افتتاح حساب بیزنس پرفکت مانی

ساخت و افتتاح حساب تجاری PerfectMoney

افتتاح حساب بیزنس پرفکت مانی یکی از بهترین شیوه ها برای مدیران کسب و کارهاست. شما در زمان خرید پرفکت مانی می توانید نوع حساب تجاری آن را انتخاب کنید. امروزه خیلی از افراد در کسب و کارهای اینترنتی خود به یک حساب بانکی بین المللی و اینترنتی نیاز دارند. PerfectMoney برای ایرانیان بهتر است؛ به دلیل این که تحریم نمی باشد و به راحیت می توان از آن استفاده کرد. اما با این وجود در زمان ساخت حساب پرفکت مانی در ایران باید چند ریزه کاری را رعایت کنید تا بعدا مشکلی برای شما ایجاد نشود. در ادامه از این مطلب فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با ساخت حساب تجاری (Business) پرفکت مانی اشنا می کنیم.

حساب بیزنس یا شخصی پرفکت مانی!

شما برای داشتن و ورود به حساب پرفکت مانی باید به نشانی perfectmoney.is مراجعه کنید و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. البته لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات را باید به انگلیسی وارد کنید و بعد از ثبت نام نیز می توانید آن را تغییر دهید.

اما در قسمت Choose the account type of your need باید نوع حساب خود را مشخص کنید. به طور کلی در پرفکت مانی 3 نوع حساب وجود دارد؛ که شامل موارد زیر است:

حساب معمولی

کسانی که برای اولین بار وارد این نوع سیستم می شوند و نوع حساب ان ها وریفای شده نیست. تفاوت آن ها با دیگر حساب ها کارمزد بالاتر آن هاست. شما در زمان افتتاح حساب پرفکت مانی شخصی باید Personal را انتخاب کنید که برای اشخاص حقیقی کاربرد دارد.

حتما بخوانید  خرید ترون با پرفکت مانی 

حساب ویژه

حساب پرفکت مانی ویژه برای کاربران یک ساله است که میزان سقف برداشت و واریز آن ها از 100 هزار دلار ایالت متحده آمریکا رسیده است. این نوع حساب وریفای شده دارای ویژگی های چون پایین بودن کارمزد آن و ارسال سریع درخواست نسبت به حساب بانکی است. برای داشتن این نوع حساب باید به قسمت پشتیبانی رفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

حساب بیزنس (Business)

این نوع حساب برای افراد عادی و حقیقی مناسب نیست و برای مدیران بیزنس و تجارت های گوناگون بهترین نوع حساب بین المللی است. البته لازم به ذکر است که دارای کمترین میزان کارمزد در بین دیگر حساب هاست.

افتتاح حساب بیزنس پرفکت مانی وریفای شده چگونه است؟

در ابتدا لازم به ذکر است که شما در صورت که نوع حساب خود را مشخص کردید، دیگر نمی توانید نوع آن را تغییر دهید. زمانی که شما قصد تایید یا Verify حساب تجاری خود را دارید؛ باید حتما اطلاعات شرکت مانند اطلاعات ثبتی و امضای مدیر عامل را ارسال کنید. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که شما در صورتی که شرکت حقوقی نداشته باشید، برای وریفای کردن حساب پرفکت مانی بیزنس خودتان به مشکل می خورید. پس برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی می توانید نوع شخصی را انتخاب کنید.

به طور کلی تفاوت عمیقی بین حساب شخصی و تجاری پرفکت مانی وجود ندارد. شما برای آسان تر کردن فرایند افتتاح حساب بیزنس پرفکت مانی وریفای شده (حساب تجاری پرفکت مانی) می توانید به وبسایت کافه ارز مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید