logo کاقه ارز

(DigiByte (DGB  یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که در DigiByte Blockchain، یک بلاک چین غیرمتمرکز بین المللی در سال 2013 ایجاد شده است. در سال 2013، DigiByte توسط برنامه نویس Jared Tate توسعه داده شد. سکه DigiByte در سال 2013 توسعه داده شد و در ژانویه 2014 منتشر شد. در ابتدای سال 2014، اولین بلوک Digibyte استخراج شد. DGB یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که با بلاکچین غیرمتمرکز خود کار می کند. سکه DigiByte در ژانویه 2014 منتشر شد و بر اساس کد منبع بیت کوین است. با این حال، توسعه دهنده آن با ایجاد تغییراتی در کد، امکان بهبود عملکرد، از جمله زمان بلوک 15 ثانیه ای و بهبود امنیت را فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر با DigiByte با کافه ارز همراه باشید.

DigiByte چیست؟

DigiByte یکی از کلاس های قدیمی ارزهای رمزپایه است که شاهد تصویب تجاری بسیار سریع است. این ارز ادعا می کند طولانی ترین و سریع ترین بلاکچین در جهان را اجرا می کند.

اصول DigiByte:

 1. DigiByte یک دارایی دیجیتالی غیرمتمرکز و یک پلتفرم مبتنی بر منبع باز بلاکچین است. رمز ارز Digibyte با نماد DGB نشان داده می شود. کل عرضه آن 273.6 میلیون توکن DG است.
 2. بلوک پیدایش DGB در 10 ژانویه 2014 راه اندازی شد. بدون فروش اولیه Token راه اندازی شد.
 3. از یک رویکرد چند الگوریتمی استفاده می کند که اثبات متفاوتی از روش های استخراج کار (PoW) را ایجاد می کند و ظرفیت استخراج و از این رو، دسترسی به استخرهای استخراج DigiByte را افزایش می دهد. این از تمرکز جلوگیری کرده و شبکه را در برابر حمله 51٪ ایمن می کند.

توسعه DigiByte

 1. Digibyte توسط Jared Tate در سال 2014 توسعه یافته است که همچنین توسعه دهنده اصلی آن است. DigiByte Blockchain توسط هیچ شرکت خصوصی کنترل نمی شود. این تیم مرتباً سیستم خود را برای افزودن ویژگی های جدید ارتقا می دهد.
 2. تیم Digibyte در حال توسعه مبادله الگوریتم استخراج برای غیرمتمرکزتر کردن استخراج است. پروژه مورد انتظار آن پروتکل ” Core 4.1.3 ” است که به کاربران امکان می دهد قراردادهای هوشمند را در بلاکچین خود ایجاد و منعقد کنند. این می تواند سکه را به سمت گاو نر فشار دهد.
 3. این تیم ادعا می کند که در حال توسعه فناوری برای اعمال امنیت DigiByte بر روی دستگاه های اینترنت اشیا و سایر خدمات ارتباطی نیز است.

فناوری DigiByte

 1. DigiByte دارای 5 الگوریتم پیشرفته استخراج است که به حفظ عدم تمرکز استخراج کمک می کند. این 5 الگوریتم اثبات کار برای استخراج معاملات ایمن، عملیات استخراج و قدرت استخراج دیجی بایت را تقسیم می کنند.
 2. بار در 5 الگوریتم استخراج با استفاده از فناوری MultiShied متعادل می شود. این کار دشواری همه گره ها را تنظیم می کند تا از سلطه یک الگوریتم بر دیگری و دستکاری بلاکچین های کوچک جلوگیری کند.
 3. فناوری شاهد تفکیک شده با جمع و جورتر کردن اندازه دفتر، مقیاس پذیری را فراهم می کند. این همچنین معاملات میان زنجیره ای و معاملات تأیید تک را امکان پذیر می کند.
 4. نرم افزار DigiByte دارای سه لایه است :
 • Core Communications & Global Network همه گره های موجود در شبکه را بهم پیوند می دهد و امکان انتقال اطلاعات اساسی بین گره ها و لایه های دیگر را فراهم می کند.
 • دارایی عمومی و دارایی های دیجیتال داده ها را در شبکه DigiByte ذخیره می کند و از دستکاری داده ها محافظت می کند.
 • لایه برنامه های کاربردی بالا ترین لایه Digibyte بلاکچین است. این بخش رو به کاربر DGB است که انتقال و API را امکان پذیر می کند. کاربران می توانند برنامه های غیرمتمرکز و برنامه های متمرکز را در زنجیره دیجی بایت ایجاد و میزبانی کنند.

امکانات

 1. DigiByte با استفاده از SegWit (شاهد تفکیک شده) تأییدهای تراکنش و اطلاعات ذخیره شده در این بلوک را جدا می کند. این سرعت معامله را افزایش می دهد. با 15 زمان بلوک دوم در میان سریعترین بلاک چین های UTXO است.
 2. تمرکززدایی در هسته رمزنگاری DGB قرار دارد، زیرا بیش از 100000 سرور، رایانه، تلفن و گره در سراسر جهان دارد.
 3. طراحی بلاکچین کلی محدودیت اندازه و دامنه آن را به افزایش سرعت، کارایی و توان و همچنین امنیت شبکه تبدیل کرده است. با این حال ، محدودیت های معاملات در DGB می تواند افزایش یابد تا تراکنش های بیشتری نسبت به بیت کوین در ثانیه انجام شود.
 4. DiguSign به کاربران اجازه می دهد هر سند یا قراردادی را جاسازی کرده و اعتبار سنجی کرده و به زنجیره بلوک غیرمتمرکز DigiByte ارسال کنند. موارد استفاده چندگانه ای برای دولت ها، سیستم های مراقبت های بهداشتی و غیره دارد.

چگونه DigiByte را خریداری و ذخیره کنیم؟

سکه DigiByte برای خرید و فروش در صرافی های مختلف مانند Bittrex ،Poloniex ،Kucoin ،Cryptopia و غیره در دسترس است. اما با وجود ارز رمزنگاری شده DGB در بسیاری از صرافی ها، دستیابی به بهترین قیمت برای معاملات شما دشوار است. در حالی که صرافی های ارز رمزنگاری شده بستری برای خرید یا فروش ارز رمزنگاری شده دیجی بایت برای شما فراهم می کنند، کافه ارز، به شما کمک می کند تا با تهیه قیمت های DGB تصمیم صحیحی بگیرید. به این ترتیب می توانید بهترین معامله را برای خود انتخاب کنید!

DigiByte

ذخیره سازی DigiByte

Digibyte را می توان در کیف پول های شخص ثالث مختلف مانند Trezor ،Ledger Wallet ،Coinomi و غیره ذخیره کرد. برخی از کیف پول های رسمی عبارتند از:

– ویندوز 64 بیتی

– کیف پول Mac OS

– کیف پول DigiByte Go

– Android Beta

– کیف پول Linux 64 بیتی

– کیف پول Linux 64 بیتی

– ویندوز 32 بیتی

– Abra

آینده دیجی بایت چیست؟

حداکثر میزان عرضه ارز رمزنگاری شده (DigiByte (DGB حدود 21 میلیارد دلار است. با مقیاس پذیری و سرعت معامله سریع ، دیجی بایت برای یک دوره طولانی و قدرتمند در بازارها تنظیم شده است. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که با پذیرش کیف پول های دیجیتال از DGB، در نهایت تا سال 2021 به 9.2 دلار افزایش خواهد یافت.

تفاوت DigiByte با سایر ارزهای رمزپایه چیست؟

همانطور که قبلاً بحث شد، DigiByte دارای چندین ویژگی برجسته است که آن را از بسیاری دیگر از ارزهای رمزپایه منحصر به فرد ساخته است.

 1. DigiByte بسیار سریعتر از سایر ارزهای رمزپایه است. میانگین زمان معامله فقط 15 ثانیه در مقایسه با 10 دقیقه بیت کوین است.
 2. اندازه تراکنش های موجود در بلاکچین دیجی بایت برای افزایش توان عملیاتی محدود است. همین امر باعث کارآیی بیشتر آن نسبت به بلاک چین های دیگر می شود. این همچنین شبکه را در برابر حمله 51٪ ایمن می کند. مشخصه ای که در بسیاری از بلاک چین ها وجود ندارد.
 3. اجرای DigiShield و MultiShield ثبات بیشتری نسبت به همتایان خود در بلاکچین با تنظیمات دشوار فراهم می کند. همچنین از حملات مخرب که می تواند ارزش سکه را تورم کند جلوگیری می کند.
 4. این طولانی ترین بلاکچین جهان است که دارای یک دفتر جهانی شفاف است. این بلاکچین مقیاس پذیری بالاتری را در بین صنایع به کاربران خود می دهد.

آیا باید در DigiByte سرمایه گذاری کنید؟

 1. DigiByte می خواهد فناوری خود را برای سیستم های پرداخت جهانی ارائه دهد تا در دسترس تجار، مصرف کنندگان و جوامع اصلی در سراسر جهان قرار گیرد. این می تواند جامعه آن را رشد داده و از آن در بازارهای جهانی استفاده کند که به یک رهبر بازار تبدیل شود.
 2. DigiByte همچنین می تواند به عنوان DigiByte Gaming مورد توجه جامعه بازی ها قرار بگیرد. یکی از موارد انحصاری آن به بازیکنان امکان می دهد DGB را برای زمانی که برای بازی های خاص می گذرانند مبادله کنند.
 3. این می تواند یک سرمایه گذاری آبدار برای علاقه مندان به رمزنگاری باشد. زیرا از پتانسیل طولانی مدت خوبی برخوردار است و از ارزش کمی برخوردار است. اما ممکن است همچنان با رقابت سخت سایر ارزهای رمزپایه مانند خود بیت کوین روبرو شود.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.