کاقه ارز

Crypto COMPARE یک پلت فرم داده های بازار و قیمت گذاری است. که در سال 2014 تاسیس شده است. تا داده های مورد نیاز را در اختیار سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی قرار دهد. در بررسی ما همه مواردی را که باید درباره نحوه کار Crypto COMPARE و آنچه به علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ارائه می دهند بدانید، می دانید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

CRYPTO COMPARE چیست؟

Crypto COMPARE یک سرویس اطلاعات بازار رمزنگاری است. که هدف آن پر کردن شکاف بین بازارهای دارایی رمزنگاری و بازارهای مالی سنتی است.
Crypto COMPARE در سال 2014 تأسیس شد. و داده های ارزهای رمزنگاری شده را به شرکت های سراسر جهان ارائه می دهد. و به سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات امکان دسترسی به داده های قیمت و زمان واقعی بازار با کیفیت و قابل اعتماد برای 5300+ سکه و 240،000+ جفت ارز را می دهد.

COMPARE

Crypto COMPARE اطلاعات خود را با جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های تیک از مبادلات اصلی ارزهای رمزپایه به دست می آورد. سپس، Crypto COMPARE مجموعه داده های مختلفی را ایجاد می کند. تا قیمت ارزهای رمزنگاری شده را ایجاد کند. نتیجه فقط قیمت بیت کوین نیست بلکه یک نگاه کلی به بازار است. Crypto COMPARE همچنین داده هایی را در سطح جزئی ارائه می دهد. از جمله داده های تجارت ارزهای رمزپایه، داده های کتاب سفارشات، بلاکچین و داده های تاریخی، داده های اجتماعی، گزارش ها و مجموعه شاخص های ارزهای رمزپایه.

Crypto COMPARE که در لندن مستقر است. دارای رتبه الکسا زیر 17،000 در سطح جهانی است. و برای اهداف شخصی و غیر تجاری رایگان است. همچنین برای آزمایشات تجاری رایگان است. در همین حال، مشتریان تجاری می توانند ماهیانه 80 تا 200 دلار برای اشتراک Crypto COMPARE پرداخت کنند، همچنین قیمت سازمانی سفارشی نیز در دسترس است.

درباره CRYPTO مقایسه

Crypto COMPARE در سال 2014 تاسیس شد. این شرکت در لندن، انگلیس مستقر است.
این شرکت توسط چارلز هایتر (مدیرعامل و بنیانگذار) و ولاد Cealicu (CTO و بنیانگذار) هدایت می شود. هایتر قبلاً به عنوان تحلیلگر تحقیقات سهام در CitiBank و Westhall Capital کار می کرد. در حالی که Cealicu به عنوان یک توسعه دهنده وب در ADVFN و به عنوان رئیس توسعه نرم افزار در LSBF کار می کرد.

Crypto COMPARE به طور شفاف تمام اطلاعات تیم را بصورت آنلاین، از جمله اطلاعات تماس تیم، نمایه های LinkedIn و سایر اطلاعات، فهرست می کند.

Crypto COMPARE همچنین با برخی از نام های اصلی در فضا همکاری کرده است. این مشارکت های استراتژیک به Crypto COMPARE کمک می کند تا اطلاعات بی درنگ را به مشتریان خود ارائه دهد.

Crypto COMPARE با بخش شاخص های VanEck ، MVIS ، برای ارائه مجموعه ای از شاخص ها برای ارزهای رمزپایه (مشابه ماتریس FSTE یا NYSE) همکاری کرده است. Crypto COMPARE همچنین داده هایی را به Refinitiv ارائه می دهد و با Nasdaq ، Binance ، Coinbase و سایر شرکت های بزرگ همکاری دارد.

ویژگی های رمزنگاری


Crypto COMPARE ویژگی ها و مزایای اصلی زیر را ارائه می دهد:

داده های دارایی دیجیتال تاریخی و واقعی: سرویس اصلی Crypto COMPARE داده های آن است. این شرکت از طریق API خود، داده های دارایی دیجیتال قطعی و در زمان واقعی را به موسسات ارائه می دهد. راهکارهای API و WebSocket این شرکت داده های رمزنگاری درجه نهادی را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهند.

راه حل های خدمات داده دارایی دیجیتال سفارشی سفارشی: Crypto COMPARE پیاده سازی های سفارشی و سفارشی را ارائه می دهد. از جمله بسته های دسترسی داده های سازمانی و شاخص های دارایی دیجیتال که نیازهای منحصر به فرد سازمان ها را برآورده می کند.
برنامه های موبایل:
 Crypto COMPARE برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهد. برنامه های تلفن همراه به شما امکان می دهند. قیمت های رمزنگاری شده را به صورت زنده دنبال کنید. سکه هایی به لیست تماشای خود اضافه کنید و از اخبار رمزنگاری به روز باشید. همچنین می توانید چندین نمونه کارها را حفظ کنید، اطلاعات دقیق هر سکه را مشاهده کنید. و از تجزیه و تحلیل فنی و سایر ویژگی ها استفاده کنید.

لیست های برتر: Crypto COMPARE دارای چندین “لیست برتر” در وب سایت خود است که در آنها بهترین دسته خاصی را نشان می دهد. برای مثال لیستی از برترین سکه ها، صرافی ها، ICO ها، سیستم های استخراج، کیف پول ها، کارت ها و سیستم های قمار را در اختیار دارند.

تحقیقات: Crypto COMPARE به صورت دوره ای تحقیقات با کیفیت بالا، از جمله بررسی ارز، معیارها و راهنماهای دقیق در مورد سکه های خاص را منتشر می کند. تیم داخلی تحلیلگران و دانشمندان داده شرکت، بینشی عینی در مورد همه جنبه های مختلف صنعت دارایی دیجیتال ارائه می دهند.

دارایی دیجیتال:

 Crypto COMPARE رویدادی را با عنوان اجلاس دارایی دیجیتال Crypto مقایسه راه اندازی کرده است. این رویداد در لندن برگزار می شود. متخصصانی از سراسر دارایی دیجیتال و صنعت تجزیه و تحلیل داده ها را گرد هم می آورد.

راه حل های سفارشی و Whitelabel:


 Crypto COMPARE مجموعه شاخص هایی را ارائه می دهد. که معیارهای ارزیابی جامع بازار را ارائه می دهند.  مشتریان می توانند با Crypto COMPARE شریک شوند تا شاخص خود را ایجاد کنند. به عنوان مثال: با استفاده از راه حل های سفارشی و برچسب سفید Crypto COMPARE راه حلهای سفارشی و سفید برچسب Crypto COMPARE شامل آزمایش مجدد شاخص مستقل، محاسبه شاخص پایان روز و زمان واقعی، مشاوره و پشتیبانی از روش، تعمیر و نگهداری و مدیریت شاخص، مستندات فهرست و انتشار عمومی از طریق فروشندگان پیشرو (بلومبرگ، فاکتست، مورنینگ استار، و پالایشگر).

نحوه استفاده از Crypto COMPARE


استفاده از Crypto COMPARE آسان است. فقط به CryptoComp.com مراجعه کنید، برنامه خود را انتخاب کنید، سپس کلید خود را دریافت کنید.

اگر شما یک کاربر شخصی یا غیر تجاری هستید. یا اگر یک آزمایش آزمایشی می خواهید. می توانید کلید رایگان خود را فوراً دریافت کنید. Crypto مقایسه برای ثبت نام در سیستم عامل فقط به یک آدرس ایمیل و رمزعبور نیاز دارد.

اگر یک کاربر تجاری هستید یا نیاز به داده های سطح بالاتری دارید. می توانید از طریق Crypto مقایسه برای یک طرح تجاری ثبت نام کنید. این برنامه ها برای مشاغل کوچک و متوسط ​​از 80 تا 200 دلار در ماه است.

تا همین اواخر، Crypto COMPARE فقط یک API رایگان و در دسترس عموم است. با محدودیت نرخ مبتنی بر IP ارائه می دهد. با این حال، از اواخر سال 2018، Crypto مقایسه سرویس داده جدید API را پیاده سازی کرد. که با احراز هویت کلید API هم برای کاربران شخصی و هم برای کاربران مناسب است. در همین حال، کاربران سازمانی می توانند برای قیمت گذاری سفارشی و راه حل های داده های سفارشی با Crypto COMPARE تماس بگیرند.

Crypto COMPARE چگونه کار می کند؟


Crypto COMPARE داده های دارایی دیجیتال در زمان واقعی را به موسسات و سرمایه گذاران خرده فروشی ارائه می دهد. براساس بسته اشتراکتان، می توانید به تعداد مشخصی تماس در ماه و بیش از 60 نقطه پایان داده بازار دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید داده های تاریخی روزانه و ساعتی را مشاهده کنید. همه برنامه های اشتراک به داده های دقیقه ای 7 روزه دسترسی دارند. اگرچه کاربران سازمانی همچنین به داده های تاریخی یک دقیقه ای کامل دسترسی دارند.

Crypto COMPARE برای جمع آوری این داده ها با مبادلات پیشرو در ارتباط است. سپس، مشتریان از طریق API و راه حل های WebSocket به داده های Crypto مقایسه دسترسی می یابند.

Crypto COMPARE همچنین راه حل های یکپارچه سازی سفارشی را ارائه می دهد. از جمله گزینه های سفارشی برای کاربران سازمانی که می خواهند خوراک داده Crypto مقایسه را در سیستم های موجود خود ادغام کنند.

Crypto COMPARE همچنین شاخص های رمزنگاری را ارائه می دهد. که مشاهده اطلاعات بازار را با یک نگاه آسان برای موسسات و سرمایه گذاران خرد می کند. روش شاخص کل کل Crypto COMPARE (CCCAGG) قیمت بازار جفت ارزهای رمزپایه را که در بورس ها معامله می شوند محاسبه می کند. با جمع آوری داده های معاملات از بیش از 170 صرافی، Crypto COMPARE برای هر جفت ارز از میانگین وزنی معادل 24 ساعت استفاده می کند. و در نهایت چیزی مانند CCCAGG BTC-USD ایجاد می کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *