کاقه ارز

Changeangel یک بستر مبادله ای cryptocurrency است. که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده فوری و ارزان بین کیف پول و کاربران تعویض کنید. Changeangel توسط یک تیم توسعه کوچک مستقر در هارتلپول، انگلیس ساخته شده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

CHANGEANGEL چیست؟

Changeangel که به صورت آنلاین در Changeangel.io یافت می شود. یک رمزنگاری برای رمزنگاری، کیف پول به کیف پول، سرویس غیر تعویضی و مبادله ای است.
این پلتفرم در فوریه سال 2019 راه اندازی شد، در حال حاضر از مبادلات مستقیم برای تعداد کمی از ارزهای رمزپایه، از جمله DGB ، POT ، GRS ، DCR ، LTC ، BTC ، ETH ، BTG و حدود ده ها نفر دیگر پشتیبانی می کند.

هدف Changeangel چیست؟


چانگین گل با هدف اینکه بیش از یک بستر تبادل رمزنگاری باشد، تأسیس شد. در حقیقت، Changeangel خود را به عنوان “مبادله مبادله برای خیر اجتماعی” توصیف می کند. با توجه به وب سایت رسمی، Changeangel “در حال انجام ماموریت ایجاد راه های پایدار برای حمایت از توسعه غیر رسمی ICO، منبع باز و غیر متمرکز blockchain است.  با استفاده از این بستر، شما در پروژه های بزرگ blockchain مشارکت می کنید. برای شروع، Changeangel بخشی از درآمد مبادله ای را به DigiByte ، PotCoin ، Groestl ، Decred و Litecoin اهدا می کند. تا توسعه هر blockchain ادامه یابد.

Changeangel


برقراری مبادله با چانگین گل کاملاً مسخره است. کافیست به Changeangel.io مراجعه کنید. مقدار پولی را که می خواهید مبادله کنید. و ارز مورد نظر خود را دریافت کنید، وارد کنید. و سپس بر روی “Exchange” کلیک کنید. سپس، شما به آدرس نمایش داده شده پولی ارسال می کنید. و به محض دریافت پول، چانگین گل وجوه شما را آزاد می کند.

ویژگی های CHANGEANGEL

پشتیبانی از 23 ارز فیات: چانگین گل از،BTC ، DGB ، ETH ، LTC ، BCH ، BSV ، BTG ، BLK ، DCR ، DOGE ، ETC ، FTC ، FLO ، GRS ، KMD ، MONA ، PPC ، POT ، RVN ، RDD و UBQ پشتیبانی می کند.

10 تا 60 دقیقه در هر معامله: با تغییر سریع جعبه های زنجیره ای، Changeangel به سرعت تغییر می کند. و ارزهای رمزگذاری شده را در 10 تا 60 دقیقه منتقل می کنند.

امن: Changeangel بر یک فرآیند تعویض امن و ایمن تأکید دارد. شما سکه ها را به چانگین گل ارسال می کنید. سپس چانگین گل سکه ها را به عقب می فرستد.

Multi Hash: برای انتشار بودجه نیاز به تأییدهای متعدد دارد.

دیگر ویژگی های چانگین گلتیم پشتیبانی 24/7: تیم پشتیبانی مشتری Changeangel به صورت 24 ساعته و 7 روز در هفته در دسترس است.

حمایت از ابتکارات Blockchain: یک “مبادله مبادله ای برای منافع اجتماعی” است. این شرکت از خیرین مختلف و ابتکارات blockchain پشتیبانی می کند. ابتکارات فعلی blockchain پشتیبانی شده توسط چانگین گل شامل DigiByte ، Potcoin و Litecoin است. هنگامی که سکه ها را تغییر می دهید، بخشی از هزینه معاملات شما به سمت این پروژه ها و دیگران می رود. تمام ابتکارات blockchain پشتیبانی شده توسط چانگین گل پروژه های منبع باز و غیرانتفاعی هستند.

Changeangelاستفاده آسان: Changeangel بسیار مسخره و آسان برای استفاده است. فقط وارد ارزهای رمزپایه ای که می خواهید مبادله کنید. مبلغ مورد نظر برای مبادله، و سپس بر روی “Exchange” کلیک کنید. شما مانند سایر سیستم عامل های مبادله، وجوه را به آدرس نمایش داده شده ارسال می کنید. به محض دریافت وجهی وجوه آن پول، پول شما آزاد می شود.

ورود به سیستم Digi ID: از سیستم ورود به سیستم Digi ID / AntumID استفاده شده توسط DigiByte استفاده می کند. و بازگشت به Changeangel را برای هر نوع مبادله در آینده آسان می کند. بسیاری از افراد چانگین گل را بخاطر ورود به سیستم و ثبت نام بدون دردسر آن ستایش می کنند.

ایمیل یا Digi ID / AntumID ورود به سیستم ضروری است: چانگین گل هنگام استفاده از خدمات به آدرس ایمیل نیاز دارد. از این ایمیل برای ارسال اعلان های معامله، مشاهده تاریخ معاملات و مدیریت سایر تنظیمات حساب استفاده می شود. از طرف دیگر، می توانید از Digi ID / AntumID خود استفاده کنید (گرچه هنوز به یک آدرس ایمیل نیاز دارید).

CHANGEANGEL چگونه کار می کند؟

چانگین گل به روش ساده ای کار می کند. شما به Changeangel.io مراجعه می کنید. دو ارز رمزپایه ای را که می خواهید مبادله کنید، انتخاب می کنید، سپس مبلغ مورد نظر را برای مبادله تایپ کنید.
Changeangel فوراً میزان Cryptocurrency شما را دریافت خواهد کرد.
از آنجا، بر روی دکمه “Exchange” کلیک کنید. سپس، Changeangel آدرس مقصد شما را نشان می دهد. برای تکمیل معامله Changeangel شما نیاز به ارسال بودجه به این آدرس دارید.


سپس، آدرس دریافت کننده خود را وارد کنید. این آدرسی است که وجوه شما برای شما ارسال می شود. برای مثال اگر BTC خود را برای ETH عوض می کنید، آدرس ETH را وارد می کنید. ETH به محض دریافت تغییر BTC BTC شما به این آدرس آزاد می شود.
از طرف فنی موارد، Changeangel از AntumID / Digi-ID برای تأیید ورود به سیستم / ورود به سیستم استفاده می کند. AntumID از blockchain DigiByte پشتیبانی می کند و برای تنظیم شناسه شما باید برنامه کیف پول DigiByte Blockchain را بارگیری کنید.

Changeangel


از طرف دیگر، می توانید از AntumID / Digi-ID به طور کلی دوری کنید و فقط از یک آدرس ایمیل استفاده کنید. گذشته از تأیید صحت اساسی، لازم نیست قبل از انجام تجارت، شماره تلفن، هویت یا سایر جزئیات خود را با Changeangel تأیید کنید.
Changeangel برای ارسال اطلاعات اولیه در مورد معامله شما مانند زمان انتشار وجوه، به یک آدرس ایمیل نیاز دارد.
Changeangel یک بستر مبادله غیر متعهد است. شما به طور مستقیم از کیف پول خود به Changeangel می فرستید، و در ازای آن بلافاصله نشانه هایی را از Changeangel دریافت می کنید. Changeangel هرگز وجوه شما را نگه ندارد و به عنوان کیف پول عمل می کند.

نتیجه گیری کلی از مطالب چانگین گل

چانگین گل یک سرویس مبادله ای ارزان و آسان رمزنگاری است با یک تفاوت بزرگ در مقایسه با رقبای خود: بخشی از درآمد حاصل از تعرفه مبادله برای کمک به پروژه های بلاکچین و خیرین استفاده می شود.
چانگین گل از 23 ارز رمزپایه مختلف پشتیبانی می کند، از جمله سکه های اصلی مانند BTC و ETH و سکه های کوچکتر مانند Ravencoin ، PotCoin و Groestlcoin. برای کسب اطلاعات بیشتر یا شروع به تعویض ارزهای رمزنگاری در چانگین گل، به Changeangel.io مراجعه کنید.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *