کاقه ارز

Huobi یکی از بزرگترین صرافی های Cryptocurrency است. که از سال 2013 در این فضا فعالیت کرده و پذیرای مخاطبان آسیا است. اخیراً برخی از تنظیمات مربوط به برندسازی را انجام داده است. و امروز عمده ترین پیشنهاد آن Huobi Global است. تبادل رمزنگاری جهانی آن، بستر دعوت به تجارت را ارائه می دهد. cryptocurrency با پشتیبانی گسترده ای از بسیاری از altcoin ها و طیف گسترده ای از stablecoin، در کنار اختراع خود HUSD، یک استابلیکوین پشتیبان USD. Huobi همچنین دارای نشانه Huobi Token یا HT است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Huobi

تجربه کاربر Huobi در مقایسه با سایر تبادلات altcoin استثنایی است، اگرچه کامل نیست. وب سایت خود به راحتی قابل جابجایی است. و تعادل خوبی بین عملکردی، بصری دلپذیر و ظریف به وجود می آورد. خدمات مشتری ما را به طرز خوبی شگفت زده کرد نماینده چت زنده خیلی سریع در دسترس قرار گرفت و تمام تلاش خود را برای پاسخ به سوالات ما انجام داد.

 با این حال، آنها هنوز هم برخی از موارد برای بهبود دارند، به طور عمده توصیف برخی از بخش ها یعنی هزینه ها را برای درک بهتر آنها و در نتیجه کاهش بلیط های پشتیبانی، تجدید نظر کنید.
عملکرد Huobi به طور متوسط ​​است و تقریباً همه امتیازات این گروه به دلیل ادعاهای زیادی که Huobi اجازه می دهد تا معاملات در شستشو را روی سکو انجام دهد، به منظور افزایش تعداد جلسات، کاهش می دهد. با این وجود، آنها می توانند حجم قابل توجهی را به سکوی خود جذب کنند و بسیاری از جفت های معاملاتی که ارائه می دهند در مقایسه با سایر صرافی ها فعالیت بالایی دارند.

فاکتور اعتماد Huobi

در فاکتور اعتماد، هووبی نمره مطلوبی را کسب می کند. اگرچه نگرانی های چندانی با هم نداریم. در مرحله اول: این است که از سنگاپور، که در آن مقررات رمزنگاری پیشرفته است. و فعالیت های راه اندازی blockchain را ترجیح می دهد، گنجانیده شده و فعالیت می کند. دوم : Huobi روش های مختلفی برای محافظت از حساب های خود در اختیار کاربران قرار می دهد. اگرچه کافی نیست: در حالی که احراز هویت 2 عاملی با استفاده از هر دو برنامه SMS و Authenticator در دسترس است.

 Huobi

در صورت ورود حساب از یک IP ناآشنا، این پلتفرم نیاز به تأیید خاصی ندارد. آدرس یا محل، و گزینه ای برای لیست های لیست سفید برای برداشت دارایی وجود ندارد و امکان ارسال وجه به هر ورودی آدرس فراهم می شود.
هووبی هرگز مورد هک قرار نگرفت، حتی اگر آنها یک هدف سودآور برای مهاجمین داشته باشند. و ما معتقدیم که این مبادله این تهدیدات را جدی می گیرد و تمام تلاش خود را برای محافظت از مبادله از هک ها انجام می دهد. همچنین لازم به ذکر است که Huobi بودجه کاربران را در سردخانه ذخیره می کند تا دسترسی به آنها را محدود کند.

آیا هووبی هنوز برتر است؟

امروزه Huobi هنوز هم در بین 20 صرافی تبادل ارز Cryptocurrency قرار دارد. اما بسیار کمتر از آنچه که قبلاً اتفاق افتاده بود، پایین است. در سال 2019، Huobi تلاش های روشنی برای بازپس گیری بیشتر بازار انجام داده است.  آنها اخیراً از راه‌اندازی میز OTC برای سرمایه گذاران نهادی خبر داده اند. در 22 می، 2019، آنها تبلیغ ویژه “روز پیتزا بیت کوین” را برگزار کردند (با یادآوری روزی که لازلو هانیچز دو پیتزا را برای 10 کیلو BTC خریداری کرد، زمانی که یک بیت کوین تنها سه سنت ارزش داشت). این تبلیغات شامل تخفیف BTC، هدیه دادن و راه اندازی stablecoin جدید Reserve Right Token (RSR) آنها بود. این افزایش قیمت باعث افزایش قیمت Huobi Token (HT) می شود. اما باید دید که آیا این پیشرفت در طولانی مدت از حجم و محبوبیت کلی تجارت این پلتفرم خواهد داشت یا خیر.

امنیت مشتری

Huobi روی امنیت و ایمنی مشتری و یک سکوی قابل اعتماد و ایمن متمرکز شده است. از این رو رویه های امنیتی ویژه ای را تطبیق می دهد. این از سردخانه آفلاین، فرآیندهای تأیید چند لایه و همکاری با گلدمن ساکس و متخصصان صنعت استفاده می کند.

هزینه های معاملاتی در Huobi

هزینه های معاملاتی در Huobi مبلغ 0.2٪ در حالی که هزینه های انصراف و حداقل آن به ارز و نوع حساب بستگی دارد (تایید نشده، تأیید شده). Huobi از ارزهای فیات پشتیبانی می کند و مقررات خاصی برای برداشت و واریز دلار دارد. علاوه بر این، عضویت VIP را ارائه می دهد که همراه با برنامه هزینه VIP است. هرچه میزان عضویت VIP بیشتر باشد، هزینه های دریافتی نیز پایین تر خواهد بود. برخلاف دیگران، سطح به میزان معامله شده بستگی ندارد بلکه باید قبل از خرید با Huobi Tokens خریداری شود. Huobi برای پرداخت، روش های مختلف پرداخت از جمله حساب بانکی، Paypal ، SWIFT ، PayNOW و غیره را می پذیرد.

 Huobi

پلت فرم هووبی

شرکت Huobi Global نیز با پلت فرم راه اندازی FastTrack در روند IEO پیوسته است. این پلتفرم در ابتدا با نام Prime Lite شناخته می شد اما طی چند هفته تغییر نام یافته است. گفتن این موضوع دشوار است كه به دلیل جنجال در مورد ThunderCore IEO باشد یا دلایل نامربوط.

نتیجه گیری، Huobi Global

برای نتیجه گیری، Huobi Global موفق به ایجاد یک سکوی تبادل موفقیت آمیز شده است، که مدت زمان طولانی در فضا فعالیت می کند و شهرت خود را افزایش می دهد. این بورس انواع سکه های متنوعی را برای تجارت در بسیاری از بازارها ارائه می دهد و بسیاری از کاربران به دلیل سابقه اثبات شده تیم، تیم چشمگیر و ویژگی های سودآورشان خارج از امتیاز مبادلات منظم، صندوق و اعتماد خود را با این شرکت قرار می دهند. در حالی که ما با برخی از انتخاب های تجاری که Huobi انجام داده است مانند مونتاژ توکن ارز، موافق نیستیم، Huobi مطمئناً در منظره فوق العاده رقابتی رمزنگاری ارزنده نمره بالایی است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *