logo کاقه ارز

ارز اوپن اوشن (OOE) توکن اختصاصی پروتکل اوپن اوشن است که این روزها نام آن را در بازار رمز ارزها بسیار می‌شنویم. اما ارز OOE چیست؟ در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی ارز دیجیتال OOE می‌پردازیم.

ارز اوپن اوشن (OOE) چیست؟

ارز اوپن اوشن (OOE) توکن بومی صرافی اوپن اوشن است و یک پروتکل متراکم غیرمتمرکز در بلاکچین‌های مختلف، از جمله Polygon، BSC و Avalanche به‌حساب می‌آید. نام ارز دیجیتال OOE از عبارت Open Ocean Ecosystem می‌آید که به معنای اکوسیستم اوپن اوشن است.

اخیرا این تیم ارزهای دیجیتال سولانا و فانتوم را هم با یکدیگر ادغام کرده و بلاک‌چین‌های بیشتری را هم به اکوسیستم آن‌ها اضافه کرده است. در مرکز همه‌ این‌ها توکن OOE قرار دارد.

ارز دیجیتال OOE تنها یک تجمیع‌کننده شبکه در بلاکچین‌های مختلف نیست، بلکه بهترین معاملات را برای کاربران خود انتخاب می‌کند. این پلتفرم اخیرا V2 خود را نیز با عنوان اوپن اوشن آتلانتیک راه‌اندازی کرده است. درنتیجه این پروتکل هم‌اکنون از تبادلات میان‌زنجیره‌ای بین بلاک‌چین‌های مختلف پشتیبانی می‌کند.

ارز دیجیتال OOE

توکن OOE توکن حاکمیتی پروتکل اوپن اوشن است که به توکن‌داران حق رای در پلتفرم را می‌دهد. علاوه بر این، توکن‌داران شاهد کاهش هزینه‌های معاملاتی خود در طول رویدادهای تبلیغاتی مشخص خواهند بود و برنامه‌های استخراج نقدینگی برای دارندگان توکن OOE وجود دارد.

گذشته از این، دارندگان توکن OOE از عضویت وی‌آی‌پی در صرافی متمرکز و در صرافی غیرمتمرکز برخوردار میشوند، درحالی‌که به کاربران اجازه می‌دهند از اختلاف قیمت بین دو صرافی متمرکز و غیرمتمرکز کسب سود کنند.

عرضه ثابتی از یک میلیارد توکن OOE وجود دارد که روی اتریوم ماین شده و سپس به زنجیره‌های مختلف دیگر متصل می‌شود. کاربران می‌‌توانند از تبلیغات استخراج نقدینگی در زنجیره هوشمند بایننس لذت ببرند یا با معامله در پلتفرم، توکنهای OOE کسب کنند.

توکن OOE در بلاکچین‌های اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس، آوالانچ، پالیگان، هکو، آنتولوژی و OKExChain در دسترس است. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد توکن OOE، وایت پیپر رسمی را بخوانید و از صفحه دی‌اپ دیدن کنید تا درک درستی از فعالیت زنجیره‌های پروتکل اوپن اوشن به‌دست آورید.

دپ رادار ارز دیجیتال OOE را در شش بلاکچین دنبال می‌کند. این پلتفرم در ۳۰ روز گذشته بیش از ۴۲.۵۸۰ کیف پول کاربر جذب کرده است. این رقم نسبت به ماه گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است. بیشتر این کار در بلاکچین زنجیره هوشمند بایننس و به دنبال آن در پالیگان و آوالانچ صورت گرفت.

نظر شما درباره ارز اوپن اوشن چیست؟ آینده ارز دیجیتال OOE را چطور پیش بینی می‌کنید؟ اگر قصد سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانید انواع رمز ارزها را از طریق کافه ارز خرید و فروش کنید. کافه ارز با ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت اتوماتیک سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را به روشی آسان فراهم کرده است.

4.4/5 - (7 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.