logo کاقه ارز

خبر توقف فروش تسلا با بیت کوین که ایلان ماسک طی یک توییت اعلام کرد، بازار رمز ارزها را دچار شوک کرد. طبق آخرین اخبار ارز دیجیتال در وبلاگ  کافه ارز ، مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، اعلام کرد که این شرکت به دلیل مصرف انرژی و و هزینه‌های استخراج بیت کوین ، دیگر این ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت خرید خودروهای تسلا نمی‌پذیرد. این خبر نه تنها برای طرفداران بیت کوین شوکه‌کننده بود بلکه بازار ارزهای دیجیتال را نیز دستخوش تغییر کرد.

هزینه‌های بالای زیست محیطی برای استخراج رمز ارزها از بحث‌های داغی است که در بازار شنیده می‌شود. حال با این خبر به نقل از گاردین، قیمت بیت کوین پس از این توییت ۱۷٪ افت داشت و به پایین‌ترین قیمت خود در ماه مارس رسید. در بازار معاملاتی آسیا قیمت بیتکوین کمی بهبود پیدا کرد اما همچنان افت قیمتی ۱۲ درصدی داشت و صبح امروز، پنجشنبه، قیمت آن ۵۰،۹۳۳ دلار بود.

ایلان ماسک و بیت کوین

ماسک همچنین اعلام کرد زمانی اجازه خرید و فروش خودروهای تسلا با بیت کوین را خواهد داد که استخراج این ارز دیجیتال به شیوه‌ای پایدارتر انجام شود. این در حالی است که فروش خودرهای تسلا با بیت کوین از هشتم فوریه آغاز شده بود.

نظر شما درباره خبر توقف فروش تسلا با بیت کوین چیست؟ شما می‌توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید. همچنین در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله خرید و فروش آدیوس می‌توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.