logo کاقه ارز

بیتسکی خود را به عنوان “اولین کیف پول دیجیتال ساخته شده برای اتخاذ جریان اصلی” توصیف می کند. این کیف پول است که برای اکوسیستم Ethereum ساخته شده است. به جای استفاده از افزونه مرورگر clunky، کیف پول سخت افزاری و مرورگرهای dApp، می توانید به سادگی از Bitski کیف پول امنیتی درجه یک بانک استفاده کنید که در آن کلیدهای خصوصی شما هرگز سخت افزار ایمن خود را ترک نمی کنند. تنها کاری که برای شروع کار نیاز دارید، یک ایمیل و رمز عبور است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Bitski


Bitski به شما امکان می دهد از هرجایی به نشانه های دیجیتالی خود دسترسی پیدا کنید. شما از طریق یک مرورگر معمولی یا دستگاه تلفن همراه به Bitski وارد می شوید. سپس تمام نشانه های موجود در کیف پول خود را مشاهده می کنید. Bitski همچنین اقلام کلکسیونی را که ممکن است در هر بازی کسب کرده باشید نمایش می دهد. همچنین این کیف پول به شما امکان ارسال نشانه ها را می دهد. و می توانید لیستی از معاملات قبلی خود را مشاهده کنید.

مزیت های بیتسکی

مزیت بزرگ بیتسکی این است که شما دیگر نیازی به جابجایی چند کیف پول در چندین dApps ندارید. لازم نیست نشانه ها را به طور مداوم بین بازی ها منتقل کنید. در عوض، هر dApp که از Bitski پشتیبانی می کند به شما امکان می دهد تا نشانه هایی بین بازی های خود داشته باشید. این یک ورود به سیستم واحد است که به شما امکان می دهد در یک بازی چیزی بدست آورید. و آن را در یک بازی دیگر بفروشید. Bitski در حال حاضر با توسعه دهندگان برنامه همکاری می کند. توسعه دهندگان برنامه می توانند برای شروع کار به docs.bitski.com مراجعه کنند. یک توسعه دهنده می تواند از Bitski برای ایجاد برنامه های متقاطع اتریوم کاربرپسند استفاده کند.

تاریخچه بیتسکی

بیتسکی در حال حاضر در بتا است. این پروژه توسط Out There Labs، Inc ساخته شده است. یک شرکت نرم افزاری که در سال 2016 توسط مدیرعامل دونی داینچ (و بنیانگذاران جولیان تسچر و استیو جانگ) که در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا مستقر است، ساخته شده است. این توسعه دهنده اخیراً 1.8 میلیون دلار بذر دور از سرمایه گذاران مانند Galaxy Digital ، Winklevoss Capital و Coinbase جمع کرده است.

 این علاوه بر این است که 1.5 میلیون دلار اسیر پیش از بذر از سایر مشارکت کنندگان مانند: بنیانگذاران صندوق، Signia ، Village Global، سرمایه اجتماعی و سرمایه گذاری های Kindred استیو جانگ. Bitski محصول پرچمدار این شرکت است، اگرچه این شرکت درنهایت قصد دارد ابزارهای توسعه دهنده blockchain بیشتری را در آینده منتشر کند. هنگامی که اولین بیتسکی در ماه نوامبر سال 2018 اعلام شد و دوباره به بازار عرضه شد.

Bitski

BITSKI چگونه کار می کند

Bitski یک کیف پول دیجیتالی است. که برای استفاده در تعداد نامحدودی از Ethereum dApps ساخته شده است. اطلاعاتی راجع به Bitski بیابید، یک راه حل منحصر به فرد و آسان برای استفاده از سخت افزار امن کلید سخت افزار که یک ویژگی جالب برای کیف پول ورود به سیستم (SSO) و نحوه عملکرد امروز را در بررسی ما ارائه می دهد، بیابید.

توسعه دهندگان اتریوم می توانند:

  • از طریق گره های میزبان Bitski به شبکه اتریوم وصل شوید
  • درخواست دسترسی به آدرس کاربر
  • معاملات را برای تأیید از طرف کاربر ارسال کنید
  • یک کیف پول برای یک برنامه ایجاد و مدیریت کنید
  • قراردادها را از طریق یک کیف پول برنامه مستقر کنید

 مزایای Bitski برای استفاده کنندگان

  • بدون نصب نرم افزاری از برنامه های Ethereum استفاده کنید
  • دارایی اتریوم را در کیف پول ایمن Bitski ذخیره کنید
  • از هر دستگاهی به کیف پول دسترسی پیدا کنید
  • دسترسی به برنامه هایی را که کاربر به آنها متصل می شود، مدیریت کنید
  • هر زمان حساب خود را بازیابی کنید

ویژگی های اصلی Bitski

یک حساب برای چندین برنامه: حساب Bitski شما به تعداد نامحدودی از برنامه ها متصل است. به جای داشتن ورود به سیستم و کیف پول های مختلف برای هر برنامه، و سپس انتقال نشانه ها بین هر برنامه، یک کیف پول و داشبورد واحد دارید که از آن می توانید Bitski را مدیریت کنید.

کراس پلاتفرم: کیف پول های بیتسکی به جای اینکه به وسیله خاصی متصل باشند، در ابر مدیریت می شوند، این بدان معناست که می توانید بدون ایجاد خطر امنیت، از هرجایی به آنها دسترسی داشته باشید.

ایمن سازی با سخت افزار: بیشتر کیف پول ها به صورت محلی در رایانه یا تلفن ذخیره می شوند. با این حال ، کیف پول های Bitski در ماژول های امنیتی سخت افزاری ضد لرزش ذخیره می شوند. کلیدها هرگز سخت افزار را ترک نمی کنند. بیتسکی ادعا می کند که “این بسیار امن تر از بسیاری از راه حل های فعلی است که کلیدهای شما را بصورت محلی روی دستگاه شما ذخیره می کند و آنها را در حافظه می خواند.”

Bitski

ویژگی های فرعی بیتسکیگزینه های تماس چندگانه: Bitski کاربران و توسعه دهندگان را ترغیب می کند تا از طریق Discord ، Twitter یا ایمیل با شرکت تماس بگیرند.

برتر از کیف پول های تبادل: Bitski از تعویض کیف پول برتر است زیرا در هر برنامه ای تعبیه شده است و از تمام نشانه ها و NFT های ERC20 پشتیبانی می کند. همچنین این یک راه حل خود ایمن است که نیازی به اعتماد به صرافی ندارد.

برتر از مرورگرهای dApp: بیتسکی خود را گزینه ای بهتر از مرورگرهای dApp می داند زیرا کاربران می توانند با یک ایمیل و رمز ورود به سیستم وارد شوند، در هر برنامه ای تعبیه شده است، کاربران نمی توانند کلیدهای خود را گم کنند و این یک راه حل میزبانی شده است.

نحوه تنظیم و استفاده از بیتسکی

به عنوان کاربر، هنگام نصب یک برنامه اتریوم که از Bitski پشتیبانی می کند، از Bitski استفاده خواهید کرد. اگر در حال حاضر یک حساب Bitski دارید، می توانید به سادگی روی “ورود با Bitski” کلیک کنید تا حساب Bitski خود را به آن برنامه وصل کنید. پس از انجام این کار، کیف پول Bitski Ethereum شما به برنامه وصل خواهد شد و به شما امکان می دهد مستقیماً از آن برنامه به نشانه های اتریوم دسترسی پیدا کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.