logo کاقه ارز

این روزها با پیشرفت دنیا به سمت گسترش دانایی و فهم بیشتر افراد جامعه است. نسل جدیدی از کلاهبرداران سعی می کنند با استفاده از اصطلاحات رایج ارز دیجیتال و بلاک چین، پوسته ای فریبنده برای فعالیت خود ایجاد کنند. پروژه دابل وی Double way از آن دسته طرح هایی است که با یک اسم بزرگ به معنی قرار داد هوشمند، کلاهبرداری های زیادی را انجام داده است. هرچند عده ای ممکن است با مباحث این مقاله مخالف باشند. اما مثل گذشته، ما دلایلی کلی را بیان می کنیم. و تصمیم گیری را بر عهده شما کاربران محترم و گرامی می گذاریم. در ادامه مطالب با کافه ارز همراه باشید.

قرار داد هوشمند چیست Double way ؟

به زبان ساده، قرارداد هوشمند پروتکلی برای تنظیم قراردادها است. که با استفاده از اطلاعات مربوط به شرایط قرار داد، تمامی اقدامات پیش‌بینی شده در آن را به صورت خودکار انجام می‌دهد. این نوع از قراردادها، اجازه‌ انجام تراکنش‌های معتبر را بدون دخالت اشخاص ثالث فراهم می‌کنند. و در واقع پروتکلی کامپیوتری هستند که برای تسهیل، تأیید و یا اجرای یک مذاکره به صورت دیجیتالی در نظر گرفته شده‌اند. علاوه بر این، تراکنش‌ها در این روند قابل‌ ردیابی و برگشت ناپذیر هستند.


هدف قرارداد هوشمند چیست Smart contract ؟

تصور کنید نیاز دارید خانه‌ خود را را بفروشید. این کار بسیار زمانبر و نیازمند زمان زیادی است. به همین دلیل است که اکثریت فروشندگان خانه تصمیم می‌گیرند یک نماینده املاک پیدا کنند. تا او تمام کارهای دفتری و بازاریابی را به عهده بگیرد. و به عنوان واسطه تا زمان بسته شدن قرارداد بر روند کار نظارت داشته باشد. در انتها نیز پس از بستن یک قرارداد موفق، نمایندگان فروشنده و خریدار درصدی از قیمت فروش را به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند. این میزان پول، یک ضرر مالی قابل توجه برای فروشنده به حساب می‌آید. با وجود شرایطی از این دست، قراردادهای هوشمند می‌توانند بسیار کارآمدتر عمل کنند و منجر به انقلابی در صنعت شوند.

شاید مهم‌تر از همه، بتوانند مسئله‌ “اعتماد” را حل کنند. روند قراردادهای هوشمند به این شکل است که مالکیت خانه تنها در صورت ارسال پول توافق‌شده در سیستم، به خریدار منتقل خواهد شد. به این معنا که هم پول و هم حق مالکیت در این سیستم ذخیره می‌شود. و دقیقاً در یک زمان به طرفین قرارداد ارائه می‌شوند. علاوه بر این، این تراکنش توسط صدها نفر دیگر نیز مشاهده و تأیید می‌شود. در نتیجه تحویل بی‌عیب و نقص آن نیز تضمین شده است. از آنجایی که دیگر مسئله “اعتماد” بین طرفین مطرح نیست. دیگر نیازی به واسطه هم نیست. تمام کارهایی که یک نماینده املاک انجام می‌دهد. را می‌توان از قبل در یک قرارداد هوشمند برنامه‌ریزی کرد. و هر دو طرف قرارداد نیز مبلغ قابل‌توجهی را صرفه‌جویی خواهند کرد.


آیا قرارداد هوشمند دابل وی (Double way) کلاهبرداری است؟

قرارداد هوشمند یا Double way همانطور که از نامش پیداست، نوعی هوشمند از یک قرارداد است. در یک قرارد داد عادی شما توافقی را بین دو یا چند نفر منعقد می کنید و برای پیگیری آن نیاز به همکاری سازمان ها و ارگان های مربوطه دارید. مثلا در یک قرارداد اجاره خانه، اعلام می شود که هر ماه پس از واریز وجه توافق شده، فرد می تواند یک ماه دیگر در خانه سکونت کند. اگر اجاره به موقع پرداخت نشود، با استفاده از استعلام دادگاه حکم تخلیه صادر می شود.

double way

در نوع هوشمند قرارداد و یا همان Smart contract ( اسمارت کانترکت) هیچ واسطه ای وجود ندارد. قراردادی در قالب کد برنامه نویسی نوشته می شود. این قرارداد در بلاک چین قرار می گیرد و طبق دستورات برنامه نویسی شده این قرارداد اجرا می شود. نکته ای که در خصوص قرار داد هوشمند ذکر می شود این است که بعد از قرار گرفتن در بلاک چین هیچ کس نمی تواند آنرا تغییر دهد، حتی برنامه نویسی که آنرا نوشته است. و این موضوع ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است و عهده زیادی از مردم به درستی Double way شک دارند و از استفاده از آن هراس دارند. زیرا در صورت برخورد با مشکل به هیچ پشتیبانی یا مرکزی وصل نخواهد بود و نمی توان کمک گرفت.

پروژه دابل وی (double way)

دابل وی و کریپتوهندز دو شرکتی هستند که به نظر می رسد ارتباط بسیار نزیکی به یکدیگر دارند و خود را به وسیله شرکتی معتبر و بدون ریسک در زمینه بلاک چین و قراردادهای هوشمند بیان می کنند.
دابل وی برای کاربرانش یک ماتریس هشت سطحی مهیا کرده است که مطابق تصویر زیر مشخص شده است که در هر سطح چند نفر باید توسط شما به این سیستم معرفی شود و میزان درآمد شما چه قدر است. به عنوان مثال در سطح سوم، شما باید 8 نفر به سیستم معرفی کنید تا بتوانید 2.26 اتر سود بدست آورید

دابل وی چگونه کار می کند؟

مرحله اول و دوم در double way

  1. برای ثبت نام و به دست آوردن سطح 1 در سیستم double way، فقط هر دو ماه 0.08 ETH را به نمایه خود ارسال کنید و اولین نفر بعد از اینكه این وجوه را به شما برگردانید، هر دو ماه نیز در حقیقت اولین معامله ثبت نام است کلیه نقل و انتقالات دیگر با هزینه وجوه قبلاً درآمده انجام می شود.
  2. ورود به حساب، فقط با استفاده از شماره کیف پول اتریوم (بدون رمز عبور). رمز عبور لازم نیست، زیرا حساب شما در یک قرارداد هوشمند است و نه در سایت. بنابراین، حساب شما حتی توسط مدیریت سایت نمی تواند مسدود یا حذف شود. و کیف پول Ethereum شما قابل هک شدن یا تغییر دادن آن به دیگری نیست.
double way

مرحله سوم double way

سه روش برای مراجعه به این روش وجود دارد:
1) در DOUBLEWAY مراجعه به ساختار خود را جذب کنید.
2) با استفاده از “سرریز” (همانطور که در قرارداد هوشمند برنامه ریزی شده است) ، از خطوط داخلی خود را دریافت کنید.
3) صبر کنید تا سیستم به تنهایی ارجاع رایگان شما را به شما ارائه دهد.
4) ارجاع شما از CRYPTOHANDS، به صورت آزار دهنده به ارجاعات شما در DOUBLEWAY تبدیل می شوند.

مرحله چهارم double way

معاملات اتوماتیک را از قرارداد هوشمند مستقیماً در کیف پول اتریوم دریافت کنید.
طبق جدول زیر، در سطح 1 شما 0.16 ETH ، در سطح 2 – 0.64 ETH و در سطح 3 – 2.56 ETH منتقل می شوید. (در کل 8 سطح، درآمد 3500 ETH در هر ماه ، 40000 درآمد ETH در سال).
بدون نیاز به پذیرش معاملات یا درخواست پرداخت. وجوه مستقیم به کیف پول شما می آید.

double way

مرحله نهایی یا پنجم double way

مرحله 5 لازم است تا درآمد یک بار دائمی شود:
اگر بیش از 3500 ETH و 510 ارجاع ناشناس دارید (ارقام به عنوان نمونه ای از نتیجه آورده شده و پیش نیاز نیستند). کار بعدی چیه؟ این ممکن است هر دو ماه یکبار تکرار شود و ساختار خود را حفظ کند. و هر دو ماه یک بار درآمد یکسانی کسب کنید، توسط تمام وقت در سیستم جمع آوری شود. و تعداد کمی از افراد در ساختار شما باقی مانده اند، درآمد بیشتر شما است. در صورت عدم تحرک آنها، مراجعه های غیرفعال و رها شده شما – “دری” به همه مراجعه کنندگان آنها به همان خط هستند.

امنیت در دابل وی

هیچ کس نمی تواند حساب شما را در double way ببیند. برای متوقف کردن پرداخت و یا ایجاد تغییر در سیستم، زیرا قرارداد هوشمند در شبکه اتریوم بارگذاری شده است نمی توان آنرا حذف یا تغییر داد.
مراجعه کنندگان می توانند بدون وب سایت و پیوندهای ارجاع، اما مستقیماً در یک قرارداد هوشمند دعوت شوند.
بنابراین، سیستم DOUBLEWAY تا زمانی که رمزنگاری وجود داشته باشد وجود دارد. و تا زمانی که اینترنت وجود داشته باشد، رمزنگاری وجود خواهد داشت.


مزایای دابل وی double way

عدم تمرکز کامل: این سیستمی است که هیچ کس آن را کنترل نمی کند. عامل انسانی (از جمله فاکتور سرپرست) کاملاً وجود ندارد. هیچ کس نمی تواند متوقف شود، تغییراتی در سیستم ایجاد کند یا وجوه شما را نگه دارد. قرارداد هوشمند منبع باز را نمی توان از شبکه Ethereum حذف کرد.  

اگر هنوز کسی دعوت نشده است: این سیستم به خودی خود ارجاعات را برای شما پیدا می کند. شرکت کننده هایی که از طریق لینک ارجاع مراجعه نکرده اند، مراجعه کننده های تلفیقی می شوند و بین کاربرانی که از قبل خریداری شده از سطح 1 شروع می شوند، توزیع می شود.

عدم وجود خطرات: هزینه های شما در این پروژه بیش از 0.08 ETH در هر دو ماه نمی گذرد. که با اولین مراجعه به شما بازپرداخت می شود. بدون “درخواست پرداخت” و نیازی به انتظار نیست. وجوه شما بلافاصله به کیف پول شما منتقل می شود.

همه معاملات بین شرکت کنندگان:
مدیریت پروژه به پول شما دسترسی ندارد. تمام محاسبات از طریق یک قرارداد هوشمند انجام می شود (قابل تغییر نیست)، که بلافاصله وجوه را به کیف پول ETH هدایت می کند.

دیگر مزایا در دابل وی


ارجاعات از uplines: شما هنگامی که تمام 2 شکاف upline شما از خط 1 تا 10 پر شود. ارجاعات بعدی، که توسط تبلیغات وی دعوت شده اند. توسط شما خواهد بود یا به مراجعه کننده های خود شما تبدیل می شوید که از آن شما نیز سود می کنید.

امکان متوقف کردن سیستم وجود ندارد: حتی اگر سایت پروژه از بین نرود، کار ابدی سیستم با قرارداد هوشمند و Ethereum blokchain تضمین می شود.

عملکرد “تکرار”: سود دریافت شده برای تمام زمان در پروژه، می تواند هر سال تکرار شود. تعداد کمتر شخص موجود در ساختار شما از این عملکرد استفاده می کنند، سود HIGHER تور خواهد بود. همه مراجعه کنندگان غیرفعال نیز “درب” برای همه مراجعه کنندگان از همان خط هستند. 

ارجاع غیرفعال: ارجاع غیرفعال سود شما را چند برابر می کند. ارجاع غیرفعال یا از کار افتاده “گذر” به همه ارجاعات همان خط است. اگر ارجاع غیرفعال شما در خط 5 باشد، شما از 31 مراجعه به خط 5 او 31 انتقال + اضافی 32 دریافت خواهید کرد.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.