logo کاقه ارز

BitShares (BTS) یک مبادله غیرمتمرکز، یک شبکه، یک کارگزار، سهام یا یک بانک است. بستر BitShares امکان توسعه برنامه های کاربردی فناوری و نوآوری را فراهم می کند. BitShares با قوانینی منصفانه و شفاف به اقتصاد مستقل و منظمی تبدیل شده است که جامعه را با مسئولیت اقتصادی و آزادی مالی توانمند می کند. BitShares برای پردازش 10،000 تراکنش در ثانیه سریع، کارآمد و مقیاس پذیر است. بیت شیرز از پلتفرم بلاکچین با الگوریتم Delegated Proof of Stake (DPoS) استفاده می کند و یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز است که بخشی از بلاک چین Microsoft Azure را تشکیل می دهد. برای آشنایی بیشتر با بیت شیرز با کافه ارز همراه باشید.

Bitshares

BitShares چگونه کار می کند؟

Bitshares برای حمایت از افرادی که حساب بانکی جداگانه ندارند ایجاد شده است. بیش از 3 میلیارد نفر در سراسر جهان به خدمات مالی دسترسی ندارند. به عبارت دیگر، بانک خصوصی آنها می شود. برای ایجاد یک حساب Bitshares، تمام آنچه شما نیاز دارید یک دستگاه است که می تواند به اینترنت متصل شود. هنگامی که حساب Bitshares ایجاد می شود، این پلتفرم تعدادی از خدمات مالی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در Bitshares، می توانید دو نوع دارایی را معامله کنید:
1- Smartcoins
2- دارایی های صادر شده توسط کاربر

Smartcoins: سکه ای است که به دارایی با ارزش خاص مانند کالاها یا ارزها متصل است. این سکه ها طوری برنامه ریزی شده اند که همیشه مقادیری نزدیک به ارزش دارایی های اساسی داشته باشند (نوسانات می تواند باعث اختلافات موقتی شود). پشتوانه آنها یک سیستم پیچیده است و جایی برای تقلب وجود ندارد.

دارایی های صادر شده توسط کاربر: هر مالک BTS می تواند محتوای خود را منتشر کند و نحوه تشکیل محتوا، سطح کنترلی که می خواهد حفظ کند و مقدار تعریف شده کاملاً به خود او بستگی دارد.

مزایای Bitshares

سرعت معامله: بلاک چین Bitshares سرعت معامله کمتر از 5 ثانیه را ارائه می دهد.

عدم تمرکز: صرافی Bitshares کاملاً غیرمتمرکز است که از محافظت کاربران اطمینان حاصل می کند. هک کردن آن غیرممکن است و ارز رمزنگاری شده بسیار قابل اعتماد است.

حداقل کارمزد: Bitshares راه حل های ویژه ای ارائه می دهد که تراکنش ها را در سیستم بسیار سریع و ارزان انجام می دهد. یکی از اهداف اصلی در توسعه ارز رمزنگاری شده BTS کاهش کارمزد معاملات بود.

ارزش واقعی: Bitshares مانند سایر ارزهای رمزپایه نیست که با هیچ چیزی پشتیبانی نشوند. Bitshares با مزایای بستر تجارت و همچنین خدمات آن همراه است. بنابراین پیش بینی ارزش دارایی ها بسیار آسان تر از ارز هایی مثل بیت کوین است.

افزایش توان عملیاتی سیستم: قابلیت های فنی بستر معاملات امکان انجام بیش از 10،500 تراکنش در ثانیه را فراهم می کند. از طرف دیگر بیت کوین نمی تواند بیش از 7 تراکنش مالی در ثانیه انجام دهد.

Bitshares

ویژگی های BitShares

BitShares یک نرم افزار است:

در درونی ترین لایه، BitShares یک پایگاه داده چند کاربره است. نرم افزار منبع باز است، کپی و اصلاح آن آسان است و از اهمیت بالای آن به این دلیل است که توسط آزادی بیان محافظت می شود. 

بیت شیرز یک شبکه است:

در لایه بالایی، BitShares یک شبکه رایانه ای متعلق به افراد در سراسر جهان است که از نرم افزار BitShares استفاده می کند و پایگاه داده را طبق قوانینی که توسط نرم افزار تعریف شده همگام سازی می کند. شبکه BitShares تا زمانی می تواند وجود داشته باشد که حداقل دو رایانه بتوانند از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

بیت شیرز یک دفتر است:

دفتر، یک پایگاه داده است که شامل مانده حساب و معاملات بین کاربران است. هر بانک، شرکت و سازمانی که درگیر امور مالی است، دفتری دارد که بتواند ردیابی کند که چه کسی مالک چه چیزی است. فایل BitShares بسیار قدرتمند است زیرا روی دو لایه قبلی ساخته شده است: شبکه بسیار توزیع شده، کاملاً شفاف و با جدیدترین رمزگذاری محافظت شده.

بیت شیرز یک واحد پولی است:

در شرایط مناسب می توان از هر چیزی به عنوان پول استفاده کرد. BitShares دارایی های مختلفی دارد که می تواند به عنوان پول استفاده شود، از جمله BTS ،BitUSD ،BitGold و BitSilver. همه این دارایی ها دارای ویژگی های قابل تعویض، قابل تقسیم، حمل و نقل و غیر قابل جعل هستند.

تفاوت بین بیت شیرز و سایر ارزهای رمزپایه

تفاوت اصلی Bitshares با سایر ارزهای رمزپایه این است که مبتنی بر Delegated Proof of Stake است. سایر سیستم ها از تأیید معاملات مالی مربوط به کارگران معدن استفاده می کنند. با این حال، تیم BTS به جای پرداخت میلیون ها دلار به مردم، فکر دیگری کرد. نمایندگان ویژه برای تأیید معاملات مالی فراخوانده می شوند. این نمایندگان توسط دارندگان سکه انتخاب می شوند. در تئوری، هرکسی که حساب Bitshares داشته باشد، می تواند نماینده شود. در حال حاضر در مجموع 101 نماینده وجود دارد. هر نماینده می تواند حداکثر 1٪ از معاملات را امضا کند. برای بیت کوین، بیشتر معاملات مالی توسط 4-5 کاربر عمده تأیید می شود. اگر در بیت شیرز از نماینده خود راضی نیستید، می توانید از خدمات او خودداری کرده و نماینده دیگری را انتخاب کنید.

نتیجه

پلت فرم BitShares قابلیت های زیادی را ارائه می دهد و می تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. فناوری مبادله غیرمتمرکز بسیار جلوتر از رقبا است. مدل دارایی دیجیتال در بورس یک بازی مالی فوق العاده بالقوه برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. علاوه بر این، تیم توسعه Bitshares معتبر و دارای شایستگی بالا در دنیای بلاکچین است. سرمایه گذاری رمزنگاری می تواند واقعاً سودآور باشد، اما با سودآوری خطر به وجود می آید. در خدمات مالی، شفافیت حرف اصلی را می زند و در حالی که هدف رمزنگاری های دیگر تعریف مجدد بانکداری است، BTS روی بانکداری متمرکز است. 

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ارز های دیجیتال می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.