logo کاقه ارز

CoinDeal آنلاین در CoinDeal.com یافت می شود. یک پلتفرم معاملات cryptocurrency است. که توسط Verified Trading Solutions Ltd ایجاد شده است. CoinDeal یک مبادله رمزنگاری مستقر در مالت است. که در مارس 2018 راه اندازی شد. این پلتفرم فارغ از حضور جدید خود در صنعت، “محبوبیت تماشایی در بازار جهانی” کسب کرده است. این مبادله ادعا می کند که هدف آن گسترش فناوری blockchain نه تنها در سیستم مالی بلکه در سایر شعب صنعت در سراسر جهان است. CoinDeal از بیش از 40 جفت cryptocurrency و همچنین 7 ارز فیات پشتیبانی می کند. و این سکوی را به صورت مبادله ای در سطح ورود تبدیل می کند. تیم پشت CoinDeal به شفافیت، امنیت و ماهیت ابتکاری این سیستم عامل افتخار می کند. اگرچه نسبتاً جدید است. CoinDeal به سرعت افزایش یافته است. تا در بین بهترین سیستم عامل های رمزنگاری قرار گیرد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

 CoinDeal ؟

این پلتفرم، مانند اکثر مبادلات cryptocurrency، هدف از ارائه خدمات سریع، ایمن و آسان تبادل رمزنگاری را دارد. با استفاده از این پلتفرم می توانید جفت های cryptocurrency و ارزهای fiat را تجارت کنید.
مبادله Cryptocurrency CoinDeal در اوایل سال 2018 راه اندازی شد. و طی 3 ماه پس از باز کردن درهای خود برای معامله گران، این شرکت در حال حاضر در حال پردازش حجم معاملات روزانه 3 میلیون دلار است.
CoinDeal توسط کارآفرینان cryptocurrency لهستانی و blockchain آدام بیچ، فیلیپ دژیراک و کاژتان ماکوویاک تاسیس شد.

CoinDeal

امروز، این پلت فرم تعداد کمی از ارزهای رمزنگاری محبوب را دارد. که برای تجارت در دسترس است. این ارز از تجارت BTC / EUR پشتیبانی می کند.
برای حمایت از رشد مبادله در روزهای اولیه، این شرکت جوایز سخاوتمندانه را ارائه می دهد. در طول 3 ماه اول پس از راه اندازی، شما می توانید 50٪ از هزینه های معاملاتی را که توسط هر عضوی که به سیستم عامل مراجعه کرده اید پرداخت کنید. این تعداد در نهایت به 20 درصد از هزینه های معاملات کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل رتبه بندی ارز Coindeal

کوین دیال یک سایت تبادل ارز رمزنگاری مستقر در مالت است. Coindeal تعداد بالای بازارهای قابل معامله را ارائه می دهد. با این حال تعداد متوسط ​​جفت های قابل معامله را پایین تر ارائه می دهد. Coindeal همچنین مبلغ کمیسیون قابل توجهی بالاتر از معاملات دارد.

CoinDeal چگونه کار می کند؟

CoinDeal معاملات رمزنگاری را در BTC ، BCH ، ETH ، LTC ، DASH و QTUM ارائه می دهد. از هم اکنون، cryptocurrency فقط یک جفت ارزی فیات را ارائه می دهد: BTC / EUR.
سایر ویژگی های قابل توجه شامل دسترسی شفاف به وجوه این سیستم عامل است. که به شما امکان می دهد در هر لحظه سپرده های رمزنگاری خود را بررسی کنید. پشتیبانی 24/7 نیز وجود دارد.


مانند بسیاری از مبادلات cryptocurrency ، CoinDeal همچنین بر حداکثر امنیت کاربران تأکید می کند. به عنوان مثال این سکوی دارای حفاظت پیشرفته SSL و تأیید هویت دو عامل (2FA) است. کاربران همچنین هر زمان که از یک آدرس IP متفاوت از حد معمول وارد شوند، اعلان های ایمیل را دریافت می کنند.
بعلاوه، CoinDeal با امنیت CloudFlare محافظت می شود. و تمام بودجه آن در کیف پولهای سرد ذخیره می شود.

CoinDeal


اگر می خواهید یک رمز ورود جدید را بر روی CoinDeal اضافه کنید، می توانید رأی دهید. هر رمزگذاری اضافه شده به سیستم عامل باید با تعداد مشخصی از آرا برنده از طریق سیستم رای گیری تأیید شود.
CoinDeal همچنین یک برنامه وابسته را ارائه می دهد. که به دلیل مراجعه سایر افراد به این سیستم عامل، پاداش کاربران را می بخشد. وقتی شخصی به CoinDeal مراجعه می کند. 20٪ از هزینه معاملات آنها را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. طی سه ماه اول عملیات، CoinDeal این پاداش را به 50٪ افزایش می دهد.

انواع ارز های مورد پشتیبانی از گذشته تا به امروز

در آغاز پنج ارز رمزنگاری برای تجارت در CoinDeal وجود داشت. مانند: Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum Litecoin ، Dash و Quantum. در اولین رای گیری کاربران CoinDeal ارزهای رمزنگاری دیگری را انتخاب کردند که طی دو هفته از آن تاریخ اجرا شد.
اینها Ripple ، Nano ، ByteCoin ، Verge و Lisk بودند. CoinDeal توسعه این پلتفرم را متوقف نکرد. و از 18 آوریل 2018 کریپتوهای جدیدی مانند Deep Onion ، DraftCoin ،  FuturoCoin ، Infinity Economy و StrongHands برای تجارت با کیف پولهای اختصاصی در دسترس هستند. این امکان را به کاربران 16 جفت برای تجارت با BTC می دهد.

ویژگی های تبادل CoinDeal

CoinDeal تمام ویژگی های زیر را ارائه می دهد. از جمله:
پشتیبانی بومی آدرس SegWit: CoinDeal امکان واریز وجه در آدرسهای Bech32 را فراهم می کند. آنها همچنین قصد دارند در شبکه آینده بایت کوین (BTC) Lightning مشارکت داشته باشند زیرا آنها “هر کاری می کنند تا منابع شما ایمن تر و معاملات شما سریعتر شود.

بسیاری از ارزهای رمزپایه: در هنگام راه اندازی ، CoinDeal از معاملات BTC ، BCH ، ETH ، LTC ، DASH ، QTUM و EUR پشتیبانی می کند. براساس بازخورد جامعه ، در آینده ارزهای رمزگذاری بیشتری اضافه می شود.
100٪ Uptime: CoinDeal ادعا می کند 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته کاملاً عملیاتی است. آنها در صدد رسیدن به موقع 100٪ هستند.

دیگر امکانات CoinDeal

CoinDeal به کاربران این امکان را می دهد تا در هر زمان تعادل مبادله خود را بررسی کنند. شما می توانید کیف پول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها بودجه کافی برای حمایت از برداشت ها دارند، مثلاً : کاری که همه مبادلات رمزنگاری آن انجام نمی دهند.

حسابرسی زمان واقعی: CoinDeal چکهای دوره ای را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که تمام ارزهای رمزپایه ذخیره شده آن جایی است که قرار است “بدون خطر سرمایه های مضاعف” باشد.

حسابهای شرکت: CoinDeal کاربران شرکت را در آغوش می گیرد. دو نوع حساب CoinDeal متفاوت وجود دارد، از جمله حساب های شخصی و تجاری.

پشتیبانی 24/7: CoinDeal دارای یک تیم پشتیبانی است که بطور روزانه 24 ساعت، 7 روز در هفته ایستاده است تا به سؤالات شما ممکن است پاسخ دهد.

چه کسی در پشت کوین دیال است؟

CoinDeal توسط Adam Bicz ، Kajetan Mackowiak و Filip Dzierzak، سه کارآفرین لهستانی با مدارک مختلف ایجاد شد. آدام یک برنامه نویسان باتجربه است که در دبی مشغول به کار بوده است ، کجتین یک بازاریابی و کارشناس تجارت است و فیلیپ مسئولیت امور مالی و IT را برعهده دارد.
قبل از راه‌اندازی CoinDeal، این سه‌گانه سیستم عامل‌هایی مانند BuyCoinNow.com و BitcoinAPI.co را ایجاد کرد. BuyCoinNow.com یک سرویس خرید بیت کوین است،

در حالی که BitcoinAPI.co یک دروازه پرداخت برای ارزهای رمزنگاری شده است. آدام و کجتین همچنین قبلاً Verified Trading Solutions Ltd. ، یک شرکت نرم افزاری را که متخصص در blockchain و cryptocur ارز بود، ایجاد کردند.
پشت هر پروژه بزرگ ، ذهن های حتی بیشتری وجود دارد. CoinDeal توسط سه لهستانی ایجاد شده است که با دیدن اوضاع موجود در بازار می خواستند بهترین ابزار برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار کاربران قرار دهند. آدام بیچ ، فیلیپ دژیراک و کجتان ماکوویاک مدت ها در صنعت رمزنگاری و کلوچین کار می کردند.

CoinDeal

توضیحات نهایی :


Bicz و Maćkowiak صرافی cryptocurrency BuyCoinNow.com را ایجاد  کردند، جایی که می توانید به راحتی بیت کوین را با کمترین هزینه و PayCoiner.com، یک دروازه پرداخت برای تهیه پرداخت به ارزهای رمزنگاری خریداری کنید. كجتان ماكوویاك گفت: “تجربه ما با ایجاد پروژه های دیگر به دست آوردیم و ما را در راه اندازی سكو تبادل ارز cryptocurrency كه پاسخگوی نیاز کاربران آن است، یاری داد.”

به استثنای سیستم رأی دهی، در جایی که هر کاربر در تأثیر ارزهای رمزپایه ای که روی سیستم عامل اجرا می شود، تأثیر دارد، یک برنامه وابسته نیز در آن قرار دارد. هرکسی که دوست خود را برای پیوستن به CoinDeal دعوت می کند، تا 20 درصد از هزینه معاملات خود را دریافت می کند.

در ابتدا، در طول سه ماه اول اجرای CoinDeal، پاداش به 50 درصد افزایش یافت! حال پس از گوش دادن به درخواست های کاربران، CoinDeal بیشتر از این است که افتخار کند تا اعلام کند که 50 درصد دیگر مدت طولانی تر می ماند!

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.