امروزه، فناوری پیشرفته این امکان را برای همه فراهم کرده است که بتوانند استعداد خود را بدون دردسر در مقابل همه جهان به نمایش بگذارند. اینترنت همچنین بستری را فراهم می‌کند که بتوانید در کمترین زمان به شهرت و شناخت دنیای پیرامون خود دست پیدا کنید. برای رسیدن به این اهداف، شما فقط به سه چیز اساسی نیاز دارید: استعداد بی‌نظیر، قدم‌های صحیح و استراتژی مناسب. در حالی که مهارت و استراتژی کاملا به شما متکی است، اما یافتن بستر مناسب کمی سخت است؛ این امر که با ارز Audius آسان شده است. اگر پیش از این نام رمز ارز آدیوس را نشنیده‌اید نگران نباشید. در این مطلب از معرفی آلت کوین ها ، ما تمام اطلاعات لازم درباره این ارز جدید صنعت موسیقی را در اختیار شما می‌گذاریم. با آشنایی با این رمز ارز خواهید دید که چگونه یک ارز می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد! در ادامه مقاله با وبلاگ کافه ارز همراه باشید.

ارز Audius چیست؟

اگر با اتریوم (Ethereum) که رمز ارز اتر را اجرا می‌کند آشنا باشید، درک Audius برای شما راحت خواهد بود. اتریوم از مجموعه مبتنی بر بلاک چین خود برای ارائه این سرویس پخش جریانی موسیقی به همه افراد در جهان استفاده کرده است. شعار ارز آدیوس این است: «ما به همه این آزادی را می‌دهیم که اشتراک بگذارند و گوش دهند.»

Audius

اساسا، ارز آدیوس یک پلتفرم پخش موسیقی است. آدیوس با استفاده از بلاک چین اجرا می‌شود و فرصت‌های کافی را برای هر کسی که مایل به اشتراک‌گذاری موسیقی خود با جهان است فراهم می‌کند. این بدان معنی است که زحمت و روند تبلیغات و جلب نظر مخاطبان با برچسب‌ها و شرکت‌های بزرگ تولید موسیقی را از بین برده است. بنابراین، هنرمندان می‌توانند موسیقی خود را بدون هیچ واسطه‌ای با مخاطبان مورد نظر خود به اشتراک بگذارند.

ارز Audius چگونه کار می کند؟

به نظر می رسد آدیوس مانند اسپاتیفای (Spotify) یا ساوند کلاود (SoundCloud) کار می‌کند. چند مرحله در استفاده از این سیستم عامل شامل موارد زیر است:

خرید نشانه‌ها: مفهومی از نشانه‌های ارز Audius وجود دارد که هم هنرمندان و هم شنوندگان باید از آن آگاه باشند. به عنوان کاربر می‌توانید برای خرید این نشانه‌ها هزینه کنید یا فقط با گوش دادن به تبلیغات، درآمد کسب کنید.

گوش دهید: هنگامی که نشانه‌هایی در کیف پول خود دارید، می‌توانید از آن‌ها برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود استفاده کنید. برای هر آهنگی که گوش می‌دهید، کسری از یک سنت از کل مبلغ استفاده می‌شود.

مزیت ارز آدیوس چیست ؟

مزیت اصلی ارز Audius این است که هنرمندان می‌توانند به راحتی استعداد خود را به جهانیان نشان دهند. این در حالی است که شنوندگان هم می‌توانند فرصتی برای کشف موسیقی متنوع‌تر داشته باشند. با این حال، این تنها مزیت این سیستم عامل نیست و مزایایی مختلف دیگری را نیز در خود دارد.

Audius

نتیجه گیری نهایی ارز آدیوس

هنگامی که ما در مورد صنعت موسیقی صحبت می‌کنیم، اغلب هنرمندان اغلب ما بین شرکت‌ها و برچسب‌های بزرگ سرگردان می‌شوند و حتی بیشتر درآمد موسیقی آن‌ها، توسط این واسطه‌ها گرفته می‌شود و حداقل درآمد را برای هنرمندان به جا می‌گذارد. اما با کمک ارز Audius می‌توانند تقریبا ۸۵٪ از کل درآمد حاصل از آهنگ خود را به دست آورند.

در مجموع، رمز ارز آدیوس یک ابتکار عالی توسط اتریوم (Ethereum) است. زیرا این کار هم برای هنرمندان و هم برای شنوندگان مفید خواهد بود. بنابراین هنرمندان با هیچ مشکلی در ارتباط با تولید موسیقی با کیفیت روبرو نخواهند شد.

خرید و فروش انواع رمز ارزها با کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله ارز Audius می‌توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده کنید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت ۲۴ ساعته و اتوماتیک است. کافه ارز با کادری مجرب به مشتریان خود بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را ارائه می‌دهد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *