logo کاقه ارز

خرید اتوماتیک پایر یکی از بهترین خدماتی است که وبسایت کافه ارز در اختیار مشتریان خود قرار داده است. به طور کلی سیستم پرداخت آنلاین پی یر که در بین کاربران ایرانی به اشتباه با عنوان خرید ارز پایر شناخته شده است؛ نویع از سیستم پرداخت اینترنتی روسی می باشد. این نوع سیستم مالی قابلیت خرید و پرداخت آنلاین را از فروشگاه های اینترنتی ممکن می سازد. کاربران فارسی زبان زیادی به دنبال خرید و فروش Payeer هستند؛ از این رو مجموعه کافه ارز برای مخاطبان خود امکان شارژ حساب پایر را فراهم کرده است. در ادامه از این مطلب شما را با خرید خودکار ارز دیجیتال Payeer بیشتر آشنا می کنیم.

پایر یا پی یر (Payeer) چیست؟

در سال 2012 سیستم پرداخت آنلاین پاییر فعالیت خود را شروع کرده است. دفتر مرکزی آن در گرجستان واقع شده است و از طریق این کشور مجوزهای انجام امور مالی را دریافت می کند. البته به سرعت دفتر آن در روسیه و انگلستان نیز افتتاح شد که خرید اتوماتیک پایر را آسان تر کردند. جدای از این که این سایت دارای برخی از نواقص است؛ اما دارای کاربری آسان است و کاربران خیلی سریع به آن چه قصدشان است، می رساند. البته لازم به ذکر است که شما با خرید خودکار پاییر می توانید خیلی سریع اقدام به فروش آن کنید.  در ضمن کیف پول پی یر از ارز های زیر پشتیبانی می کند:

 1. دلار
 2. یورو
 3. روبل روسیه
 4. بیت کوین
 5. بیت کوین کش
 6. تتر
 7. ریپل
 8. دش
 9. لایت کوین
 10. اتریوم

فرایند ثبت نام در سایت Payeer برای خرید اتوماتیک پایر

شما برای داشتن این نوع سیستم پرداخت آنلاین می توانید وارد سایت اصلی آن شوید و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. کد تاییدی به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود که از طریق آن می توانید حساب تان را فعال کنید. شما برای افتتاح حساب Payeer باید رمزی را وارد کنید که از طریق آن بتوانید اکانت خود را بازیابی کنید.

خرید اتوماتیک پایر (Payeer)

خرید پی یر در شرکت های واسط به راحتی صورت می گیرد. شما فقط کافی است که با پر کردن فرم افزایش موجودی و شارژ حساب پاییر، خرید خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

فرایند خرید اتوماتیک پی یر این گونه است که شما با پر کردن فرم خرید پاییر، مبلغ مورد نظر را در فیلد مشخص آن می نویسید و آدرس حساب خود را نیز وارد می کنید. در آخر دکمه پرداخت را انتخاب می کنید. بعد از پرداخت، اکانت پی یر شما به صورت کاملا خودکار و اتوماتیک شارژ و پر می شود.

مشخصات سایت Payeer برای خرید از آن

 1. آسان و سریع بودن ثبت نام در پی یر
 2. داشتن سیستم واکنشگر و مناسب برای استفاده کردن
 3. داشتن انواع حساب های دلار، روبل و یورو
 4. سرعت تراکنش سریع در انتقال
 5. داشتن سرعت ترین تراکنش در انتقال
 6. انتقال کرن پول از یک کیف پول الکترونیکی به دیگری با میزان کمیسیون پایین و بدون هیچ نوع تاخیری
 7. تمامی کارمزدهای تراکنش دلاری و روبل یورویی پایر یکسان می باشد و مقدار کارمزدهای آن در سایت payeer نوشته شده است.

به طور کلی پاییر یک نوع کیف پول آنلاین است که توانایی پشتیبانی از چندین نوع ارز دیجیتال و ارز فیات را دارد. شما برای داشتن آسان ترین خرید اتوماتیک پایر می توانید به فروشگاه خدمات ارزی و دلاری کافه ارز مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.