logo کاقه ارز

MagicSeed یک دستگاه رمزنگاری پشتیبانی است. این کیف پول سخت افزاری cryptocurrency از seedphrase تهیه شده است. که به هر کاربر بیت کوین و رمزنگاری کمک می کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

معرفی MAGICSEED

در گذشته، ما به دنیای کیف پول های سخت ( Trezor ، Ledger ، KeepKey) برای افرادی که به دنبال راهی مطمئن تر و مطمئن تر برای ذخیره دارایی های دیجیتالی خود هستند گشتیم. اما برای کسانی که با اطمینان بیشتری از صفحات شلوغی مانند IndieGoGo بازدید می کنند. احتمالاً نام جدیدی را برای اضافه کردن به لیست مشاهده کرده اید. که قابل مقایسه با CryptoSteel CryptoTag و BillFodl است. که از مزایای بسیاری از جمله 100٪ آفلاین بودن (بدون ارتباط یا خطرات هک شدن) برخوردار است. )، حافظه کمتری (بدون خطر ذخیره سازی داده یا خطر سرقت)، تنظیم آسان (5 دقیقه یا کمتر و بازیابی بذر در کمتر از 1 دقیقه)، الگوریتم رمزگذاری در سطح بانک hypersafe و قادر به استفاده در مقاصد چند منظوره است.

 MAGICSEED


البته یکی از این موارد MagicSeed است که اخیراً با ظاهر بسیار جالبی، کمپین جمع آوری کمک مالی خود را آغاز کرد.  پس دقیقاً چیست؟ چه چیزی باعث می شود آن را برجسته کند؟ و آیا واقعاً اعتبار فیزیکی لازم برای قرار دادن آن در کنار کیف پول های معتبرتر مانند Trezor یا Ledger را دارد؟

درباره محصول

به نظر می رسد نقطه فروش منحصر به فردی که توسط این شرکت اسپرت شده است. توانایی آن در ساده کردن عبارت دانه شماست. اگر نمی دانید این چیست: این ترکیبی از 24 کلمه تصادفی است. که برای دسترسی به کیف پول دیجیتال یا آفلاین شما استفاده می شود. بدون این کلمات به یاد ماندنی، شما دسترسی به دارایی خود را از دست می دهید. که می تواند یک ضربه هولناک برای یک کاربر باشد.

چگونه MagicSeed خود را از هم جدا می کند؟بنابراین چگونه MagicSeed خود را از هم جدا می کند؟ برای مثال: کیف پول این عبارات را به صورت دیجیتالی ذخیره می کند. که کاربران می توانند با استفاده از شماره گیری کیف پول به راحتی آنها را انتخاب کنند. پس از انتخاب همه این موارد [صحیح]، می توانید یک عبارت کلید مخفی را انتخاب کنید که به راحتی از یاد خواهید برد.
از آنجا، کیف پول یک کد QR و به دنبال آن یک کلید مخفی ایجاد می کند. که از آن استفاده می کنید تا به دانه اصلی خود دسترسی پیدا کنید.

 MAGICSEED

راه‌اندازی دستگاه

  1.  برنامه MagicSeed را نصب کنید.
  2. کلید مخفی خود را انتخاب کنید (چیزی که می توانید به راحتی بخاطر بسپارید)
  3. MagicSeed یک QR کد مرتبط با کلید مخفی شما به شما می دهد.
  4. با استفاده از QR به همراه SecretKey، به کیف پول اصلی خود می رسید.

نتیجه نهایی از

اعضای اصلی آنها به آسانی قابل مشاهده هستند. مقدار خوبی از اطلاعات تماس آنها به راحتی برای حساب های رسانه های اجتماعی و نام دامنه آنها در دسترس است. علاوه بر این، اعضای ارشد آن به وضوح قابل مشاهده است. که همیشه یک چیز خوب است.
طبق صفحه ایندیگ گوگ شرکت، این شرکت به دنبال جمع آوری بیش از 43،000 پوند با تاریخ تحویل تخمین زده شده برای پشتیبانان در ژوئیه سال 2020 است. حداقل حداقل خوش بینانه
MagicSeed دارای صفحه فیس بوک، یوتیوب و توییتر است و می گوید که آنها از ژوئیه سال 2020 شروع به ارسال نسخه های پشتیبان کیف پول سخت افزاری کریپتو می کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.