افتتاح حساب پرفکت مانی ارزان

افتتاح حساب پرفکت مانی ارزان یکی از کارهای است که بیشتر افراد به آن نیاز دارند. آموزش ساخت حساب پرفکت مانی موجب انتقال انواع ارز و خریدهای اینترنتی از وب سایت های گوناگون می شود. افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده موجب می شود تا از زبان فارسی نیز حمایت کند و از این رو کار کردن با آن آسان می شود. Perfect Money از جمله کیف پول های بسیار خوب می باشد که دارای اعتبار بالای است و استفاده از آن بسیار کم دردسر است. در ادامه از این مطلب از سایت کافه ارز شما را با ساخت حساب پرفکت مانی در ایران، ورود به و هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی آشنا می کنیم.
آموزش ساخت حساب پرفکت مانی به ترتیب
برای داشتن و افتتاح حساب پرفکت مانی ارزان باید از دو مرحله بسیار مهم عبور کنید. این دو بخش شامل ساخت حساب Perfect Money و وریفای کردن آن می شود. بعد از درست کردن این حساب برای ورود به حساب پرفکت مانی باید آن را وریفای کرد. شما بعد از ورود به سایت پرفکت مانی باید مراحلی را برای ثبت نام انجام دهید. نکات مهمی در مورد پرفکت مانی وجود دارد که به قرار زیر است:
این نوع سیستم پرداخت الکترونیکی آنلاین هیچ نوع تحریمی برای ایرانیان ندارد و از این رو دارای محبوبیت کافی است.
مترجم این سایت به زبان فارسی مسلط است.
پرفکت مانی سالانه 4 درصد به هر حساب سود می دهد و این به دلیل سرمایه گذاری های است که این بانک از طریق سپرده ها انجام می دهد.
کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر با در نظر گرفتن نوع حساب بین 5% تا 1/99% می باشد. این میزان کارمزد از فرستنده کم می شود.
استفاده و نحوه کار پرفکت مانی (Perfect Money)
به طور کلی پرفکت مانی یک حساب و بانک آنلاین جهانی است. این بانک دارای چهار نوع حساب یورو، دلار، طلا و بیت کوین است. تبدیل کردن موجودی شما به این نوع ارزها از طریق پنل کاربری تان صورت می گیرد. شما از طریق این حساب می توانید هزینه های فوری و انتقال پول را با اطمینان خاطر به هر جای دنیا انجام دهید. در ضمن شما با آموزش ساخت حساب پرفکت مانی می توانید از طریق سایت های پذیرنده این درگاه، خدمات یا محصول خود را سفارش دهید.
میزان هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی
در زمان ساخت حساب پرفکت مانی در ایران باید دقت کنید تا تمامی اطلاعات و فرم های شناسایی را به طور کامل ارسال کنید. شما با افتتاح حساب پرفکت مانی ارزان از طریق وب سایت کافه ارز می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
سرعت بالای معاملات بین کاربران
مشاهده صورت حساب عملکرد خود بعد از پایان تراکنش
بالا بودن میزان امنیت پرداخت های اینترنتی
حفظ کردن امنیت حساب
قرض دادن پول بین دو کیف پول
در این مطلب شما را با افتتاح حساب پرفکت مانی ارزان قیمت و آموزش ساخت پرفکت مانی در ایران را توضیح دادیم. شما برای دریافت انواع خدمات پرفکت مانی (Perfect Money) می توانید با کارشناسان سایت کافه ارز در ارتباط باشید.

به این مقاله امتیاز دهید

حتما بخوانید  خرید کالا با پرفکت مانی (سایت های پذیرنده پرفکت مانی)

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید