logo کاقه ارز

Offshift در تلاش است تا روشی جدید را برای استفاده از ارزهای رمزپایه به شیوه ای ناشناس و با حفظ پایه ثابت در قیمت گذاری در بازار واقعی ایجاد کند.
به عنوان بخشی از هدف این سیستم عامل برای تبدیل شدن به مرکزی برای نقدینگی بازار، این شرکت تصمیم گرفته است. تا یک برنامه جذاب تشویقی برای تأمین کنندگان نقدینگی از طریق Sushiswap ایجاد کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Offshift چه کاری انجام می دهد؟

فناوری بلاکچین عالی است. اما بلاکچین های عمومی فقط همین عمومی موارد هستند.
در حالی که ردیابی این سیستم برای هرکسی که این فن آوری را درک نکند بسیار دشوار است. نظارت بر بلاکچین هایی مانند بیت کوین بسیار آسان شده است. مخصوصاً وقتی شخصی می تواند به آدرس کیف پول خاصی متصل شود.

Offshift


در حالی که نویسنده محدودیت هایی در کارهایی که می تواند برای کمک به افرادی که فکر می کنند معاملات رمزنگاری ناشناس صحیح است. و بسیار مضر از سیستم بانکی جهانی است انجام دهد. Offshift این امکان را برای افراد فراهم می کند که با نشانه هایی که 100٪ مرتبط با ارزش نشانه های اصلی اما با بی هویتی کاملاست.
همه اینها به فناوری mint و burn برمی گردد، جایی که Offshift در حال توسعه بستری است. که ممکن است نحوه کار افراد با ارزهای رمزپایه را از این مرحله به بعد تغییر دهد.

Offshift یک راه عالی برای خصوصی نگه داشتن دارایی های خصوصی

“از طریق مکانیسم سوختن و سوزاندن، zkAssets هنگام سوزاندن XFT ایجاد می شوند (و فقط می توانند). به ازای هر 1 دلار در XFT ارسال شده به آدرس رایت، 1 zkUSD ضبط شده و به آدرس خروجی ارائه شده توسط فرستنده ارسال می شود. نرخ تبدیل XFT در هر zkUSD ، zkETH و zkBTC از طریق قیمت غیرمتمرکز قیمت تعیین می شود.“نشانه های منحصر به فردی را می توان در اکوسیستم zkXXX ضبط و سوزاند تا با اکثر نشانه های اصلی مطابقت داشته باشد. و از این نشانه ها برای انجام معاملات استفاده شود. هنگامی که از نشانه ها استفاده شد. می توان آنها را سوزاند و سایر نشانه های (تمیز) را نیز استفاده کرد.

راهی پاک برای حرکت به جلو

واقعیت ساده این است که در حالی که بسیاری از بانکداران مرکزی فکر می کنند رمزنگاری ها به طور گسترده ای برای پولشویی استفاده می شود. این به سادگی درست نیست.
سوالی را که پرسیدیم به یاد دارید آیا افراد توانایی انجام معاملات ناشناس را دارند.
سوال واقعی (نویسنده آن را تا آخر ذخیره کرد) این است. دارایی هایی که مردم آنها را مال خود می دانند متعلق به چه کسانی است.


Offshift ابزاری ایجاد می کند که به افراد امکان می دهد. معاملات خود را به صورت خصوصی و به طور گسترده به عنوان دارایی خصوصی حفظ کنند.
اقدام برای ایجاد یک گروه نقدینگی با انگیزه در Sushiswap یک شروع عالی است. و هرچه افراد بیشتری متوجه ظرفیت Offshift برای جامعه جهانی در سطح گسترده می شوند. ممکن است واقعاً بسیار محبوب شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.