logo کاقه ارز

هیچ کس نمی داند چگونه ارز های رمز نگاری مانند بیت کوین و آلت کوین ها را تجزیه و تحلیل کند و از آن استفاده کند. اما برخی از ابزارها و خدمات وجود دارد که به میزان کافی بینش رمزنگاری را ارائه می دهد که می تواند به شما در ایجاد نکات برجسته کمک کند. در این مقاله، ما در کافه ارز بعضی از ابزار های رمزنگاری شده ضروری را که باید برای بهبود اطلاعات خود در مورد رمز ارز ها قبل از سرمایه گذاری استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم. این ابزارها توسط اکثر سرمایه گذاران کریپتو در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند تا بهترین نتیجه را از انقلاب رمزنگاری به دست آورند. با این حال، همیشه به یاد داشته باشید، این ابزارها و خدمات فقط به شما این بینش را می دهند که شما به عنوان یک سرمایه گذار باید خودتان آنالیز و تصمیم گیری کنید. 

8 ابزار لازم برای سرمایه گذاران Crypto

باید بدانید که اکثر ابزارها برای استفاده کاملاً رایگان هستند.

1. ابزار CoinMarketCal

ابزار

کجا می توان شایعه و اخبار واقعی را پیدا کرد؟

CoinMarketCal، یک تقویم رمزنگاری مبتنی بر شواهد مبتنی بر جامعه رمزنگاری است. این یک ابزار عالی و رایگان است که می توانید از اخبار معتبر و شایعات پیرامون cryptocurrency مورد علاقه خود مطلع شوید. و سپس، طبق شواهدی که مبتنی بر جدول زمانی است، می توان استراتژی خرید / فروش / HODL خود را تدوین کرد. شما می توانید براساس شایعات و اخبار به راحتی توسط توسط CoinMarketCap سود کسب کنید. می توانید بیش از 90٪ آنچه را که در CoinMarketCal مشاهده می کنید انتظار داشته باشید زیرا این امر مبتنی بر شواهد است. 


2. ابزار IntoTheBlock

Intotheblock یک ابزار تحلیلی منحصر به فرد داده است که از یادگیری ماشین و آمار پیشرفته برای ارائه اطلاعات عملی در مورد دارایی های رمزنگاری استفاده می کند. این داده ها را می توان از طریق سرمایه گذار کوتاه مدت یا بلند مدت در مورد هر دارایی رمزنگاری موجود در بازار استفاده کرد. رابط کاربری آن بسیار آسان است و هنگامی که می دانید چگونه می توانید از داده ها برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری استفاده کنید، رمزنگاری شما سریعتر و مبتنی بر داده خواهد بود.


3. ابزار Crypto Portfolio (پیگیری سود Crypto)

سؤال این است، شما چگونه می خواهید بر سرمایه گذاری خود نظارت کنید؟
شما باید بدانید که چه تعداد واحد از سکه شما و در کل چقدر ارزش دارد. از همه مهمتر، شما باید درصد سود یا ضرر را که در آن هستید بدانید. برای این کار شما به یک ابزار نمونه کار رمزنگاری نیاز دارید.

تعداد بسیار بیشتری وجود دارد، اما این دو به خوبی برای رسیدن به هدف همراه شما خواهند بود.

4. CoinCheckup

CoinCheckup، دقیقاً مانند یک فروشگاه به صورت یکپارچه است که راه حل های موجود در بازار برای تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده را ارائه مد دهد. این یک بستر تحقیقاتی رمزنگاری است که از زوایای مختلف بینش زیادی راجع به ارزهای مختلف رمزنگاری به شما می دهد. برخی از این زوایا عبارتند از:

 • نمودار
 • تحلیل بنیادی سکه
 • مشخصات سکه
 • آمار سرمایه گذاری
 • پیش بینی ها
 • اخبار و غیره…

5. ابزار CryptoMiso

ابزار

اگر یک سرمایه گذار رمزنگاری هستید که قبل از سرمایه گذاری در آن، از توسعه یک ارز خاص چشم پوشی نمی کنید، باید با این ابزار آشنا شوید.

ارز های رمزنگاری پروتکل های نرم افزاری هستند و اگر توسعه، نگهداری و بهبود نیابند، آینده ای نخواهند داشت و سرانجام خواهند مرد. از این رو، نگه داشتن زبانه توسعه پروژه های خاص blockchain و crypto از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین، از آنجا که بیشتر پروژه ها در Github منبع باز هستند، پیگیری آنها آسان می شود. اما نمی توان به سادگی یکی از آنها را پیدا کرد و Github همه رمزهای ارز را بررسی کرد. اینجاست که ابزار های نظارتی Github مانند CryptoMiso از اهمیت بالایی برخوردار می شوند. با استفاده از CryptoMiso می توان بررسی کرد که چه مقدار از پروژه های رمزنگاری خاص در یک بازه زمانی خاص انجام داده است.این امر ردیابی سطح بالایی را برای فعالیتهای توسعه یافته در یک پروژه رمزنگاری خاص فراهم می کند.

6. Crypto News Aggregators

Crypto News Aggregators ابزار نیست بلکه اخباری است که توسط بسیاری از منابع رمزنگاری جمع آوری شده، همه این اخبار در یک مکان در دسترس است. این تجمیع به سرمایه گذاران کمک می کند تا در صدر بازار قرار بگیرند و آنها به راحتی می توانند واقعی را از شایعات متمایز کنند. همچنین، برخی از ابزار های جمع آوری شده، اخبار مربوط به توییتر را که در حال حاضر برای تجزیه و تحلیل سرمایه گذاران جدا است، جمع می کنند. از این طریق سرمایه گذاران رمزنگاری می توانند اطلاعات سریع و بدون دردسر را در مورد اخبار ارزهای مختلف رمزپایه داشته باشند و استراتژی های خود را بر این اساس تدوین کنند.

برخی از خدمات یا ابزارهای پیشنهادی در این مبحث عبارتند از:

7. ابزار های بازرگانی و ابزارهای تعادل

اگر کسی هستید که از روز اول ماجراجویی را دوست داشته اید، باید ربات های معاملات رمزنگاری و ابزار Rebalancing نیز داشته باشید. ربات های بازرگانی از طرف شما به مبادلات تجاری متصل می شوند. شما به آنها احتیاج دارید. با رباتهای تجاری، می توانید همزمان به چندین صرافی برای تجارت دسترسی داشته باشید.

برخی از خدمات یا ابزارهای پیشنهادی در این مبحث عبارتند از:

8. MatchCoins

MatchCoins.info یکی دیگر از ابزار های رمزنگاری مفید است که می تواند به شما در درک پتانسیل سکه مورد نظر برای سرمایه گذاری کمک کند. با استفاده از MatchCoins، می توانید دو سکه یکسان یا متفاوت را مقایسه کرده و آنها را بر اساس پارامترهای زیر مقایسه کنید:

 • قیمت، USD
 • قیمت، BTC
 • درپوش بازار
 • کل عرضه
 • در گردش
 • Circ در مقابل Total

به این ترتیب می توانید پتانسیل سکه ها را با همخوانی آنها در برابر یکدیگر کشف کنید.

نتیجه گیری کلی درباره ابزار تحلیل رمزنگاری

این ابزار ها قبل از تصمیم گیری برای قرار دادن پول خود در یک پروژه رمزنگاری خاص، برای هر سرمایه گذار مهم هستند. استفاده از این ابزارهای تجزیه و تحلیل Crypto به معنای تضمین سود شما نیست. یعنی شما تصمیم آگاهانه تری می گیرید. همچنین، استفاده از این ابزارها در ابتدا می تواند چالش برانگیز باشد، اما وقتی به آنها عادت می کنید، خواهید فهمید که برای استفاده ، چه موقع و چگونه استفاده کنید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.