logo کاقه ارز

(Dock.io (DOCK پروژه جالبی است که سعی در کنترل اعتبار دیجیتال و دستاوردهای حرفه ای خود به کاربران دارد. داک مجموعه ای از ابزارها را شامل فن آوری بلاکچین می کند که مشاغل و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های معتبری ایجاد کنند. Dock یک راه حل اختصاصی برای ایجاد هویت های غیرمتمرکز (DID)، ایجاد، مدیریت و ارائه مدارک است. هیچ صادر کننده یا ارائه دهنده اصلی هویت در اکوسیستم داک وجود ندارد. در عوض ، ناشران ایجاد و مدیریت هویت خود را بدون نیاز به نهادی مرکزی کنترل می کنند. تصور کنید که این یک نسخه غیر متمرکز از Linkedin است که کنترل داده ها را کاملاً در اختیار کاربر قرار می دهد. در این مقاله تمام مواردی را که باید درباره پروژه بدانید از جمله فناوری، موارد استفاده و غیره را به شما ارائه خواهیم داد. در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

Dock چگونه کار می کند

به اشتراک گذاری داده ها در بستر Dock.io یک مفهوم ساده است. کاربران هر کدام از داده های مورد علاقه خود را بر روی سیستم عامل بارگذاری می کنند. سپس تصمیم می گیرند چه کسی به این داده ها دسترسی پیدا کند. آنها می توانند با شرکت ها یا برنامه های موجود در سیستم عامل ارتباط برقرار کنند. هر یک از این روابط از طریق یک قرارداد هوشمند در بلاک چین Ethereum ثبت می شود. این یک تفاوت اساسی با سیستم عامل های متمرکز فعلی است، جایی که کاربران می توانند افرادی را که اطلاعات آنها را مشاهده می کنند کنترل کنند، اما نمی توانند دسترسی سیستم عامل به داده های خود را کنترل کنند.

موارد استفاده Dock Technology

با استفاده از Dock کاربران می توانند داده های خود را به صورت رمزگذاری نشده عمومی به اشتراک بگذارند. این کار باعث می شود همه افراد در سیستم عامل بتوانند داده ها را ببینند. بسیار مهم است که بدانید هنگامی که داده ها به صورت عمومی منتشر می شوند، برای همیشه عمومی باقی می مانند. هیچ راهی برای حذف داده ها از قلمرو عمومی وجود ندارد. همچنین برای کاربران امکان رمزگذاری داده های خود برای خصوصی نگه داشتن آنها وجود دارد. داده ها به طور پیش فرض در بارانداز رمزگذاری می شوند. پس از رمزگذاری، فقط کاربر می تواند رمزگشایی یا اجازه دسترسی به برنامه ای را برای رمزگشایی داده ها بدهد. داده ها می توانند از قالب های متنوعی برخوردار باشند و انجمن کاربران می توانند با توجه به مقاله سفید، فرمت های داده را انتخاب کنند.

Dock

مشوق های Dock برای کاربران

سیستم Dock انگیزه هایی را برای کاربران ایجاد کرده است تا داده های خود را از طریق رمزهای DOCK با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این سیستم همچنین از احتکار داده ها توسط برنامه ها جلوگیری می کند. کاربر می تواند قوانینی ایجاد کند که از به اشتراک گذاری داده ها جلوگیری کند که مانع از احتکار داده ها در سیستم عامل می شود. تیم داک می خواهد مردم به این نتیجه برسند که داده های آنها بسیار با ارزش تر از آن است که فکر می کنند و هر مبلغی که برای داده های شخصی پرداخت شود کافی نیست. داک به جای ارائه هزینه های کم برای داده های ارزشمند، به کاربران امکان کنترل کامل داده ها و راحتی آنها را می دهد. با نگه داشتن همه داده ها در یک مکان کاربران به راحتی قادر به کنترل افرادی هستند که می توانند به داده های آنها دسترسی پیدا کنند.

تیم داک و سرمایه گذاران

تیم داک متشکل از 16 عضو است که در سراسر جهان واقع شده اند. دفتر مرکزی این پروژه در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا است. تیم اصلی در گذشته روی پروژه هایی کار کرده اند که بسیاری از آنها از Remote.com تهیه شده اند. مدیر عامل و بنیانگذار این پروژه نیک ماكاریو است كه با بیش از 10 سال تجربه در بازاریابی برنامه های وب و تلفن همراه به Dock آمد.

نشانه DOCK


داک ICO خود را در فوریه 2018 برگزار کرد و 30 درصد از کل عرضه 1 میلیاردی را هر کدام به قیمت 0.08329 دلار فروخت و 20 میلیون دلار جمع کرد. از آنجا بازار خرس کار خود را آغاز کرد و این توکن در بقیه سال 2018 غرق شد و سرانجام در 10 ژانویه 2019، این توکن به 0.007543 دلار رسید، به پایین ترین سطح خود رسید. پس از آن در آوریل 2019 به 0.2020441 رسید، اما از 13 مه 2019 دوباره به 0.011445 دلار کاهش یافت.

Dock

نحوه خرید DOCK

رمز DOCK در بسیاری از صرافی ها ذکر نشده است. اما در Binance وجود دارد و در آنجا تقریباً همه معاملات توکن انجام می شود. همچنین معاملات بسیار کمی در Huobi Global ،KuCoin و Gate.io انجام می شود. کافه ارز مفتخر است که می تواند شما را در خریداری Dock یاری نماید. از آنجا که DOCK یک رمز ERC-20 است، می توان آن را در هر کیف پول سازگار با ERC-20 مانند MetaMask یا MyEtherWallet نگهداری کرد.

نتیجه کلی درباره داک

Dock Coin اکنون با دسترسی به فناوری بلاکچین، رشد چشمگیری خواهد داشت. موفقیت یا عدم موفقیت پلتفرم بستگی به سرعت جذب شرکای اصلی و سرعت رشد آن دارد. از نظر رشد، این پلتفرم ادعا می کند در بیش از یک سال بیش از 1 میلیون کاربر ثبت شده است که بسیار چشمگیر است. هنگام بحث در مورد مسائل مربوط به حفظ حریم شخصی، همیشه خطرات نظارتی مرتبط وجود دارد. در اتحادیه اروپا، GPDR وجود دارد که دقیق ترین مقررات محافظت از داده تاکنون است. ممکن است سایر کشورها از اتحادیه اروپا پیروی کنند. داک گفته است که پلتفرم آن کاملاً با اصول GPDR مطابقت دارد، اما این از نظر قانونی الزام آور نیست و تنظیم کنندگان می توانند با رشد و گسترش اندازه و نفوذ، این پلتفرم را با مشکل روبرو کنند.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.