logo کاقه ارز

Algorand اعلام کرد که Instimatch از شبکه خود در سرویس های مختلف برای بهبود و ایجاد راه حل های جدید مبتنی بر بلاکچین استفاده می کند. انتظار می رود که همکاری بین هر دو شرکت موجب تقویت هر دو سیستم عامل آنها شود. و در عین حال قدرت رقابت آنها را در صنعت خدمات مالی حفظ کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Algorand و Instimatch با هم کار می کنند

Instimatch، شرکت fintech که در سال 2017 تاسیس شده است. قصد دارد تا چگونگی فعالیت بازارهای پول را به طور سنتی با رویکردهای مبتنی بر تلفن و کارگزاران ایجاد کند. این شرکت با استفاده از یک شبکه دیجیتال به وام گیرندگان و وام دهندگان موسسه اجازه می دهد تا تجارت کنند و از محل نقدینگی درآمد کسب کنند.
این شرکت دارای دفاتر در زوریخ، لندن و دوحه است. و با بیش از 130 مشتری نهادی در 20 کشور جهان حساب می شود. در حالی که جوایز Fintech سوئیس را نیز از آن خود کرده است.

Instimatch


اکنون، Instimatch با Algorand، یک شرکت نرم افزاری منبع باز مستقر در بوستون، که از طریق برداشتن قدرت شبکه بلاک چین خود برای ایجاد اقتصاد بدون مرز و آزاد تلاش می کند، همکاری کرد.
شبکه بلاکچین با استفاده از یک پروتکل خالص Proof-of-Stake (PoS) ساخته شده است. بر اساس اجماع بیزانس که امکان مشارکت باز، مقیاس پذیری، امنیت و نهایی بودن تراکنش را فراهم می کند. به سه گانه بلاکچین می پردازد.
با ترکیب شبکه جهانی Instimatch، که در حال حاضر “گردش کار موثر، قیمت گذاری بهتر و پتانسیل متنوع سازی ریسک طرف مقابل” را ارائه می دهد، با شبکه بلاک چین پیشرفته Algorand، امکان گسترش فهرست ویژگی ها و پیشنهادهای شرکت سوئیسی وجود دارد.

ابزارهای مالی مبتنی بر بلاک چین در حال افزایش است


سال 2020 برای اکوسیستم بلاکچین سالی پر از نوآوری و رشد بود. در حالی که کاربران و سرمایه گذاران به پتانسیل انقلابی خود پی بردند. مالی غیرمتمرکز بازار و جهان را طوفانی کرد. با این حال، گرچه به نظر می رسد تمایل به تمرکززدایی خدمات مالی وجود دارد. اما این تغییر در کوتاه مدت اتفاق نخواهد افتاد و در حال حاضر، بخش عمده ای از منافع شخصی مربوط به استفاده از بلاکچین در اکوسیستم های مالی موجود است.

خدماتی مانند استقراض، وام دهی و فارکس سال به سال بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. که منجر به ادامه مبارزه توسط ارائه دهندگان مانند Instimatch برای سهولت دسترسی و کارایی بدون ایجاد خطر در امنیت می شود. فناوری Blockchain ضمن تأمین امنیت درجه اول صدها میلیارد دلاری که در معاملات هر سه ماه پردازش می شود. این نگرانی ها را برطرف می کند.

لیست مشارکتهای همیشه در حال رشد Algorand


مشارکت Algorand با Instimatch تازه ترین مشارکت در مجموعه همکاری های مختلف با شرکت های مختلف است. که تصمیم گرفته اند Algorand گزینه پیش فرض خود را برای پردازش پرداخت ها و سایر معاملات مالی قرار دهد. در 23 دسامبر سال 2020، الگوراند همکاری خود را با 6 شرکتی اعلام کرد که پردازش پرداخت های دیجیتالی را با استفاده از سیستم عامل خود شروع می کنند.

شرکت کنندگان شامل Planetwatch ، Bleumi ، Monerium ، Circle و MyAlgoWallet بودند. که هر یک از آنها رویکردی متفاوت در پردازش معاملات به روشی بدون اصطکاک و کارآمد داشتند. سال گذشته، ارز رمزنگاری شده الگورند (ALGO) حدود 90٪ رشد داشت که اخیراً با رسیدن به ارزش 0.427 دلار از یک مقاومت مهم بالاتر رفت. این توکن زمانی که از اوایل سپتامبر سال 2020 می خواست غلبه بر این مقاومت کند. اکنون که یک سال جدید اینجا است. و Algorand به همکاری خود در لیست های خود ادامه می دهد، جالب است که ببینید این سال جدید چه چیزی برای شبکه به ارمغان می آورد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.