خرید ویزا کارت

خرید ویزا کارت برای ایرانیان چالش برانگیز بوده است. visa card یکی از مهم ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی در آمریکاست؛ که در بین معروف ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی در دنیا است. خرید اینترنتی در سراسر جهان از طریق این نوع کارت اعتباری، بسیار آسان است. ایرانیان با داشتن ویزات کارت های مجازی می توانند به راحتی از سایت های مانند آمازون خریدهای خود را انجام دهند. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری رایگان تحویل فوری، فیزیکی، دائمی، نامحدود، مجازی شارژی، ترکیه، ارزان، قابل شارژ و هدیه آشنا می کنیم.

مزایای خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی

  • امکان برداشت وجه از خودپردازهای ATM در تمامی کشورهای دنیا متصل به شبکه کارت های اعتباری
  • خرید آنلاین از تمامی وب سایت های دنیا
  • انتقال پول به تمامی حساب های بین المللی و دریافت حواله از برخی از کشورها
  • پرداخت آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل
  • اتصال به کیف پول الکترونیک مانند Paypal (خرید ویزا کارت برای پی پال)
  • استفاده به جای حمل پول نقد در زمان مسافرت
  • پرداخت هزینه های سفارت و پذیرش دانشگاه

خرید ویزا کارت قابل شارژ و ارزان

عر شخص برای خرید از سایت یا مسافرت به یک کشور خارجی باید برای هر کاری پول آن کشور را پرداخت کنند. به عنوان نمونه سایت های اروپایی با واحد یورو فعالیت می کنند؛ پس باید از ویزا کارت مجازی یورو استفاده کرد. افرادی که به ویزا کارت چند دلاری برای یک مدت زمان کوتاه دارند، خیلی آسان می توانند اقدام به خرید ویزا کارت 10 دلاری، 1 دلاری و 30 دلاری کنند. اما در مقابل افرادی که علاقه دارند تا خریدهای اینترنتی خود را از سایت های خارجی و فروشگاه های اینترنتی بین المللی انجام دهند، باید اقدام به تهیه ویزا کارت های مجازی شارژی کنند.

حتما بخوانید  آموزش نحوه خرید اپلیکیشن پولی از گوگل پلی

خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری

تهیه VisaCard مجازی شارژی این قابلیت را دارد که از 98% سایت های پذیرنده ویزا کارت استفاده کرد. این کارت در کنار مستر کارت و کردیت کارت یکی از بهترین روش های پرداخت از سایت های آنلاین است. ویزاکارت فیریکی و مجازی تفاوت چندانی ندارد و تمامی اطلاعات شما روی کارت های مجازی نیز ثبت می شود. فقط شما از طریق خرید ویزا کارت فیزیکی می توانید از دستگاه های خودپرداز کشورهای گوناگون استفاده کنید.

ساده ترین روش خرید ویزا کارت دائمی نامحدود و فیزیکی

با توجه به وجود تحریم های مالی و اقتصادی علیه ایرانیان، افراد تابعه ایران نمی توانند با اطلاعات شخصی خود این نوع کارت ها را برای خود بگیرند. به همین دلیل شرکت های واسط مانند وب سایت کافه ارز می توانند با دور زدن تحریم ها می توانند این کار را برای شما انجام دهند. شما با درخواست کارت اعتباری بین المللی از طریق این وب سایت ها می توانید آدرس کشور صادر کننده بر روی کارت را به انتخاب کنید؛ تعیین کنید. همچنین شارژ اولیه ان به میزان درخواست شما صورا می گیرد.

در این مطلب شما را با خرید ویزا کارت ارزان، فیزیکی، مجازی تحویل فوری، برای پی پال، دائمی، نامحدود، قابل شارژ، رایگان و هکی آشنا کردیم. شما برای خرید انواع کارت های اعتباری بین المللی می توانید به فروشگاه اینترنتی کافه ارز مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید