Active IDEA توسط فناوری blockchain پشتیبانی می شود. و یک اکوسیستم ویژه را به متخصصان دیجیتال اختصاص می دهد که از سرمایه گذاری گسترده لذت می برند. در کنار کسانی که می خواهند برای ایده های تجاری خود یک تیم حرفه ای پیدا کنند.
لازم نیست تحقیقات زیادی انجام دهید. تا دریابید که امروزه صنعت رمزنگاری بیشتر بر مفهوم اکوسیستم متمرکز شده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با IDEA Token آشنا شوید.

IDEA Token

 در واقع، آن را به توسعه کسب و کار نیز اعمال می شود. اکنون افراد در حال جستجو برای سیستم عامل های ایمن هستند که تمام نیازهای آنها را برای سرمایه گذاری در مشاغل یا شغل تامین کند. آنها می خواهند سازنده و مستقل باشند، بنابراین به محیطی متناسب با آنها نیاز دارند. تیم Ideaology این را دیدند و تصمیم گرفتند اقدامی انجام دهند، بنابراین آنها با Active IDEA  یک بستر ابتکاری که قابلیت استفاده رمزنگاری را گسترش می دهد ارائه دادند.

شناسه IDEA Token چه پیشنهادی می دهد؟

IDEA Token رمز آن هر دو ابزار و یک نشانه پرداخت، ساخته شده در ERC-20 مدل رمز است. این ویژگی بسیاری از ویژگی های عالی برای کاربران است که عنصر اصلی این اکوسیستم است. برخی از آنها به شرح زیر است:

  • فاکتور HODL: اگر موفق به نگه داشتن IDEA 100 دلاری شدید، اکنون می توانید هزینه های خود را فقط با 50٪ از ارزش آنها پرداخت کنید. نه تنها این، بلکه شما در واقع به پروژه های جمع آوری سرمایه از سیستم عامل دسترسی پیدا می کنید.
  • بازار غیرمتمرکز : بدون نگرانی از اشخاص ثالث، می توانید از نشانه های IDEA برای بسیاری از موارد استفاده کنید. از استقلال خود در معاملات ارز رمزنگاری شده به dApps و NFT لذت ببرید.
  • کیف پول IDEA Token: با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی نشانه های خود را نگه دارید. آنها را برای شرکا ارسال کنید یا حتی به عنوان پاداش به صورت رایگان توکن دریافت کنید.
  • IDEA Token Crowdfunding : این یک آینده عالی به خصوص برای کارآفرینانی است. که می خواهند ایده تجاری خود را به واقعیت تبدیل کنند. این فرصت را به کاربران می دهد تا با استفاده از نشانه های IDEA Token در پروژه های نوپا با پتانسیل سرمایه گذاری کنند. و سرمایه گذاران خود را برای سرمایه گذاری های خود جذب کنند.
  • شرکای تبادل رمزنگاری : تیم Ideaology به سختی کار می کند. تا کیف پول و رمز ارزهای رمزپایه عالی را برای مبادلات پیدا کند. تا کاربران بهترین تجربه را با این سیستم عامل داشته باشند.
IDEA Token

Active IDEA Token

اکوسیستم پلت فرم Active IDEA بخشهای مختلف توسعه تجارت را دور هم جمع کرده و ارزش هر یک از آنها را داشت. در عین حال یک بستر مستقل، یک اردوگاه سرمایه گذاران، یک بازار آنلاین و یک راه حل سرمایه گذاری جمعی است. و تمام آنچه برای ورود به Active IDEA نیاز دارید از طریق خرید IDEA Tokens است.

چه زمانی IDEA Tokens راه اندازی می شود؟

از آن خواهد شد شروع دسترس در تاریخ 1 دسامبر به، سال 2020. تا کنون آنها IEO و سکه همکاری را با رمزنگاری بر اساس استونیایی تایید تبادل P2PB2B. به این ترتیب، آنها می توانند با استفاده از سرمایه گذاران بیشتر برای گسترش دید IDEA، قابلیت استفاده از سیستم عامل خود را گسترش دهند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *