کاقه ارز

پلت فرم مبادله رمزنگاری bitFlyer قرار است یک ساختار جدید هزینه خرید و فروش را برای کاربران معرفی کند. که شرکت را به عنوان ارزانترین هزینه هزینه تجارت در ایالات متحده در اختیار دارد. با توجه به علاقه خرده فروشی و نهادی به ارزهای رمزپایه، این حرکت می تواند bitFlyer را ادعا کند که حتی بیشترین درصد از بازار را در اختیار دارد.
در میان علاقه روزافزون به تجارت رمزنگاری، جستجو برای سیستم عامل های مبادله تنظیم شده وجود دارد. نهادهای نظارتی دولت در کشورهای مختلف توجه بیشتری به انطباق بهترین روش ها از طریق خدمات معاملات رمزنگاری نقطه ای و مشتقات دارند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Bitflyer چیست؟

Bitflyer یک صرافی ارز رمزنگاری شده در ژاپن است. که توسط یوزو کانو تاجر سابق گلدمن ساکس تاسیس شده است.
این صرافی در ژاپن، اتحادیه اروپا و ایالات متحده فعالیت می کند. در ابتدا پس از فروپاشی کوه در تلاش بود تا خلا v موجود در بازار را پر کند. Gox ، صرافی بزرگی که در ژاپن نیز مستقر بود.
در ژوئیه 2014 کانو 1.6 میلیون دلار بودجه برای مبادله و در اکتبر همان سال 236000 دلار بیشتر از باری سیلبرت، بنیانگذار گروه ارزهای دیجیتال و بازار ثانویه جمع آوری کرد. در سپتامبر 2014، Bitflyer با GMO Payment Gateway همکاری کرد تا تجار تجارت الکترونیکی را قادر به پذیرش بیت کوین کند. در همان ماه صرافی یک پلت فرم سرمایه گذاری جمعی بیت کوین به نام fundFlyer راه اندازی کرد.

 Bitflyer


Bitflyer دور سوم بودجه را در ژانویه 2015 به پایان رساند که مبلغ آن 1.1 میلیون دلار بود. سیلبرت این دور را هدایت کرد. که همچنین شاهد مشارکت سرمایه گذاران ژاپنی بود که قبلاً در صنعت رمزنگاری مانند GMO Venture Partners، بازوی سرمایه گذاری GMO Payment Gateway سرمایه گذاری نکرده بودند. در آگوست 2015 ، Bitflyer 4 میلیون دلار بیشتر از شرکت های خطرپذیر از جمله شرکت میتسوبیشی UFJ Capital، شرکت سرمایه گذاری Venture Labo و شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری Mitsui Sumitomo جمع آوری کرد.
در نوامبر 2017، Bitflyer پس از دریافت تأیید مقررات، بیت کوین را برای بازار ایالات متحده راه اندازی کرد. متعاقبا در ژانویه 2018 مبادلاتی در اتحادیه اروپا آغاز کرد.


در سال 2018، Bitflyer توانایی کاربران برای افتتاح حساب های داخلی را پس از دریافت دستور بهبود عملیاتی از طرف تنظیم کننده مالی ژاپن توسط آژانس خدمات مالی (FSA) در رابطه با فرآیند های شناخت مشتری (KYC) و جلوگیری از پولشویی، به حالت تعلیق درآورد. صرافی تعلیق را در جولای 2019 لغو کرد.

ویژگی های BitFlyer

ثبت نام ساده: فقط با آدرس ایمیل خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر می خواهید به ویژگی های پیشرفته تری دسترسی پیدا کنید، باید جزئیات تأیید اضافی را پر کنید.

امنیت بالا: مانند همه مبادلات خوب، BitFlyer تأکید زیادی بر امنیت می کند. رمزگذاری توسط DigiCert ارائه می شود. افراد واقعی معاملات را تأیید می کنند. و بیت کوین با خیال راحت در کیف پول های سرد ذخیره می شود.

تجارت نامحدود: محدودیتی در میزان خرید و فروش شما با یک حساب BitFlyer تأیید شده وجود ندارد.

معاملات آتی: BitFlyer از طریق بستر Lightning خود معاملات آتی را ارائه می دهد.

در سراسر جهان موجود است: BitFlyer به بازار ژاپن دسترسی پیدا می کند. اما هیچ مانعی برای استفاده کاربران صرافی از بین الملل وجود ندارد.

1 تراکنش دوم: BitFlyer شما را مجبور نمی کند که 10 دقیقه صبر کنید تا معاملات بیت کوین را تأیید کنید. برای ارسال و دریافت بیت کوین فقط در یک ثانیه می توانید از فناوری BitWire BitFlyer’s استفاده کنید.

هزینه تجارت

طبق بیانیه مطبوعاتی، رژیم جدید هزینه تجارت از 4 نوامبر به اجرا در می آید. کاربران از این به بعد مجبور خواهند بود تا با تغییرات جدید سازگار شوند. معامله گران همچنین می توانند برای جمع آوری سایر اطلاعات مربوط به هزینه های معاملات رمزنگاری به صفحه سوالات متداول بستر های نرم افزاری مراجعه کنند.
کاهش کارمزد معاملات ممکن است موجب حمایت بیشتر خرده فروشی و نهادی برای bitFlyer شود.

 Bitflyer

 در اکتبر 2019، انجمن رمزنگاری نسبت به Coinbase که هزینه های تجارت رمزنگاری را برای کاربران خرده فروشی افزایش می دهد. واکنش منفی نشان داد. طبق گفته bitFlyer، طرح هزینه معاملات همچنین به بهبود نقدینگی و عمق سفارش کمک می کند. تا تجربه یکپارچه تجاری بیشتری را برای کاربران خود فراهم کند.
با انتظار می رود که بیت کوین (BTC) سال را با یک یادداشت صعودی به پایان برساند، صرافی ها در موقعیت خود قرار دارند تا معامله گران رمزنگاری جدید و باسابقه را دستگیر کنند. علی رغم شکست در شکست مقاومت چند ساله در بالاتر از 13،800 دلار، اتفاق نظر بر این است که BTC در تلاش است تا یک بالاترین قیمت در سال 2020 بالاتر از سطح قیمت 14000 $ تعیین کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *