logo کاقه ارز

اقتصاد جهانی یکی از بدترین رکودها را از زمان ورود COVID-19 تجربه کرده است. به دلیل اثرات COVID-19، بازارهای مالی در حال از بین رفتن هستند. تجارت در تمام صنایع در حال بسته شدن است و سرمایه گذاری های سنتی ضربه بزرگی را متحمل می شوند. به عنوان یک سرمایه گذار، ممکن است شما به دنبال راه های جدیدی برای رشد پول خود باشید. با توجه به وضعیت فعلی جهان، ارزهای رمزپایه بار دیگر در کانون توجه قرار گرفته اند. با چرخش جهان به سمت معاملات بدون پول نقد، محیط ناشی از همه گیری COVID-19 فرصتی برای درخشش به ارزهای دیجیتال می دهد. بسیاری از سرمایه گذاران بلند پرواز این سوال را دارند که آیا اکنون زمان مناسب برای شروع فعالیت رمزنگاری شده آنها است؟

COVID-19

چهار روند بزرگ که در حال حاضر بازار رمزنگاری را احاطه کرده است 

1. قیمت سکه کاهش یافته است      

وقتی COVID-19 رسماً به عنوان یک بیماری همه گیر معرفی شد، به طور قابل توجهی قیمت ها کاهش یافت. قیمت سهام سقوط کرد، املاک و مستغلات ضربه بزرگی را متحمل شد و پیشنهادات اولیه سکه کاهش یافته است. ارزهای تاسیس شده مانند بیت کوین قادر به بازگرداندن ضرر و زیان بودند اما پروژه های کمتر شناخته شده سکه مجبور به توقف کامل شدند. اما معامله گران پروژه هایی را اجرا کرده اند که قادر به کاهش تأثیر همه گیری شده اند. با توجه به تأثیر ویروس و قیمت های فعلی سکه، طبیعی است که سرمایه گذاران جدید احساس تردید کنند. هیچ شکی نیست که بازار رمزنگاری بسیار بی ثبات است و موفقیت در سرمایه گذاری به مهارت شما به عنوان یک معامله گر و کمی شانس بستگی خواهد داشت.

ممکن است شما سکه ای به قیمت 11000 دلار آمریکا خریداری کنید. بسته به عملکرد بازار ممکن است قیمت آن ناگهان دو برابر شود یا به نصف برسد. هیچ راهی برای پیش بینی ارزش رمزنگاری در طول زمان وجود ندارد.

Investoo Group

2. پروژه های رمزنگاری بیشتری وارد بازار می شوند      

بیت کوین زمینه را برای رمزنگاری هموار کرده تا بتواند به عنوان یک زمینه فعال تجاری برای سرمایه گذاران باشد. با وجود خرابی ها، مهم است که بدانید پروژه های رمزنگاری بیشتری معرفی می شوند. در حال حاضر بیش از 50 میلیون کاربر بلاکچین در سراسر جهان وجود دارد و این نشان دهنده فعالیت بالای بازار است. عملکرد هر ارز ممکن است متفاوت باشد. اما این اعداد نشان می دهد که صنعت به طور مداوم در حال رشد است. علی رغم مواجهه با COVID-19، بیش از 6088 ارز رمزپایه در دسترس است. انتظار می رود در سالهای آتی تعداد آنها افزایش یابد. این فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. بهتر است هنگام برداشتن اولین قدم ها محتاط باشید.

بیش از هزار پروژه رمزنگاری در چند سال گذشته به دلایل مختلف شکست خورده است. برخی از شرکت ها به دلیل یک اشتباه مورد حمله سایبری قرار گرفتند. در حالی که برخی دیگر منابع خود را مدیریت کردند اما نتوانستند چهره خوبی در بازار حفظ کنند. اگر قصد دارید روی یک سکه ارزان قیمت سرمایه گذاری کنید، به یاد داشته باشید که بازار ارزهای رمزپایه پایدار نیستند. بنابراین بهتر است به دنبال ارائه دهندگان ارز های معتبر بروید.

3. ورود COVID-19 باعث تغییر جهت به سمت یک محیط آنلاین شده است

فاصله اجتماعی بهترین اقدامات پیشگیرانه در برابر ویروس COVID-19 است. از آنجا که هنوز یک واکسن در دست تولید است، مشاغل مجبور شده اند از راه دور کار خود را انجام دهند و خدمات خود را تغییر دهند. جلوگیری از برخوردهای فیزیکی، زمینه را برای نوآوری های بی شماری هموار کرده است و این فرصت را برای تأمین کنندگان و بازرگانان سکه فراهم کرده است. بر خلاف شرکت هایی که در تولید و موارد مشابه کار می کنند، سازمان های رمزنگاری و بلاکچین ذاتاً دیجیتال هستند. علاوه بر این، به لطف ابزارهای ارتباطی ، اکثر تیم ها می توانند حتی با اجرای فاصله اجتماعی و سیاست های دولت مربوطه به طور یکپارچه کار کنند. 

COVID-19

با رفتن جهان به سمت عادی جدید، ارزش ارز های رمزپایه و بلاکچین بیش از پیش مشهود است. با توجه به اینکه تراکنش های دیجیتالی چگونه معاملات را بدست می آورند و بلاکچین چگونه می تواند جمع آوری داده ها و سایر فرایندها را بهینه کند، این شرایط جدید فرصت رشد بیش از پیش رمزنگاری را فراهم می کند.

4- سرمایه گذاران سنتی قاطعانه تر شده اند      

بحران مالی وجود داشته باشد یا نه، رمزنگاری با گذشت زمان به رشد خود ادامه می دهد. گرچه تعیین دقیق عوامل موثر بر عملکرد بازار بسیار دشوار است. اما توانایی رشد آن را به یک سرمایه گذاری بسیار فریبنده تبدیل می کند. از آنجا که ارزش سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات کاهش یافته است، در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران سنتی در جستجوی دارایی های غیر متعارف هستند. با وجود سرمایه گذاری های سنتی که در معرض خطر قرار دارند، سرمایه گذاران و موسسات تهاجمی تر شده اند و شروع به دیدن ارز های رمزپایه به عنوان یک پناهگاه امن می کنند.

با وجود COVID-19 زمان مناسب برای سرمایه گذاری در رمزنگاری است؟

COVID-19 ممکن است بیشتر بازارهای مالی را تحت تأثیر قرار دهد، اما ارتباط و ارزش رمزنگاری در حال مشاهده است. حتی اگر پاسخ مشخصی در مورد اینکه آیا شما باید روی آن سرمایه گذاری کنید یا خیر وجود ندارد، نشانه ها به آینده ای درخشان برای این صنعت اشاره دارد. اگر قصد دارید دارایی را به سبد خرید خود اضافه کنید، باید مهارت های خود را به عنوان یک معامله گر اصلاح کنید زیرا این هنوز یک کار خطرناک است. آینده رمزنگاری ممکن است عالی شود، چون اقدامات مثبت زیادی وجود دارد. با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم قرار است در برابر این نوع بحران مقاومت کنند، ارزش رمز ارز در آینده افزایش می یابد. تعدادی ارز دیجیتال وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. اما به خاطر داشته باشید که یافتن سکه مناسب برای سرمایه گذاری در نهایت به خود شما بستگی دارد.

COVID-19

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.