logo کاقه ارز

Crypto.com که ممکن است بهترین نام دامنه را در تمام Crypto ها داشته باشد. ادعا می کند بهترین مکان برای خرید، فروش و پرداخت با Cryptocur ارز است. کیف پول Crypto.com که گفته می شود توسط بیش از 1 میلیون سرمایه گذار رمزنگاری مورد استفاده قرار می گیرد. امکان خرید بیش از 50 سکه مختلف را ارائه می دهد که هزینه های صفر یا مارک های ارائه شده به سرمایه گذاران را می دهد. تا بتوانند با هزینه واقعی دارایی دیجیتال، رمزها را خریداری کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درباره CRYPTO.COM

Crypto.com که در سال 2016 تأسیس شد. مشترکات جالب توجهی با امتحانات سلسیوس دارد: برنامه آن به دنبال مقابله با آنچه که معتقد است. یک حقوق بشر است حاکمیت مالی است. روش هایی که در واقع کاربران می توانند از بیت کوین استفاده کنند. از جمله دیگر ارزهای رمزپایه، طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است. اما یکی از راه هایی که این امر به طور ایستا برگزار شده است. فقط نحوه سرمایه گذاری شما بوده است.

CRYPTO.COMاکنون، محصولاتی در بازار وجود دارد که انعطاف پذیری بیشتری را برای سرمایه گذاری های شما ایجاد می کنند. یکی از این موارد سلسیوس است. که ما در حال حاضر به آن توجه کرده ایم و یکی دیگر از آنها Crypto.com است. که با استفاده از برچسب ‘Cryptocurrency در هر کیف پول’ می رود و ماموریت تسریع در حرکت جهان به بیت کوین و اقتصاد غیر متمرکز دیجیتال. دومی که خود را بیش از یک سکوی دیگر برای سرمایه گذاری قرار داده است. و بیشتر شبیه یک بسته مالی “همه در یک” است. در تقریباً مشابه راه حل هایی مانند Glint است.

در برنامه کیف پول CRYPTO.COM چیست؟

“7 فیات و 53 ارز رمزپایه را بخرید و بفروشید. در هر زمان دسترسی داشته باشید، مدیریت کنید. و وجوه خود را با کارت ویزای MCO خرج کنید.
حتی اگر می خواهید با پرداخت بین المللی به دروازه پرداخت خود وارد شوید. در واقع می توانید بلافاصله با کیف پول Crypto.com شروع به کار کنید. یكی از راه های تفاوت آن با یك راه حل کیف پول و سرمایه گذاری مانند سلسیوس این است كه شما به طور پیش فرض روی “سكو سرمایه گذاری نکنید”.


کاربران نیز مانند هر نوع کیف پول رمزپایه، به راحتی می توانند ارزهای دیجیتالی خود را ارسال، واریز و برداشت کنند.  اما Crypto.com این امکان را به شما می دهد تا مستقیماً با هر نوع رمزپرداختی که در کیف پول دارید، پرداخت کنید.
طبق اعلام تیم Crypto.com ، سیستم پرداخت کیف پول در واقع با بیش از 120 مارک بزرگ و بیش از 60،000 محصول مختلف شریک است.

CRYPTO.COM

ویژگی های کریپتو

انعطاف پذیر Crypto.com : انتخاب گزینه انعطاف پذیر، مقداری درآمد در دراز مدت نسبت به سایر روش ها در اختیار شما قرار می دهد. اما اگر با رمزنگاری خود نقش فعال تری به عهده بگیرید. تجمع برخی از رمزها بهتر از هیچ است.
دوره ماهانه Crypto.com : با انتخاب ذخیره رمزنگاری خود به مدت 1 ماه، ارز شما در سپرده نگه داشته می شود. اما هنوز هم برای شما قابل مشاهده است. این نرخ بهره به مراتب بهتری به شما می دهد و لحظه ای که یک ماه می گذرد باز می شود.

سرمایه گذاری CRYPTO.COM

مطمئناً، یک کیف پول رمزنگاری مبتنی بر تلفن همراه بدون مبادله داخلی cryptocurrency کامل نخواهد شد تا به سبد خرید شما اضافه شود، یا از برخی از ارزهای فیات به دست آمده خود استفاده کند. اگرچه هنوز همه عملکردها و گزینه های موجود در ایالات متحده موجود نیستند، اما Crypto.com آنها را به گونه ای طراحی کرده است که در هر بازار کارایی داشته باشند و تنظیمات کاملاً سفارشی شده را بر اساس گزینه های شخصی شما امکان پذیر می سازند.

برخی از ویژگی های جدیدی که به برنامه موبایل شرکت ها CRYPTO.COM اضافه شده است شامل هشدار قیمت می باشد. این کار با روشی مشابه هشدارهای مربوط به برنامه های معاملات سهام، به کاربران این امکان را می دهد تا عملکرد سرمایه گذاری های نگه داشته شده و نرخ بهره وام های احتمالی خود را پیگیری کنند.
تنها چیزی که برای خرید رمزنگاری خاص نیاز دارید، انتخاب آن در منوی کیف پول، وارد کردن مبلغ و انتخاب کیف پول مورد نظر برای پرداخت: از کارت اعتباری ضمیمه شده، رمزنگاری یا حتی کیف پول فیات است.

CRYPTO.COM

درمجموع، CRYPTO.COM، به کاربران این امکان را می دهد تا از حرکت قیمت بیش از 200 ارز مجازی از جمله امکان ایجاد هشدار قیمت شخصی استفاده کنند. همراه با این هشدارهای قیمت فردی، بخش اختصاصی “آهنگ” آن از برنامه اجازه می دهد تا کاربران به راحتی عملکرد گسترده تری از ارزهای رمزنگاری شده را مشاهده کنند. آنها همچنین به توانایی ایجاد سبد كریپتو شما مبادرت می كنند كه از استراتژی های معاملاتی كاملاً تجاری خود كه در عرض چند دقیقه قابل تنظیم هستند استفاده كنید و نیازی به هزینه مدیریت ، ورود یا خروج ندارید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.