تبدیل وبمانی به ریال

تبدیل وبمانی به ریال : وب مانی Webmoney از جمله سرویس های پرداخت الکترونیکی می باشد که کسب و کارهای آنلاین نهایت استفاده را از می کنند. خرید وب مانی از جمله حساب های بین المللی محبوب نزد ایرانیان است که تحریم های اقتصادی و مالی به آن کاری ندارد. اما با این وجود واریز پول به وب مانی یا تتر، انتقال به بایننس به وب مانی و تبدیل پول وب مانی به ریال برای ایرانیان با مشکلات خود روبرو است که در ادامه از این مطلب وبسایت کافه ارز شما را با آن آشنا می کنیم.

فروش وب مانی و تبدیل آن به پول های رایج

شما ابتدا باید به یکی از سایت های واسط مانند وب سایت کافه ارز مراجعه نمایید و در آن حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس از منوی آن خدمات و فروش وب مانی را انتخاب نمایید. در صفحه درخواست باید مبلغ وبمانی را وارد نمایید.

بعد از ثبت کردن درخواست تان؛ یک فاکتور برای شما صادر شده که در آن می توانید آدرس کیف پول وبمانی را مشاهده نمایید. سپس فاکتور مورد نظر را اعلام پرداخت نماییید و معادل ریالی وجه واریز شده، پول خود را دریافت کنید.

آموزش تبدیل وبمانی به ریال با آسان ترین روش!

در حال حاضر کسب و کارهای آنلاین فضای مناسبی را برای افرادایجاد کرده است تا از طریق این فضا اقدام به کسب درآمد هیا ارزی و دلاری کنند. تبدیل پول وب مانی به ریال و چنج کردن درآمدهای ارزی به ریال آن چنان کار آسانی نمی باشد و از این رو نیاز به شرکت های واسط می باشد. به عنوان نمونه برای تبدیل وبمانی به ریال نیاز به صرافی وب مانی می باشد. اما به خاطر بالا بودن نرخ کارمزد، پایین بودن سرعت پایین و دلایل دیگر خیلی از افراد این نوع تبدیل ها را انجام نمی دهند.

حتما بخوانید  خرید وبمانی

البته لازم به ذکر است که شما می توانید برای تبدیل Web Money به ریال می توانید از نرم افزار وب مانی کیپر کلاسیک WinPro نیز استفاده نمایید. ولی لازم به ذکر است که نرخ کارمزد و سرعت العمل این روش نیز متغییر می باشد.

تبدیل پول وب مانی به ریال با امن ترین صرافی وب مانی در ایران

بدون شک افرادی مانند فریلنسرها، گیمرها، عکاسان و … به یک نوع حساب ارزی نیاز دارند. در این میان Web Money یکی از بهترین حساب های بین المللی برای ایرانیان به دلیل تاثیر نداشتن تحریم ها در آن هاست. تمامی این گروه ها بعد ازکسب درآمد، بعد از مدتی باید آن را به ارز کشور خود تبدیل نمایند. در این مرحله کار برای آنان مشکل می شود و خود به تنهایی و به راحتی نمی توانند این عمل را انجام دهند.

در این میان شرکت های واسطه ای مانند فروشگاه اینترنتی کافه ارز به عنوان بهترین درگاه برای فعالیت های ارزی تان است. این مجموعه با در نظر گرفتن تمامی پارامترها مانند نرخ تبدیل وب مانی پایین، سرعت بالا و کیفیت عالی خدمات، تمامی کارهای افراد را در زمینه تبادلات ارزی انجام می دهد. حال که شما با نحوه تبدیل وبمانی به ریال آشنا شدید؛ بعد از خرید وب مانی ارزان می توانید اقدام به تبدیل پول وب مانی به ریال از طریق سایت کافه ارز نمایید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید