logo کاقه ارز

OWNR Wallet در آوریل 2019 به فروشگاه ها معرفی شد، اما بخش عمده اطلاعات در مورد آن در دسامبر سال 2019 شنیده شد، زمانی که OWNR با Bitfinex، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری شده، همکاری کرد. OWNR یک کیف پول هوشمند و امن برای رمزگذاری تمام دارایی های دیجیتال است. خرید، فروش، ارسال، ذخیره و تبادل Crypto در یک برنامه رایگان برای ارز های بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین و دیگر ارز ها است. شما می توانید همه رمزها را در یک برنامه واحد، سریع و به راحتی مدیریت کنید. برای آشنایی بیشتر با کیف پول آنر با کافه ارز همراه باشید.

ویژگی های کلیدی کیف پول OWNR

OWNR یک کیف پول چند منظوره رمزنگاری است که در حال حاضر از ده سکه اصلی و تمام نشانه های ERC20 پشتیبانی می کند. به عنوان یک کیف پول کراس پلت فرم، کیف پول OWNR هم برای موبایل (iOS و Android) و هم برای دسک تاپ در دسترس است و در اکثر سیستم عامل ها: ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می شود. OWNR یک کیف پول غیر حضوری است، به این معنی که کلیدهای مشتری را ذخیره نمی کند و به بودجه دسترسی ندارد.

ویژگی های استفاده از این کیف پول عبارتند از:
– هر طول عبارت بذر پشتیبانی می شود. می توان عبارت بذر را به هشت زبان تنظیم کرد؛
– کلیه دارایی های موجود بلافاصله پس از ترمیم کیف پول (تا زمانی که پشتیبانی شوند) در دسترس هستند. این شامل کلیه نشانه های 240K + ERC20 است که اکنون وجود دارد و همه نشانه های Omnilayer. نیازی نیست آنها را به صورت دستی اضافه کنید.
– معاملات SegWit پشتیبانی می شود.
– ایجاد حداکثر 20 آدرس جدید برای سکه های بیت کوین به صورت همزمان، نیازی به انتظار برای تأیید معاملات قبلی نیست.
– ویجت قیمت برای تماشای سنبله قیمت سکه های انتخاب شده.
– اطلاعیه ها در مورد وضعیت معامله.
– نام بردن کیف پولهای بیشمار برای راحتی شما؛
– پشتیبانی 24/7/365 (هر روز به صورت 24 ساعته) موجود در برنامه های تلفن همراه و دسک تاپ به همراه نسخه وب.

OWNR
OWNR

خرید Cryptocurrency با کیف پول OWNR

اگرچه کیف پولهای رمزپایه با خرید سکه چیز جدیدی نیستند، اما در مورد خرید رمزنگاری با OWNR دو نکته قابل ذکر است. اول، به طور کامل OWNR دارای مجوز خدمات کیف پول cryptocurrency به مبادله فیات است. در حال حاضر خرید cryptocurrency فقط در بخشی از کشورها (بیشتر اروپا) پشتیبانی می شود. دوم، خرید و فروش Cryptocurrency با انتقال SEPA امکان پذیر است.

دارایی های خریداری شده در حال حاضر شامل BTC ،BCH ،ETH ،LTC ،DASH است.

امکانات کیف پول اونر

تیم آنر تلاش می کند تا OWNR را به یک رمزنگاری همه کاره تبدیل کند: OWNR دارای رابط نسبتاً بصری است و می تواند ضمن پشتیبانی از اکثر دارایی ها، عملیات اصلی مانند ذخیره سازی، ارسال، دریافت، تبادل و خرید رمزنگاری را ساده تر کند.

1-OWNR شریک رسمی Bitfinex است. شما می توانید با استفاده از راه حل پرداخت OWNR، رمزنگاری را با کارت بانکی درون حساب Bitfinex خود خریداری کنید.

2- Autodiscovery Asset: هر کیف پول را بازیابی کنید، و تمام دارایی های شما فوراً در دسترس خواهند بود

3- بازیابی کیف پول های HD با هر طول عبارت بذر (12/15/18/21/24 کلمه)

4- مبادله داخلی (changenow.io)

5- به روز رسانی موجودی و معامله

6- پشتیبانی فنی 24/7 در داخل برنامه

7- SegWit برای معاملات سریعتر و با هزینه کمتری

8- آزمایشی برای توسعه دهندگان (BTC ،BCH ،ETH ،LTC ،DASH ،ZCASH)

OWNR
OWNR

دارایی های دیجیتال که توسط کیف پول OWNR در حال حاضر پشتیبانی می شوند

BTC ،BCH ،BSV ، ETH ،ETC ،LTC ،DASH ،ZCASH ،Dogecoin ،USDT و همه نشانه های ERC20. EOS به زودی، در لیست در حال گسترش است.

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.