logo کاقه ارز

Evercoin یک کیف پول و تجارت تبادل ارز رمزنگاری شده است. که در آن می توانید بدون ثبت نام، رمزهای نجاری را با خیال راحت و فوری مبادله کنید. اطلاعاتی راجع به کیف پول رمزنگاری Evercoin Evercoin با یک مبادله داخلی امروز در بررسی ما همه چیزهایی که باید در مورد Evercoin بدانید، آمده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Evercoin چیست؟

Evercoin یک سرویس تبادل رمزنگاری است. که به کاربران امکان می دهد بدون تکمیل مراحل ثبت نام، بین طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه مبادله کنند. شما می توانید برنامه را نصب کنید. سپس بلافاصله یکی از 19 ارز رمزنگاری مختلف را معامله کنید. آنها همچنین به تازگی Evercoin 2 را به عنوان یک کیف پول سخت افزاری موبایل نسل بعدی (برای دستگاه های iOS و اندرویدی) منتشر کرده اند. و ادعا می کنند اولین راه حل مالکیت انتهایی برای کریپتوها که اندازه یک کلید خانه است.


Evercoin در اواسط سال 2017 با هدف ایجاد بستر در اختیار کاربران قرار گرفت که در آن می توانند بدون داشتن یک فرآیند تأیید طولانی و طولانی، به راحتی رمزهای ارز را تجارت کنند. اگر می خواهید بدون تکمیل تأیید KYC / AML ، سکه ها را فوراً تجارت کنید، می توانید با اورکوین این کار را انجام دهید.
البته، مبادلات غیرقانونی زیادی وجود دارد که می توانید بدون هیچگونه ثبت نامی اقدام به تجارت رمزنگاری کنید. بنابراین تفاوت با Evercoin چیست؟ آیا این فقط یک ارز و کیف پول کنترل نشده دیگر است؟


اول، Evercoin ارزهای فیات برای سپرده یا برداشت را قبول نمی کند. درعوض، کاربران می توانند بین 19 ارز رمزنگاری از جملهBTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX تجارت کنند.
دوم ، Evercoin مبادله ای نیست. شما به سایر بازرگانان وصل نمی شوید. شما از کتاب سفارش اقدام به تجارت یا تجارت نمی کنید. در عوض، مانند ShapeShift، شما به سادگی مبادله ای را با یک شرکت مبادله می کنید. و هزینه ای را پرداخت می کنید.

کیف پول EVERCOIN و ویژگی های اصلی:

گذشته از Evercoin با استفاده از API های رمزنگاری شده از YubiKey برای رمزگذاری کلیدهای خصوصی کاربر، گم شدن کلیدهای شما را سخت تر می کند.
سایر ویژگی های کلیدی کیف پول Evercoin شامل موارد زیر است:


بدون نیاز به ثبت نام: اورکوین به شما امکان می دهد تا ارزهای رمزپایه را تجارت کنید بدون ثبت نام لازم در هر مورد.  فقط برنامه موبایل را بارگیری کنید و می توانید بلافاصله تجارت را شروع کنید.

تجارت غیرقانونی رمزنگاری: شما هرگز مجبور نیستید رمزهای تبلیغاتی بیشتری را به Evercoin از آنچه که معامله می شود ارسال کنید. این یک بستر تبادل رمزنگاری غیر حضوری است.

19 Cryptocur ارز : Evercoin در حال حاضر از 19 ارز رمزپایه مختلف از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX پشتیبانی می کند.

ساخته شده در دره سیلیکون: Evercoin در یک تیم توسعه با تجربه در دره سیلیکون ساخته شده است. این سرمایه گذاری همچنین از سرمایه گذاران قابل توجهی همچون Gumi Cryptos Capital و Roger Ver حمایت می شود.

شفاف:  اورکوین درباره تیم، بودجه و کد کاملاً شفاف است. این سطح شفافیت برای برنامه های رمزنگاری و بلاکچین غیر معمول نیست. اما هنوز هم مبادلات زیادی وجود دارد که از هر سطح شفافیت امتناع می ورزد.

رابط کاربری مینیمالیستی، آسان برای استفاده: اورکوین یک اپلیکیشن موبایل مناسب است. که به طرز شگفت آور مینیمالیستی است. دو صفحه در صفحه اصلی تجارت وجود دارد. آدرس مقصد سکه ای را که خریداری می کنید. و آدرس بازپرداخت (در صورت عدم موفقیت معامله) وارد کنید.

ویژگی های فرعی Evercoinحفاظت بیومتریک: Evercoin از عوامل تأیید بیومتریک روی دستگاه مانند اثر انگشت و تأیید صورت برای امنیت بیشتر استفاده می کند. می توانید اورکوین را تنظیم کنید تا قبل از انجام هرگونه تجارت، تأیید هویت کنید.

بدون محدودیت برداشت: از آنجا که اورکوین یک بستر معاملاتی غیر متعهد است. هیچ محدودیتی برای برداشت وجود ندارد. اورکوین هرگز پول شما را در اختیار ندارد، بنابراین هرگز مجبور نیستید آن را پس بگیرید.

بدون AML یا KYC لازم: بر خلاف سیستم عامل های مبادله تنظیم شده است. Evercoin به کاربران نیاز ندارد تا بررسی AML یا KYC را تکمیل کنند. این بدان معنی است که کاربران می توانند بدون آپلود شناسایی، سلفی یا هر اثبات دیگری که مورد نیاز مبادلات امروزی است. تجارت را شروع کنند.بدون تجارت رومیزی: اورکوین به هیچ وجه تجارت رومیزی ندارد. تمام تعاملات شما با مبادله در برنامه iOS یا Android انجام می شود.

راهی برای خرید ارز فیات: Evercoin تنها از خرید و فروش Cryptocurrency پشتیبانی می کند. هیچ راهی برای خرید ارز فیات از طریق سیستم عامل وجود ندارد.

گزینه های محدود برای تجار پیشرفته: Evercoin برای تجارت گران یا معامله گران فعال با انواع سفارش پیشرفته تر مناسب نیست. این یک مبادله سنتی نیست و از معاملات پیشرفته یا فرکانس بالاتر پشتیبانی نمی کند.

ارز و جفت ارز EVERCOIN

Evercoin از 19 ارز رمزنگاری از جمله BTC ، USDC ، ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، BCH ، BSV ، DASH ، ETC ، XMR ، ZEC ، BTG ، DOGE ، DCR ، QTUM ، BTT ، DGB و TRX پشتیبانی می کند.

روش های سپرده گذاری و برداشت از EVERCOIN پشتیبانی می کند

اورکوین از کلیه 19 19 ارز رمزپایه پشتیبانی شده در بالا پشتیبانی می کند. با این حال، از آنجا که اورکوین یک مبادله غیرقانونی است. اورکوین از لحاظ فنی سپرده و برداشت ندارد.
با این حال، اگر از Evercoin به عنوان کیف پول موبایل استفاده می کنید. می توانید USD از همه بانک های زیر انتقال دهید: Chase ، Bank of America، Wells Fargo، Citi، USBank، CapitalOne، PNC، USAA، TD Bank، SunTrust، مناطق و نیروی دریایی فدرال است.

سهولت استفاده

Evercoin برای کاربران مبتدی رمزنگاری طراحی نشده است. اول، برای استفاده از اورکوین، شما باید از قبل cryptocurrency خود را داشته باشید. (Evercoin سپرده های فیات یا برداشت آن را قبول نمی کند) دوم، شما همچنین باید دو کیف پول موجود را داشته باشید یکی برای ارزی که می خواهید بفروشید و دیگری برای دیگری که می خواهید خریداری کنید. با این حال، اگر شما با ابتکاری cryptocurrency و نحوه عملکرد آن آشنایی اساسی دارید، پس نباید با استفاده از برنامه اورکوین مشکلی ایجاد کنید.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

یکی از بهترین بخش ها در مورد اورکوین این است که کاربران هرگز مجبور نیستند وجوه خود را به جز مبلغی که با Evercoin در حال معامله خود هستند به اشتراک بگذارند. لازم نیست به هیچ سکه ای فراتر از مبلغ تراکنش شده اعتماد کنید.

خدمات مشتری EVERCOIN

Evercoin گزینه چت زنده ای دارد که بهتر از گزینه پشتیبانی ایمیل است. که توسط بیشتر صرافی ها ارائه می شود. Evercoin همچنین دارای حساب های رسمی فیس بوک و توییتر است. که در آن سؤالات و مشکلات مربوط به خدمات مشتری را می پذیرند.

نتیجه گیری کلی از مطالب

به نظر می رسد که دوره حضانت هوشمند پذیرش رمزنگاری، برنامه کیف پول موبایل Evercoin و تبادل رمزنگاری به نظر می رسد گزینه قابل قبولی است که در اکوسیستم ‘money as software’ در مقایسه با Ledger ، Trezor و KeepKey (یا Ballet ، Bitski و غیره) پدید آمده است .
در نهایت ، Evercoin شبیه ShapeShift است اما با افزودن هزینه های معاملاتی 0.5 تا 0.8 درصد. شما این سهم معاملات را برای سهولت در عدم ثبت نام در صرافی پرداخت می کنید.

 Evercoin که به عنوان یک اپلیکیشن با تجربه کاربر مصرف کننده زیبا طراحی شده است. و هدف آن جلوگیری از حملات 2FA، سرقت هویت آنلاین و حملات فیشینگ است. به عنوان یک بارگیری رایگان برای IOS یا Android در دسترس است.
این که آیا کیف پول رمزنگاری Evercoin اول همراه با تعویض داخلی برای شما مناسب است یا نه، به نیاز شما بستگی دارد و خواهان حضانت شخصی (داشتن کنترل کامل کلید خصوصی شما)، بازیابی کلید ایمن (هیچ نقطه شکست و بیومتریک نیست) عوامل احراز هویت مانند شناسه اثر انگشت یا شناسه چهره)، یک برنامه هوشمند که امکان تبادل فوری (بدون دستور حد مجاز غیر حضوری) را فراهم می کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. مهدی گفت:

    سلام من بیت تورنت رو ریختم توی اورکوین الان میخوام بردارم ولی نمیشه .چه کاری باید انجام بدم تا ارزامو انتقال بدم تو صرافی خودم .صرافی من کریپتو لند هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.