Robinhood یک پلتفرم همراه است. برای بسیاری از مشتریان سهام بورس خود نسخه رومیزی دارد. و آنچه واقعاً Robinhood را از هم جدا می کند هزینه رایگان است. هنگام خرید یا فروش بیت کوین، دقیقاً مانند سهام موجود در سکو، هیچ کمیسیونی وجود ندارد. برخی ممکن است استدلال کنند که به دلایلی که قبلاً در مورد آنها گفتیم، از امنیت کمتری برخوردار است. اما اگر برای سهام شما به اندازه کافی ایمن باشد، به احتمال زیاد برای سکه های شما ایمن است.

بهترین استفاده برای دسک تاپ (exodus)

Exodus یک کیف پول نرم افزاری مانند Electrum است، اما استفاده از آن بسیار زیبا تر و شهودی تر است. این مزایای مشابه را برای امنیت ارائه می دهد اما بسیار متفاوت به نظر می رسد. همچنین می توانید مستقیماً در برنامه سکه ها را نیز تبادل و ذخیره کنید.

خرید

تنظیم حساب وجود ندارد، بنابراین ارز و کیف پول شما فقط برای شماست. با آن رایانه مراقب باشید، اما همچنین بدانید که Exodus شامل رمزگذاری کلید خصوصی و سایر ابزارهای امنیتی مفید است. با تشکر از نمونه کارها و نماهای گرافیکی، برای هر کسی که سابقه ای در سرمایه گذاری دارد که می خواهد به ارز دیجیتال پرش کند، بسیار عالی است.

بهترین برای موبایل (mycelium)

Mycelium یک کیف پول مخصوص بیت کوین است که نسخه های Android و iPhone در آن موجود است. مایکلیم بخاطر برنامه تلفن همراه خود که دارای امنیت ادغام شده توسط اشخاص ثالثی مانند Trezor است، “امنیت درجه بانکی” دارد. همچنین امکان ناشناس ماندن را فراهم می کند. شما می توانید بیت کوین را تقریباً در هر مکانی که می خواهید در جیب یا کیف خود نگه دارید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.