خرید لایسنس Adobe Connect

خرید لایسنس Adobe Connect: ادوبی کانکت Adobe Connect به طور رسمی در سال 2019 معرفی شد، اما ابزارهای مشابه قبلاً به‌عنوان بخشی از خانواده Adobe Acrobat در دسترس بودند. این نرم‌افزار به میزبان و شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا تجربه خود را به روش‌های مختلف شخصی‌سازی کنند و مصرف‌کنندگان سایر نرم‌افزارهای Adobe با زیبایی طراحی پلت فرم آشنا خواهند. اگر شما قصد خرید خرید لایسنس Adobe Connect را دارید میتوانید از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید . پرداخت ارزی توسط سیستم‌های مالی مختلفی مانند پی پال، پرفکت مانی و … صورت می‌گیرد. امروزه به دلیل تحریم ها و شرایط کنونی ایران کاربران مجبورند برای خرید یا خدمات خود  خرید از سایت های خارجی را ترجیح بدهند. به همین جهت باید گزینه‌ای همچون خرید اشتراک سایت های خارجی وجود داشته باشد تا امکان خرید برای شما فراهم شود.

از سوی دیگر، برای کاربرانی که برای اولین بار وارد جامعه Adobe می‌شوند، پیچیده است. در این مقاله اطلاعات موردنیاز برای آشنایی، مقایسه و خرید لایسنس Adobe Connect را مطرح می‌کنیم.

فهرست مطالب :

 

خرید لایسنس adobe connect

Adobe Connect چیست؟

Adobe Connect یک برنامه کنفرانس مجازی و ویدئوکنفرانس است. برای برگزاری جلسات تجاری آنلاین استفاده می‌شود و به لطف قابلیت اشتراک‌گذاری دسکتاپ می‌توان از آن برای وبینارها، آموزش آنلاین و همکاری استفاده کرد.این برنامه با ویندوز و مک، موبایل، اندروید و iOS سازگار است. Connect به طور رسمی در سال 2019 راه‌اندازی شد، اما Adobe قبلاً ابزارهای مشابهی را به‌عنوان بخشی از خانواده Acrobat خود ارائه کرده بود.

ادوبی کانکت به دلیل نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم مانند Photoshop و Illustrator شناخته شده است. Connect برخی از ویژگی‌های ویرایش پیشرفته‌تر این ابزارها را به نرم‌افزار جلسات مجازی می‌آورد تا تماس‌های ویدئویی و جلسات ویدئویی باکیفیت بالا را ارائه دهد. شما همچنین می‌توانید انتظار یک برنامه کاربردی خوب را داشته باشید، اگرچه این بدان معنا نیست که Connect کامل است. این نرم‌افزار راه‌های زیادی را به میزبان و شرکت‌کنندگان ارائه می‌کند که از طریق آنها می‌توانند تجربه را سفارشی کنند، و کاربران دیگر نرم‌افزارهای Adobe به‌ظاهر و احساس پلتفرم عادت خواهند کرد.

بااین‌حال، خرید لایسنس Adobe Connect از پیچیده بودن بیش از حد رنج می‌برد، به‌خصوص برای کاربرانی که برای اولین بار به دنیای Adobe شیرجه می‌زنند. همچنین در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار بسیار گران است و برای استفاده در وبینارها و کلاس‌های آنلاین و دوره‌های آموزشی مناسب است، اگرچه هنوز هم به عنوان یک پلتفرم جلسه ویدئویی و بسیار کاربردی شناخته شده است.

آیا Adobe Connect در مقابل Zoom بهتر است؟

Adobe Connect و Zoom ابزارهای محبوب و مؤثر کنفرانس وب هستند. در سال‌های 2020 و 2021، چنین ابزارهایی با استفاده بی‌سابقه‌ای روبه‌رو شدند و افراد بیشتری مجبور به کار، همکاری و ارتباط از خانه شدند. حتی زمانی که زندگی کاری ما شروع به بازگشت به‌ظاهر عادی می‌کند، بسیاری از کارشناسان پیش بینی می‌کنند که کار از خانه به یک هنجار جدید تبدیل خواهد شد. در زیر، من قصد دارم به برخی از شباهت‌های بین Zoom و Adobe Connect و همچنین تفاوت‌ها نگاه کنم که به شما امکان می‌دهد بهترین را برای نیازهای مشترک خود انتخاب کنید.

قابلیت دسترسی

نکته‌ای که در مورد کار از راه دور وجود دارد این است که کسب‌وکارها و کالج‌ها به‌ندرت می‌توانند دقیقاً از سخت‌افزارهایی که ذی‌نفعانشان است، مطالبه کنند. برخی از شرکت‌کنندگان در جلسه ممکن است بخواهند به یک جلسه در رایانه شخصی خود دسترسی داشته باشند، برخی با خرید لایسنس Adobe Connect در مک، و برخی دیگر ممکن است فقط به یک دستگاه تلفن همراه Android یا iOS دسترسی داشته باشند.

Connect هم بارگیری‌های Mac و هم Windows و همچنین برنامه‌هایی را برای دستگاه‌های تلفن همراه Android و iOS ارائه می‌دهد. Adobe اخیراً دسترسی مرورگر را نیز به نرم‌افزار اضافه کرده است که بسیار سودمند است. مجبور شدن به دانلود و نصب نرم‌افزار یک نقطه اصطکاک است. برخی از شرکت‌کنندگان بالقوه از نصب برنامه‌های جدید خودداری می‌کنند. برخی ممکن است در نصب و استفاده از نرم‌افزار مشکل داشته باشند.

Zoom یک سرویس‌گیرنده دسکتاپ دارد که ممکن است ترجیح داده شود زیرا طیف وسیع‌تری از ویژگی‌های پیشرفته‌تر را ارائه می‌دهد. بااین‌حال، کنفرانس ویدئویی آنلاین یا کنفرانس ویدئویی نرم‌افزار به‌عنوان سیستم (SaaS) علاوه بر دسترسی بیشتر، مزایای دیگری نیز دارد. کاربران نیازی به نصب نرم‌افزار ندارند. درحالی‌که بسیاری از کاربران رایانه شخصی با دانلود و نصب برنامه‌های جدید راحت هستند، برخی از کاربران این‌طور نیستند.

این ممکن است نیاز به تماس‌های تلفنی بین شرکت‌کنندگان و میزبان تماس‌ها یا بخش‌های IT داشته باشد. استفاده از برنامه مبتنی بر وب نیز نیاز به ارتقای نرم‌افزار را نفی می‌کند. مسئولیت ارتقا به عهده خود شرکت است، بنابراین کاربران نیازی به بررسی به‌روزرسانی‌های اخیر یا ویژگی‌های جدید ندارند و نیازی به نصب آخرین نسخه ندارند.

 

قابلیت استفاده

Adobe Connect برای کاربران سایر محصولات Adobe آشنا به نظر می‌رسد. بااین‌حال، اگر در چارچوب Adobe تازه‌کار هستید، این نرم‌افزار می‌تواند گیج‌کننده و حتی کمی زائد به نظر برسد. این به این دلیل است که Adobe بین جلسات آموزشی، جلسات و سمینارها تفاوت قائل می‌شود. برخی از جنبه‌های این فرایند نیز سخت هستند. تا زمانی که شرکت‌کنندگان قبلاً ثبت‌نام کرده باشند، راه‌اندازی یک جلسه ساده است.

در این صورت، Adobe با دعوت‌نامه‌ها برخورد می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که اعضای جلسه شما حاضر شده و وارد آن می‌شوند. این کار با یافتن و کپی‌کردن URL جلسه و سپس اشتراک‌گذاری دستی آن از طریق ایمیل، متن، رسانه‌های اجتماعی یا هر وسیله دیگری انجام می‌شود. اگر Adobe برای شما دعوت‌نامه‌های ایمیلی ایجاد و ارسال می‌کرد، آسان‌تر خواهد بود. Connect از مشکلات مشابه در مناطق دیگر رنج می‌برد. در بیشتر موارد، این ویژگی‌ها را دارد، اما احساس می‌کنند که یک یا دو کلیک بیشتر از آنچه که باید باشند فاصله دارند.

زوم شهودی است و یکی از دلایل محبوبیت آن در سال 2020، زمانی که مردم در سراسر جهان مجبور شدند از روی میز آشپزخانه کار کنند، سادگی آن بود. شرکت‌کنندگان واقعاً برای شرکت فقط باید روی پیوند کلیک کنند. ممکن است میزبان درخواست کرده باشد که یک نظرسنجی را پر کنید، اما این به زوم نیست و حتی اگر درخواست کرده باشد، انجام آن آسان است. اتصال سریع و ساده است. گزینه‌هایی مانند بی‌صدا کردن و خاموش‌کردن دوربین، در صورت وجود، کاملاً قابل توضیح هستند.

خرید لایسنس adobe connect

ویژگی‌ های ادوبی ‌کانکت

Adobe یک شرکت بزرگ است که در سال 1982 تأسیس شد و در طول سال‌ها موفقیت قابل‌توجهی را به دست آورده است، به‌ویژه به لطف نرم‌افزارهای ویرایش عکس Flash Player، Acrobat Reader و Photoshop. بااین‌حال، برای عواملی مانند قیمت‌گذاری آن مورد بررسی قرار گرفته است. Acrobat Reader و Flash به دلیل وجود تجربه کاربر وب و نیاز به‌ظاهر دائمی نرم‌افزار به به‌روزرسانی، توسط Techradar در میان “10 برنامه منفورترین برنامه‌های تمام دوران” انتخاب شده‌اند.

خرید لایسنس ادوبی‌کانکت امکان ادغام محتوای تعاملی مانند نظرسنجی و پرسش‌نامه را فراهم می‌کند. می‌توانید جلسات را ضبط کنید و سپس محتوا را برای غایبان یا دیگران ارسال کنید و امکان شرکت در محتوا را فراهم می‌کند. به همین ترتیب، تخته‌های سفید حاشیه‌نویسی شده را می‌تواند برای شرکت‌کنندگان ارسال کرد.

Adobe برنامه‌ها و برنامه‌های افزودنی را ارائه می‌کند که می‌توانند از طریق پادهای سفارشی در یک جلسه گنجانده شوند. یک ساعت آنالوگ اضافه کنید تا شرکت‌کنندگان بتوانند جلسه را با خیره شدن به آن بگذرانند. Randomizer به شما امکان می‌دهد یک شرکت‌کننده تصادفی را برای انتخاب کنید.

خرید لایسنس ادوبی‌ کانکت چگونه است؟

Named Meeting Host یا خرید لایسنس ادوب کانکت به یکی از کارکنان سازمان شما اختصاص داده می‌شود تا بتواند جلسات نامحدودی را با حداکثر 100 اتصال در هر جلسه زمان‌بندی/میزبانی کند. در واقع هر بار یک جلسه برای هر مجوز میزبان و شرکت‌کنندگان و شرکت‌کنندگان نیازی به مجوز ندارند.

با خرید لایسنس ادوبی‌کانکت این برنامه حداقل نیاز به طوفان فکری، برنامه‌ریزی و همکاری روی برنامه‌ها و فایل‌ها دارد. این باید یک همکاری باز باشد و نباید افراد خاصی را محدود کند، مگر در مواردی که میزبان نیاز دارد. خرید لایسنس Adobe Connect نشانی‌های اینترنتی جلسات دائمی دارد. شما میتوانید یک تیم مشارکتی راه‌اندازی کنید، URL را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید، و آنها می‌توانند برای اشتراک‌گذاری اطلاعات جدید، به‌روزرسانی تخته‌های سفید و شرکت در جلسات، وارد و خارج شوند.

قدرت سفارشی‌سازی Adobe نیز به نفع تیم مشترک است. با خرید لایسنس ادوبی‌کانکت می‌توانید یک بخش پرسش‌وپاسخ، به‌عنوان‌مثال، در کنار پادهای اشتراک‌گذاری صفحه و برنامه اضافه کنید. یک تیم را می‌توان به تیم‌های کوچک‌تر تقسیم کرد که هرکدام دارای غلاف مخصوص به خود هستند و درعین‌حال فضای کلی جلسه را به اشتراک می‌گذارند. تخته‌های سفید به‌ویژه مفید هستند. آنها به کاربران اجازه می‌دهند تا افکار خود را به یک پروژه اضافه کنند که با دیگران به اشتراک گذاشته می‌شود. با خرید لایسنس ادوبی کانکت میزبان می‌تواند قابلیت حاشیه‌نویسی وایت برد را برای سایر کاربران فعال یا غیرفعال کند، بنابراین می‌توان از آن برای همکاری یا ارائه استفاده کرد.

خرید لایسنس adobe connect

هزینه خرید لایسنس Adobe Connect در سال چقدر است؟

اول سؤال پیش می‌آید که آیا Adobe Connect رایگان است؟ دوره آزمایشی 30 روزه رایگان است و 3 طرح: رایگان، 1 میزبان جلسه و حداکثر 3 شرکت‌کننده در جلسه وجود دارد. جلسات حداکثر 4 میزبان و 25 شرکت‌کننده دارند.هزینه خرید لایسنس Adobe Connect 540 دلار در ماه و 3500 دلار در سال برای بیش از 4 مجوز کاربر هم‌زمان است، نرم‌افزار برنامه قیمت‌گذاری را بر اساس درخواست ارائه می‌دهد.

چه کسانی نیاز به خرید لایسنس Adobe Connect دارند؟

شرکت‌کنندگان نیازی به خرید لایسنس Adobe Connect ندارند. هرکسی می‌تواند ملحق شود و میزبان جلسه می‌تواند هرکسی را مجری کند (هر تعداد که شما بخواهید). مجوز میزبان جلسه ممکن است در هر زمان از یک فرد به کارمند دیگر تخصیص داده شود. این در حال حاضر محبوب‌ترین مدل صدور مجوز است.

سخن آخر

در این مقاله دیدیم که اگر قبلاً خرید لایسنس Adobe Connect را انجام نداده‌اید، باید برنامه جلسه Adobe Connect را دانلود و نصب کنید. اگر Adobe Flash Player را نصب نکرده‌اید، برای اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش خود در جلسه، به برنامه جلسه Adobe Connect نیاز دارید تا بتوانید به ارائه یا میزبانی جلسه بپیوندید. همچنین اطلاع کاملی در مورد مقایسه زوم و ادوبی‌کانکت مطرح شد. شما میتوانید برای خرید لایسنس Adobe Connect  از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ دغدغه ای خرید شما را نهایی می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *