افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا

افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا موضوعی می باشد که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم. به طور کلی پی پال یکی از مطمئن ترین شیوه های پرداخت ارزی می باشد. از این نوع حساب برای انجام خریدهای آنلاین، ارسال حواله های ارزی و خرید از سایت های خارجی استفاده می کنند. PayPal از جمله کیف پول های است که نیاز به احراز هویت یا همان وریفای شدن دارد. در ادامه از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با افتتاح حساب پی پال آمریکا و افتتاح حساب PayPal وریفای شده آمریکا آشنا می کنیم.

حساب وریفای شده چیست؟

افرادی که نیاز دارند تا از حساب پی پال خود به عنوان یک درگاه پرداخت استفاده کنند، نیاز به تایید اطلاعات خود دارند. شما با تایید و احراز هویت حساب خودتان، به راحتی می توانید هر دو عملیات ارسال و دریافت را به صورت مستقیم انجام دهید. با این روش شما به آسانی می توانید در اسرع وقت پرداخت های خود را به صورت مستقیم انجام دهید.

ویژگی های افتتاح حساب پی پال آمریکا

این نوع اکانت دارای دو نوع حساب شخصی و حساب تجاری است. شما برای استفاده های شخصی مانند خریدهای شخصی؛ می توانید از حساب شخصی و برای کارهای تجاری و شخصی باید از حساب تجاری استفاده کنید. با توجه به وجود تحریم ها علیه ایرانیان، بسیاری از ایرانیان برای داشتن اکانت پی پال اماده با اطلاعات حقیقی دچار مشکل هستند. برای رفع این نوع محدودیت باید اقدام به افتتاح حساب پی پال امارات یا آمریکا (هر کشوری جز ایران که تحریم نباشد) بکنند. مزایای افتتاح حساب آمریکا شامل موارد زیر است:

  • اختصاص کارت گواهی نامه آمریکایی برای احراز هویت اکانت تان در زمان لیمیت شدن؛
  • وریفای کردن کد SSN؛
  • وریفای تلفن همراه؛
  • اختصاص دادن پروف آدرس آمریکا؛
  • اختصاص دادن مستر کارت مجازی با اعتبار 5 ساله برای وریفای اکانت؛
  • دادن بانک اکانت مجازی با هدف وریفای حساب بانک؛
  • دادن یک سرور مجازی آمریکا با سیستم عامل ویندوز برای اتصال به اکانت PayPal.
حتما بخوانید  اتصال ویزا مستر کارت به حساب پیپال و فعالسازی حساب

فرایند افتتاح حساب پی پال وریفای شده آمریکا

مشخصات و مزیت های حساب پی پال بدون توجه به کشوری که آن را وریفای می کند، یکسان می باشد. این نوع حساب به برخی از سیستم های مالی کشورها مطمئن و به برخی دیگر مشکوک است. کار کردن با این نوع حساب که از طریق برخی کشورهای امن وریفای شده باشد، آسان تر است.

در این میان آمریکا یکی از امن ترین و مطمئن ترین کشورها برای وریفای کردن اکانت است. ایرانیان می توانند اقدام به انتخاب کشور مورد نظر برای وریفای کردن اکانت پی پال خود کنند. از این رو بیشتر فریلنسرها، یوتیوبرها و گیمرها قصد دارند؛ اکانت آمریکایی داشته باشند.

البته لازم به ذکر است که افتتاح حساب PayPal وریفای شده آمریکا کار دشواری است که هر شخص با اطلاعات حقیقی ایرانی نمی تواند این کار را به تنهای انجام دهند. به همین دلیل شرکت های واسطی مانند فروشگاه اینترنتی کافه ارز اقدام به افتتاح حساب پی پال آمریکا و هم چنین افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا می کنند.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید