افتتاح کیف پول وبمانی اولین مرحله برای نقل و انتقالات درگاه های اینترنتی می باشد؛ زیرا انتقال ارز از این طریق به سادگی انجام میشود. اما بهتر است در خصوص ایجاد کیف پول وب مانی بدانید که وب مانی این سیستم پرداخت الکترونیکی روسی برای کاربران ایرانی تحریم نیست و در این مقاله از سایت کافه ارز درمورد اینکه کیف پول وب مانی چیست و آموزش ساخت کیف پول وبمانی چگونه است، بیشتر توضیح می دهیم.

البته به یاد داشته باشید که شما می توانید برای خرید وب مانی بر روی کافه ارز حساب جداگانه ای باز کنید.

کیف پول وب مانی چیست؟

برای کار با وب مانی نیازی به داشتن حساب در بانک های خارجی نیست، حتی به کارت های اعتباری مانند مسترکارت و ویزاکارت هم نیازی ندارید. تنها با ثبت نام در سایت webmoney می توانید یک اکانت بسازید و یا می توانید افتتاح حساب وب مانی را به کافه ارز بسپارید. پس از ایجاد کیف پول وب مانی می توانید تراکنش های مالی خود را انجام دهید. وب مانی در حال حاضر انواع کیف پول وب مانی را پشتیبانی می کند که این کیف ها بر اساس ارزهای مختلف کشورهای متفاوت نامگذاری و ایجاد شده است.

انواع حساب های برای ایجاد کیف پول وب مانی

در خصوص افتتاح کیف پول وبمانی نخست باید انواع کیف پول های آن را بشناسید در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

حساب استاندارد (Keeper standard)

حساب وب مانی استاندارد در حقیقت اولین حسابی است که در ابتدا کار می سازید. این حساب از طریق نزم افزار و تمامی مرورگرها قابل دسترسی است. با نام کاربری و رمزی که موقع ساختن ایجاد اکانت استفاده کرده اید و می توانید به این حساب دسترسی داشته باشید.

حساب لایت (Keeper Webpro)

اگر تا کنون در خصوص ایجاد کیف پول وب مانی اطلاعتی بدست آورده اید. این مورد را نیز، باید بدانید که؛ این حساب شبیه به حساب استاندارد است، اما با این تفاوت که از طریق اپلکیشن شرایط دسترسی به آن وجود ندارد و تنها با مرورگر ها می توانید وارد آن شوید. نام کاربری و رمزی که در ابتدا انتخاب کرده اید و یا گواهی دیجیتال راه های ورود شما به این نوع حساب می باشد.

حساب کلاسیک (Keeper winpro)

در خصوص افتتاح کیف پول وبمانی باید بدانید؛ این مدل از اکانت وب مانی در حقیقت یکی از امن ترین حساب های وب مانی است. برای استفاده از آن باید حتما نرم افزار وب مانی را بر روی ویندوز نصب کنید. وب مانی با دادن کلید شخصی به هر کاربر امنیت حساب او را بوجود می آورد.

مراحل ساخت و افتتاح کیف پول وبمانی

تا اینجا با این موضوع که کیف پول وب مانی چیست و انواع آن آشنا شده ایم، پس از افتتاح حساب وب مانی برای ایجاد کیف پول در ابتدا باید وارد سایت زیر شوید و پس از آن مراحل زیر را طی کنید. این مراحل به شرح ذیل است:

  • برای وارد شدن Log in را بزنید.
  • سپس گزینه add button را کلیک کنید.
  • از طریق لیست کیف پول ها purse type والت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • قوانین و شرایط را مطالعه کنید و با زدن گزینه continue به مرحله بعد بروید.
  • زمانی که پیام purse created successfully را دریافت کردید، کیف پول شما آماده است.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از وب سایت کافه ارز، درمورد ایجاد کیف پول وب مانی صحبت کردیم؛ با تحقیق های انجام شده می توان ادعا کرد که میلیون ها کاربر در تمامی دنیا از این سیستم پرداخت استفاده می کنند و علاوه بر آن روزانه سایت های زیادی هستند که روش پرداخت وب مانی را به سیستم خود اضافه می کنند. شما برای تبادلات مالی خود از چه سیستمی استفاده می کنید؟ آیا مراحل افتتاح کیف پول وبمانی را می دانستید؟ در بخش کامنت ها منتظر پاسخ شما هستیم.

4/5 - (13 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *