logo کاقه ارز

Kava افتخار می کند که یکی از پلتفرم های برجسته Defi است. که CDP میان زنجیره ای را برای استفاده از اهرم و محافظت از دارایی های دیجیتال محبوب ارائه می دهد. این پلت فرم باعث می شود تا کاربران از طریق سیستم CDP چند وجهی خود، دارایی های مجازی خود را به صورت رایگان وثیقه بگیرند. با اطمینان از بیش از 100 اعتبار سنج، راه حل Kava CDP اطمینان حاصل می کند که منابع دیجیتال شما توسط بهترین خدمات اعتبار سنج حرفه ای محافظت می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Kava چیست؟

این پلت فرم باعث می شود تا کاربران از طریق سیستم CDP چند وجهی خود است. دارایی های مجازی خود را به صورت رایگان وثیقه بگیرند. با اطمینان از بیش از 100 اعتبار سنج، راه حل Kava CDP اطمینان حاصل می کند. که منابع دیجیتال شما توسط بهترین خدمات اعتبار سنج حرفه ای محافظت می شود.

KAVA

روز سه شنبه، آزمایشگاه های Kava مجبور شد تلاش خود را برای راه اندازی شبکه اصلی خود انجام دهد. با وضعیت نامطلوبی روبرو شود. دلایل اصلی تأخیر مشخص شده است. که مسائل مربوط به هماهنگی اعتبار سنج زنجیره ای است که در طی فرآیند ظاهر شده است. طبق اعلام رسمی، راه اندازی شبکه اصلی Kava در 5 نوامبر 2019، ساعت 9:00 صبح EST برنامه ریزی شده بود. با این حال، این پرتاب به دلیل مشکلات ارتباطی قابل توجهی که بین اعتبار سنج های شبکه در ساعات قبل و موفقیت در راه اندازی بوجود آمد. با مشکل مواجه شد.

درباره کاوا و مشکلات آن

مسئله مهم ارتباطی به استفاده از پیچ در پرونده پیدایش در حدود ساعت 3:00 بامداد 5 نوامبر نسبت داده می شود. لازم بود که اعتبار سنج ها از پرونده پیدایش به روز شده آگاه شوند. تا بتوانند قبل از شروع مجدد، گره های خود را دوباره راه اندازی کنند. راه اندازی: جالب اینجاست که برخی از اعتبارسنجان موفق به انجام این کار نشدند. که در نهایت منجر به امضای مضاعف و بلوک های نفرت انگیز شد.


پس از آن بلافاصله مشخص است. که آزاد کردن پرونده پیدایش 24 ساعت قبل از پرتاب و 6 ساعت قبل از پرتاب به روزرسانی، خطر خرابی پرتاب را بسیار افزایش می دهد. بعلاوه، اگرچه ما قبل از راه اندازی شبکه اصلی، یک نسخه آزمایشی موفق با نسخه منجمد کد Kava انجام دادیم. بسیاری از اعتبارسنج با استفاده از سیستم های تولیدی شرکت نکردند. که این امر ما را در معرض خطرهای خاص این سیستم ها قرار می دهد. در روزهای آینده، ما یک مراتب پس از مرگ را انجام خواهیم داد. و اقدامات لازم را برای حل و اصلاح این مشکلات انجام خواهیم داد.

KAVA

گزارش ها حاکی از آن است که تاخیر راه اندازی شبکه اصلی منجر به کاهش 8.5 درصدی برای KAVA شده است. در حال حاضر با قیمت 0.99 دلار با سقف 6.7 میلیون دلار در بازار حرکت می کند.
Kava تصمیم گرفته است تا شانس دوم خود را برای راه اندازی مجدد شبکه اصلی در 12 نوامبر 2019، ساعت 9:00 صبح EST فراهم کند. قاطعانه است که مشکلات قبلی را حل کرده و برای بار دوم با نهایت دقت و بررسی شروع به کار کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.