کاقه ارز

ICO روشی برای جمع آوری بودجه در یک محیط کنترل نشده است. برای مثال: یک استارت آپ بخشی از نشانه های cryptocurrency را به افرادی که در مراحل اول از این پروژه حمایت کرده اند می فروشد. آنها اساساً این وجوه را به صورت های ارزی فیات مانند دلار آمریکا یا یورو جمع می کنند. و همچنین می توانند ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین باشند. به منظور توضیح خود پروژه، تیم استارتاپ در جایی که تمام جزئیات پروژه و هدف پروژه توضیح داده شده است. تهیه و ارائه می کند. علاوه بر این، دراینجا توضیح می دهیم که چرا یک رمزنگاری، نقشه راه پروژه و همچنین صندوق اساسی برای تکمیل کامل پروژه لازم است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید برای بررسی هرچه بهتر ICO STO .

بنابراین پیشنهادات توکن STO Security چیست؟

STO شبیه ICO است. به گونه ای که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد. که به عنوان بخشی از یک پیشنهاد عمومی، سکه های دیجیتال یا نشان های دیجیتال بخرند. اما برخلاف بسیاری از ICO؛ STO فروش اوراق بهادار ملموس مانند دارایی، سود یا درآمد استارتاپ است. بیایید مزایا و معایب STO را باهم بررسی کنیم:

ICO STO

مزایای ICO در مقابل مزایای STO :


این پروژه به طور بالقوه می تواند منابع مالی را به روشی بسیار آسان تر جمع آوری کند. زیرا هیچ مانعی برای ورود وجود ندارد. و تأثیر شبکه مثبت است.
اعضای تیم از blockchain های خود استفاده می کنند. تا وجوه جمع آوری شده را مدیریت کرده و نشانه ها را به روشی خودکار و ساده توزیع کنند.
بازاریابی صرفاً با استفاده از وب سایت شرکت، رسانه های اجتماعی، برنامه های مختلف پیام رسانی و سایر انجمن های آنلاین دیجیتال است.
همچنین وقتی سرمایه گذار محبوب می شود و باعث ایجاد نقدینگی بیشتر برای آنها می شود، برای سرمایه گذاران سودمند است.

معایب ICO در برابر STO :

  • عدم قطعیت در مورد آماده بودن محصول است.
  • بازار کریپتو به دلیل طبیعت بودن آن بسیار بی ثبات است.
  • ICO بطور رسمی توسط مقامات تنظیم نمی شود بنابراین سرمایه گذاران بالقوه در صورت از بین رفتن بودجه گزینه جایگزین قانونی ندارند.
  • مقررات به طور بالقوه می توانند مشکلاتی ایجاد کنند.

مزایای استفاده از STO در برابر ICO :

STO در واقع در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است. امنیت بیشتر در مقایسه با ICO به عنوان SEC فقط اجازه می دهد تا پروژه هایی با هدف منطقی و جدی باشند. کارشناسان بازار اطمینان زیادی دارند زیرا میزان پیش بینی بازار تا سال 2020 10 تریلیون دلار است. این روند را تأکید می کند پیش بینی می شود که نشانه های امنیتی STO در سیستم تجارت جایگزین، با دلالان دلال معامله شود، که تحت نظارت FINRA نیز قرار دارند.

در نتیجه، می توان گفت که ICO و STO پتانسیل پروژه های بیشتر blockchain را برای موفقیت به دست می آورند، زیرا بودجه به طور کلی مانع اساسی ایستادن در راه پتانسیل و موفقیت آنها است. من معتقدم که مفهوم STO یک ایده قدرتمند است. زیرا این پروژه به blockchain کمک می کند تا با مقررات دولتی مطابقت داشته باشد و حتی توانایی پایان دادن به “تضاد” بین تنظیم کننده ها و جامعه blockchain را داشته باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *