logo کاقه ارز

BHEX نوعی ارز مبادله رمزنگاری جدید است. که معاملات معاملات آتی رمزگذاری و سایر موارد را ارائه می دهد. BHEX صرافی cryptocurrency است. که در دسامبر سال 2018 راه اندازی شد. این بورس خود را به عنوان “پلتفرم اصلی تجارت مبتنی بر فناوری رمزنگاری cryptocurrency” معرفی می کند. BHEX برای Blue Helix Exchange کوتاه است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

در باره BHEX 


امروزه، BHEX از دیگر خدمات تجاری و سرمایه گذاری، تجارت رمزنگاری به رمزنگاری، تجارت با قراردادهای دائمی، قراردادهای گزینه ها، معاملات فرابورس و مدیریت ثروت را ارائه می دهد.
مانند سایر مبادلات رمزنگاری شده با حداقل تنظیمات، BHEX در مالت مستقر است. صرافی همچنین 10/0٪ هزینه معاملات بسیار رقابتی (هم برای سازنده و هم برای دریافت کننده) ارائه می دهد. هزینه برداشت شما فقط 0.0006 BTC را پرداخت خواهید کرد. با وجود راه اندازی تنها در دسامبر سال 2018، BHEX به یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان تبدیل شده است. این بورس به طور مرتب بیش از 100 میلیون دلار حجم معاملات هر 24 ساعت را در اختیار دارد. و آن را با حجم معاملات، در حدود شماره 50 از صرافی های برتر cryptocurrency در جهان قرار می دهد.

BHEX

مشکلات BHEX وامنیتی و خرابی


یکی از اشکالات بکس این است که روش های تأمین اعتبار فقط به رمزنگاری محدود می شود. به عنوان مثال شما نمی توانید از طریق یک بانک یا کارت اعتباری به بکس انتقال دهید. علاوه بر این، سرمایه گذاران آمریکایی از لحاظ فنی بر روی حساب مجاز نیستند. (اگرچه به نظر نمی رسد BHEX مانع از معامله گران رمزنگاری مستقر در ایالات متحده با استفاده از این بستر می شود یا اقدامی نمی کند). BHEX در دسامبر سال 2018 راه اندازی شد. از زمان آغاز به کار، هیچ مشکلی امنیتی عمومی و افشای عمومی نداشته است.

هدف اصلی BHEX

هدف اصلی بکس ارائه معاملات رمزنگاری به رمزنگاری و معاملات آتی در یک محیط با حداقل تنظیم است. با این حال، محصولات و خدمات دیگر نیز از طریق BHEX، از جمله BHEX DeFi Market (BHDM)، زنجیره بکس و چندین راه حل سیستم تبادل ابر SaaS در دسترس هستند.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

BHEX شفافیت محدودی در مورد عملکرد خود، تیم مدیریت یا نحوه عملکرد بورس دارد. ما می دانیم که این صرافی توسط Huobi CTO Ju Jianhua سابق راه اندازی شده است. اما ما درباره دیگر “متخصصان فناوری اطلاعات و فن آوری پیشرفته” که درگیر این مبادله هستند، چیز زیادی نمی دانیم. 

ویژگی های اصلی بکس

ویژگی های اصلی بکس عبارتند از:

هزینه های معاملاتی ارزان: بکس هزینه سازنده 0.10٪ و هزینه خریدار 0.10٪ را شارژ می کند. این ارزان تر از یک ارز مبادله رمزنگاری متوسط ​​است. اگرچه مشابه هزینه های پرداخت شده در مبادلات تنظیم شده کمتر است. (10/0٪ تا 0.15٪ استاندارد صنعت برای مبادلات غیرقانونی، رمزنگاری به رمزنگاری است).

هزینه های برداشت ارزان : بکس هزینه سپرده را پرداخت نمی کند. و هزینه برداشت شما فقط 0.0006 BTC را پرداخت می کنید. حداقل مبلغ برداشت برای کلیه برداشتهای رمزنگاری (به عنوان مثال 0.01 BTC یا 50 USDT) اعمال می شود.

Native Token:  دارای نشانه های کاربردی بومی خود به نام BHEX Token (BHT) است. این نشانه یک نشانه ERC20 است که می تواند برای کاهش هزینه های معاملاتی در بکس استفاده شود.

BHEXپشتیبانی 56 سرمایه گذار نهادی: بکس در دسامبر سال 2018 راه اندازی شد اما اکنون به یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری صنعت تبدیل شده است. بخشی از دلیل موفقیت این امر حمایت نهادی است. بکس توسط 56 سرمایه گذار نهادی، از جمله مبادلات رمزنگاری تراشه های آبی مانند Huobi و OKEX پشتیبانی می شود.

تجارت مرورگر: بیشتر کاربران با BHEX از طریق بستر وب BHEX.com که برای هر دستگاه متصل به اینترنت در دسترس است تعامل دارند.

دسک تاپ نرم افزار: اگر نمی خواهید از پلتفرم مرورگر BHEX استفاده کنید، می توانید نرم افزار دسک تاپ BHEX را نیز برای Windows و Mac OS بارگیری کنید.

برنامه های تلفن همراه: BHEX برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهد.

خدمات مشتری

BHEX خدمات شگفت آور مشتری خوبی دارد. این شرکت خدمات مشتری چت زنده را مستقیماً از طریق BHEX.com ارائه می دهد. همچنین می توانید از طریق صفحه ZENDesk BHEX درخواست رسمی مشتری ارائه دهید. تا آنجا که می توانیم بگوییم، بکس خدمات مشتری را به دو زبان انگلیسی و چینی ارائه می دهد.

BHEX

BHEX ارزها و جفت ها

از ماه دسامبر سال 2019، بکس حدود 50 ارز رمزنگاری و جفت را در بازار معاملات نقطه ای خود لیست می کند. همانطور که انتظار دارید، معاملات جفت ارز با بالاترین حجم شامل ترکیبی از BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، EOS ، BCH ، ETC و TRON باشد.
بکس همچنین بسیاری از جفت ارزهای شناخته شده کمتر یا جفت های با حجم کمتر، شامل Bytom (BTM) ، Litex (LXT) ، Artfinity (A Alogrand (ALGO) و Lambda (LAMB) را در میان سایر موارد ذکر کرده است.

BHEX از چه روشهای سپرده گذاری پشتیبانی می کند؟

BHEX فقط با استفاده از رمزنگاری از سپرده ها و برداشت ها را پشتیبانی می کند. اگر تازه وارد کریپتو هستید، قبل از دسترسی به بکس باید رمز ورود را در جای دیگری (استفاده از کارت های بدهی، کارت های اعتباری یا نقل و انتقال بانکی) خریداری کنید.
بکس سپرده ها را در کلیه ارزهای رمزگذاری شده پشتیبانی شده، از جمله ارزهای رمزپایه اصلی مانند BTC ، ETH و XRP و بسیاری از گزینه های کمتر شناخته شده نیز می پذیرد.

بازرگانی BHEX


بکس یک رابط تجاری استاندارد دارد که برای هرکسی که قبلاً از صرافی cryptocurrency استفاده کرده است، آشنا خواهد بود. همانطور که در بالا گفته شد، می توانید با استفاده از مرورگر وب یا از طریق دسک تاپ یا برنامه کاربردی موبایل BHEX تجارت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.