logo کاقه ارز

Aion دارایی دیجیتال The Open Application Network است. Aion برای ایمن سازی و دسترسی به OAN استفاده می شود. به عنوان یک زیرساخت عمومی، یک جامعه جهانی از افراد، شرکت های نرم افزاری و موسسات عملیات OAN را ایمن و نگهداری می کنند. این توابع حیاتی با استفاده از Aion فعال و تشویق می شوند. Open Application Network پیامد های ناخواسته اقتصاد بستر های نرم افزاری را حل می کند. OAN یک زیرساخت عمومی منبع باز برای ایجاد و میزبانی برنامه های باز است. Open Apps برنامه هایی است که باعث کنترل مجدد کاربران می شود و در سراسر سیستم عامل به طور جهانی قابل دسترسی است. OAN بر اساس استانداردهای باز ساخته شده است و متعلق به همه کسانی است که از آن استفاده می کنند.

AION چیست؟

 1. شبکه Aion یک شبکه بلاکچین چند لایه است که برای پشتیبانی از آینده طراحی شده است و بسیاری از بلاکچین ها برای حل مشکلات منحصر به فرد صنعت و تأمین انرژی خدمات دنیای مدرن وجود دارد.
 2. Aion با هدف تبدیل شدن به پروتکل مشترک مورد استفاده برای این بلاکچین ها، ساخت سیستم های کارآمد و غیرمتمرکز را فراهم می سازد.
 3. پروتکل Aion امکان توسعه یک شبکه بلاکچین فدراسیون را فراهم می کند. این امکان را فراهم می کند تا سیستم های بلاکچین غیر مشابه را در یک مدل چند لایه ای توپی و سخنرانی، شبیه به اینترنت، یکپارچه کنیم.

مزایای Aion چیست؟

فناوری Aion

 1. هسته اصلی فناوری Aion بلاکچین نسل سوم آن است. این سیستم زنجیره بلوک علاوه بر مدیریت عملکردهای خود، بلاکچین های مختلف را به هم متصل می کند. این شبکه دو عنصر اصلی را تشکیل می دهد:
  • – اجماع الگوریتمی است که ارتباط بین دو یا چند بلاکچین را پیاده سازی می کند. این به عنوان پل اجماع برای معاملات سریع و اتصال شبکه اجماع برای ثبات عمل می کند.
  • – ماشین مجازی آیون (AVM) مفسری است که با ماشین مجازی جاوا کار می کند تا برنامه ها را بر روی زنجیره بلوک Aion-1 با قدرت و همزمان اجرا کند.
 2. شبکه چند لایه Aion به عنوان یک پروتکل کار می کند که ارتباط بین سیستم های غیر مشابه را امکان پذیر می کند. این شبکه از اجزای مختلفی تشکیل شده است که ارتباط بین زنجیره ای را تضمین می کنند.
  • – اتصال شبکه ها: آنها به عنوان یک پروتکل پل برای مسیریابی پیام ها بین بلاکچین های مختلف عمل می کنند و پاسخگویی غیرمتمرکز را فراهم می کنند.
  • – تراکنش بین زنجیره ای: این یک پیام بدون اعتماد است که بین سیستم های بلاکچین رد و بدل می شود. این امکان به اشتراک گذاری امن و راحت اطلاعات در شبکه چند لایه را می دهد.
  • – Bridges: این پروتکلی است که شبکه شرکت کننده را برای سهولت در برقراری ارتباط به شبکه متصل می کند. آنها مسئول تأیید پیام هایی هستند که از معاملات بین زنجیره ای به دست می آیند.
  • – مشارکت شبکه ها: هر شبکه ای که با موفقیت در شبکه اتصال ادغام شود، شبکه مشارکت کننده را ایجاد می کند. آنها می توانند زنجیره بلوک، اوراکل، رمزآلود و موارد دیگر باشند. آنها می توانند اجزای زیرساخت مانند الگوریتم ها، زبان ها و ماشین مجازی را از جمله موارد دیگر تنظیم کنند.

استفاده شرکتی

آیون به دلیل استفاده های فراوان در بخش های شرکتی، به خود می بالد.

 1. بازار رسانه آنلاین: با Aion، شرکت کنندگان در رسانه امکان ایجاد، توزیع و کسب درآمد از طریق کانال مستقیم و بدون اشخاص ثالث را دارند. این از طریق پل هایی که چندین زنجیره بلوک را با قابلیت همکاری متصل می کند، حاصل می شود.
 2. اینترنت اشیا: توسعه دهندگان و شرکت های سازنده سخت افزار می توانند آفرینش های خود را با اکوسیستم غیرمتمرکز Aion هماهنگ کنند. آنها می توانند از طریق شبکه چند لایه آن با چندین بلاکچین ارتباط برقرار کنند.
 3. تدارکات زنجیره تامین: Aion تسهیل کننده زنجیره تامین ساده کالا است. این یک سیستم کارآمدتر و شفاف تر برای شرکت هایی است که با کالاهای حمل و نقل سر و کار دارند.
Aion

نقد و بررسی سکه آیون

رمز ارز Aion رمز دیجیتالی پلتفرم بلاکچین نسل 3 است. ماهیت نسل سوم سیستم عامل ها ایجاد بستری است که پروژه های مختلف بتوانند روی آن “ارتباط” برقرار کنند. به طور تقریبی، هدف پلت فرم Aion ایجاد یک اکوسیستم برای پروژه های بلاکچین است. توسعه این ایده در شرکت Nuco است که در سال 2016 تاسیس شده است. Aion آینده ای را در نظر می گیرد که در آن بسیاری از بلاکچین ها با هم زندگی می کنند. به منظور تسهیل ارتباط بین بلاکچین، Aion توسعه یک بلاکچین فدراسیون شبکه ای را برای ادغام بلاک چین های جداگانه پیشنهاد می کند.

ریشه شبکه Aion یک بلاکچین نسل سوم با هدف، عمومی است که Aion-1 نامیده می شود. Aion-1 برای اتصال سایر زنجیره های بلوکی و مدیریت برنامه های قوی خود طراحی شده است. Aion-1 همچنین یک سیستم اقتصادی را فراهم می کند که باعث ایجاد همکاری در اکوسیستم می شود.

 Aion چه تفاوتی با سایر رمزنگارها دارد؟

چندین سیستم عامل بلاکچین مانند Aion وجود دارد که خدمات بلاکچین عمومی و خصوصی را ارائه می دهند. Wanchain ، Chain ، Polkador و Cosmos از رقبای اصلی Aion هستند. در مقایسه با این سیستم عامل ها، Aion خدمات منحصر به فرد زیر را ارائه می دهد:

 1. شبکه Aion-1 Blockchain بستر ایمنی را برای برقراری ارتباط بین دو یا چند بلاکچین فراهم می کند. قدرت و پایداری شبکه آن را منحصر به فرد کرده است.
 2. از مکانیزم پل برای اتصال بلاکچین و انجام معاملات بین زنجیره ای استفاده می کند. قابلیت همکاری یکی از جنبه های سودمند پروتکل Aion است.
 3. اجماع USP Aion است که هم معاملات درون زنجیره ای و هم ارتباطات بین زنجیره ای را ارائه می دهد.
 4. قابلیت های مقیاس گذاری Aion نیازهای میلیون ها کاربر را برآورده می کند. مشکلاتی مانند قابلیت همکاری و مقیاس پذیری را برطرف می کند.

از نظر شماتیک، شبکه Aion به یک شبکه رایانه ای محلی شباهت دارد، که واسطه تعامل زنجیره های مختلف است و آنها را به یک استاندارد خاص هدایت می کند. این پروژه فرصتی برای تبادل مقادیر بین شبکه ها و ایجاد یک زنجیره معاملات فراهم می کند.

دیدگاه های Aion

ایده ترکیب بلاکچین کاملاً مرتبط است و توسعه آیون توسط بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران مثبت ارزیابی می شود. این فناوری استفاده از تحولات دیجیتال را در همه زمینه های فعالیت گسترش داده، آنها را به یک مکانیزم پیوند داده و ادغام متقابل تسهیل می کند.

توسعه Aion در سه مرحله اصلی متمرکز شده است:

 • ایجاد زیرساخت برای تعامل بین زنجیره بلوک – ادغام پروژه های موجود؛
 • انتقال از معماری EVM به AVM، که شامل ایجاد زبان اسکریپت اختصاصی است و در عین حال از کد EVM پشتیبانی می کند. در این مرحله برنامه ریزی شده است که ابزارهایی برای طراحی و ساخت پروژه های خود در داخل سیستم اجرا شود.
 • مرحله نهایی شامل بهینه سازی سیستم و افزایش Aion برای تعامل سریع و تبادل اطلاعات است .

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.