خرید ویزا کارت مجازی اروپا

خرید ویزا کارت مجازی اروپا، یکی از موضوعات و سوالاتی است؛ که شاید خیلی از افراد با ان روبرو باشند. به طور کلی؛ ویزا کارت مجازی 1 تا 1000 دلاری یک نوع اعتبار مشخص شده است؛ که با آرم Visa در فروشگاه اینترنتی مانند کافه ارز قابل خریداری می باشد. Visa Card از جمله کارت های اعتباری است که از پرداخت شما حفاظت کرده و موجب ایجاد یک خرید امن برایتان می شود. از دیگر قابلیت های شگفت انگیز این کارت این است که شما می توانید آن را به حساب پی پال خود متصل کرده و از حساب پی پال خود استفاده نمایید. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این نوع دبیت کارت بین المللی آشنا کنیم.

تفاوت خرید ویزا کارت مجازی اروپا و ویزا کارت فیزیکی

نوع مجازی فیزیکی ویزا گارت یک کارت پلاستیکی است که بر روی آن مشخصاتی مانند: شماره 16 رقمی، کد cvv2 و تاریخ انقضا درج شده است. شما با این کارت می توانید از تمامی دستگاه های خود پردازی که آرم Visa Card را دارند پول دریافت کنید. همچنین تمام پرداخت های آنلاین با آن امکان پذیر است.

ویزا کارت مجازی در واقع فقط مجموعه ای از اطلاعات هویتی و بانکی است. تنها کاربرد این نوع کارت انجام خرید های مجازی در سطح بین المللی است. مزیت کارت مجازی نسبت به نوع فیزیکی آن است که؛ هزینه صدور کمتری دارد و زودتر آماده می شود.

ویزا کارت مجازی اروپا چیست؟

کارت ویزا نوعی از کارت پیش پرداخت بین المللی می باشد که دارای شماره های خاص است و بعد از خرید به سرعت از طریق ایمیل در اختیار مشتری گذاشته می شود. از این نوع کارت می توان به صورت آنلاین و تلفنی استفاده کرد. در ضمن توجه به این نکته حائز اهمیت است که ویزا کارت مجازی فقط یک بار شارژ می شود و امکان شارژ مجدد را ندارد. در مقابل خرید ویزا کارت فیزیکی قابلیت شارژ داشته و می توان از آن برای دستگاه های ATM استفاده کرد.

حتما بخوانید  چطور اکانت اسپاتیفای پریمیوم بخریم؟

خرید ویزا کارت مجازی اروپا در رقم های 1 دلاری و 20 دلاری صادر می شود، در صورتی که 90 درصد ویزا کارت های موجود در بازار از 10 دلار شروع می شود و دارای هزینه حداقل 15 دلاری می باشد. شما می توانید برای خریدهای آنلاین از سایت های اروپایی که با واحد یورو کار می کنند باید از کارت ویزای اروپایی استفاده کنید.

مشخصات ویزا کارت مجازی اروپا

خرید ویزا کارت مجازی اروپا یک سری ویژگی هایی را دارد.

 1. صادر شده بر پایه یورو
 2. عدم وجود شارژ مجدد آن
 3. دارای موجودی 1 تا 20 دلاری
 4. صادر کردن کارت به صورت آنی و با سرعت
 5. دارای پنل بانکی و اینترنت بانک مختص به مشتریان
 6. داشتن امکان چک کردن گردش حساب و ریز تراکنش آن ها
 7. امکان ریفاند پول به کارت بعد از یک ماه بعد از خرید
 8. امکان چک کردن گردش حساب و ریز تراکنش ها

کاربرد خرید ویزا کارت مجازی اروپا

این کارت جایگزینی برای پول نقد است؛ ارائه این خدمت در سطح جهان به وسیله بانک ها و موسسات وابسته صورت می گیرد. این به آن معناست که شما در هرکجای دتسا که حساب باز کرده باشید؛ می توانید با بهره گیری از این کار ار هرنقطه دنیا که می خواهید پول برداشت کنید؛ و در سطح جهانی پرداخت داشته باشید.

به طور کلی شما با خرید ویزا کارت اروپا می توانید از برنامه های کشورهای اروپایی که به یورو می باشد؛ استفاده کنید. این نوع مصارف شاما موارد زیر است:

 • خرید بلیط هواپیما
 • خرید سرور
 • وریفای کردن کیف پول اینترنتی
 • خرید لایسنس نرم افزار و بازی های آنلاین
 • پرداخت شهریه دانشگاه های خارج از ایران و کشورهای اروپایی
 • خرید از فروشگاه های اینترنتی اروپایی
حتما بخوانید  چطور از بنگ گود (BangGood) خرید کنیم؟

همانطور که در این مطلب از وب سایت کافه ارز متوجه شدید، امکان تهیه ویزا کارت به ارزهای دیگر وجود دارد. اما شما برای خرید ویزا کارت اروپا که به ارز یورو می باشد، کارمزد 2.5 تا 4 درصدی را دارد. شما باید این کارمزد را برای تبدیل ارز با ریت جهانی و بانک فی بپذیرید. از این رو شما برای خرید ویزا کارت باید به صرافی مورد نظر خود توجه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید