logo کاقه ارز

با ظهور و ورود رمز ارزها به بازارهای سرمایه، شکل جدیدی از کالاهای معاملاتی ایجاد شد. افراد زیادی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیحیتال را به عنوان منبع درآمد دوم و گاهی اول خود انتخاب کردند. بنابراین همه سرمایه‌گذاران تمایل دارند آینده ارزی که قصد سرمایه‌گذاری در آن را دارند، بدانند. در این مقاله از سری مقالات پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال به بررسی و پیش بینی قیمت پنکیک سواپ طی سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۵ می‌پردازیم تا در نهایت بتوانید درک درستی از میزان افزایش این ارز در آینده داشته باشید.

پلتفرم‌های جدید کاربران را تشویق می‌کنند که موجودی توکن‌های پروتکل خود را در ازای سود در آن‌ها قرار دهند. پنکیک سواپ صرافی غیرمتمرکز بایننس اسمارت چین است که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم.

پنکیک سواپ چیست ؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیرمتمرکز و اسمارت چین بایننس است که به کاربران اجازه سوئیچ توکن‌های BEP-20 را به طور موثر و امن می‌دهد. این شبکه شبیه به یونی سواپ است، چون تجربه فعالیتی غیرمتمرکز را در رابطه با استخرهای نقدشوندگی فراهم می‌کند. پنکیک سواپ بزرگ‌ترین اپلیکیشن غیرمتمرکز در بایننس اسمارت چین است و بسیاری آن را یک تلاش بی‌پایان می‌دانند. بنابراین این شبکه توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار گرفته و نقدینگی قفل‌شده‌ای برابر با ۴.۴۲۰.۳۳۱۵۲ دلار دارد. این شبکه یک ارز دیجیتال اختصاصی به همین نام هم دارد. در ادامه به پیش بینی قیمت پنکیک سواپ می‌پردازیم.

تاریخچه پنکیک سواپ

تاریخچه قیمت پنکیک سواپ

پنکیک سواپ عملیات خود را در ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز کرد. نکته قابل توجه این‌که، این پلتفرم به دلیل الگوی جدید نام‌گذاری صرافی‌های غیرمتمرکز، نام خود را از خوراکی‌های محبوب گرفته است. امروزه این صرافی بزرگ‌ترین و پراستفاده‌‌ترین AMM در تولید بایننس اسمارت چین است. این افزایش تاحدودی به دلیل شناخته‌شده بودن صندوق شتاب‌دهنده بایننس و حمایت آن ایجاد شده است.

پنکیک سواپ یک بازارساز خودکار (AMM) است. AMM‌ها روی فروشنده و خریدار برای رزرو سفارش‌ها حساب نمی‌کنند. بلکه این صرافی‌ها از استخر‌های نقدینگی و الگوریتم‌های پیچیده برای ارتباط میان این گروه‌ها استفاده می‌کنند. AMMها کارمزد‌های پایین‌تر و سرعت بالاتری دارند. بسیاری از کانال‌های در حال حاضر پیشرو در این صنعت مانند یونی سواپ و سوشی سواپ به صورت AMM فعالیت می‌کنند.

حل مشکلات واقعی توسط پنکیک سواپ

پنکیک سواپ در حال حاضر نقشی کلیدی در صنعت AMM ایفا کرده و در اصلاح مسائل مختلف کسب و کار ارزهای دیجیتال مشارکت دارد. پنکیک سواپ با رویکرد خلاقانه و تعهد به حفظ امنیت، به عنوان یک راه‌حل کاربردی برای رهبر فعلی حوزه دیفای و صرافی‌های غیرمتمرکز یعنی یونی سواپ، ایجاد شده است.

مشکلی که توسط پنکیک سواپ حل می‌شود افزایش متمرکز بودن کسب و کارها است. اگر هیچ کس این موضوع را در شبکه اتریوم مورد تردید و بحث قرار نمی‌داد، دیفای متولد نمی‌شد. حدود ۹۰ درصد از تمام توکن‌ها روی ERC-20 ساخته می‌شوندو پس از عرضه اولیه ارز دیجیتال پنکیک سواپ در سال ۲۰۱۷، هدفی که تعیین شده بود خیلی زود محقق شد. در سال ۲۰۲۰ وقتی که این شبکه دیفای (پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز) را راه‌اندازی کرد، توکن‌های ERC-20 پتانسیل بازار بیشتری پیدا کرد.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال پنکیک سواپ

برای پیش بینی قیمت پنکیک سواپ لازم است که پیشینه آن را بدانیم. پنکیک سواپ برای توکن اختصاصی خود با علامت CAKE، عرضه اولیه برگزار نکرد. البته باید به این نکته هم توجه کرد که بقیه توکن‌ها مانند FLIP و SYRUP برای استفاده در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ ایجاد شده‌اند. بازار نوپای پنکیک سواپ باعث شده اطلاعات محدودی از پیشینه قیمت این ارز داشته باشیم.

تاریخچه قیمت پنکیک سواپ

 

در ۲۹ سپتامبر، پنکیک سواپ با قیمت ۱.۳۷ دلار، مسیر خود را در فضای ارزهای دیجیتال آغاز کرد. طی چندین روز قیمت این ارز به ۰.۴۷ دلار سقوط کرد و در میانه‌های ماه اکتبر توانست در قیمت ۱.۰۹ دلار مقاومت کند. پس از یک چرخه نزولی، در اوایل نوامبر، قیمت این ارز تا ۰.۲۲ دلار سقوط کرد. اما تا پایان دسامبر ۲۰۲۰، قیمت آن شروع به بازگشت کرد و در ۰.۵۸ دلار بسته شد. از آن زمان، قیمت این ارز به خوبی در روند صعودی نوسان می‌کند. این اطلاعات برای پیش بینی قیمت پنکیک سواپ ضروری است.

سرمایه بازار پنکیک سواپ و موجودی آن

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال CAKE با قیمت ۴۱.۲۱ دلار خرید و فروش می‌شود که در بازه زمانی ۲۴ ساعته، ۴.۶۴ درصد کاهش داشته است. در مقایسه با بالاترین قیمت آن، این قیمت ۳۸ درصد کمتر خواهد بود. در گذشته، پنکیک سواپ به عنوان یک ارز دیجیتال نوپا به سختی خرید و فروش می‌شد، بنابراین این بازار ارزش سرمایه‌گذاری را دارد اما باید با احتیاط وارد آن شد.

سرمایه بازار ارز دیجیتال پنکیک سواپ ۶.۶۱۲.۷۶۷.۴۳۹ دلار است و در حال حاضر ۱۶۰.۴۴۷.۸۹۴ توکن در حال گردش در بازار است. این ارز با قیمت ۴۱.۲۱ دلار، بیست و پنجمین ارز دیجیتال گران‌قیمت در بازار است.

پیش بینی قیمت پنکیک سواپ در سال ۲۰۲۱

پنکیک سواپ با قیمت ۰.۶۱ دلار وارد سال ۲۰۲۱ شد. پس از آن این توکن یک مسیر صعودی را آغاز کرد و علت آن در دست گرفتن کنترل بازار توسط گاوها بود. از آنجایی که این توکن توسط بزرگ‌ترین صرافی جهان ایجاد شده است، احتمالا قیمت آن افزایش خواهد یافت. اگر پلتفرم پنکیک سواپ بهبود چشم‌گیری داشته باشد، قیمت این ارز می‌تواند به ۶۰ دلار هم برسد. پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۲۰۲۱، قیمت پنکیک سواپ تا ۶۰ دلار افزایش یافته و در محدوده ۴۵ تا ۶۰ دلار خرید و فروش شود.

پیش بینی قیمت پنکیک سواپ در سال ۲۰۲۲

پنکیک سواپ مسیر خود برای رسیدن به قیمت ۹۰ دلار را در سال ۲۰۲۲ در پیش خواهد گرفت. علاوه بر این، اگر CAKE استخرهای نقدینگی بیشتر و سرمایه‌گذاران بیشتری اضافه کند،‌ قیمت آن افزایش بیشتری خواهد داشت. این توکن سال ۲۰۲۲ را با قیمت ۱۰۰ دلار به پایان خواهد رساند.

پیش بینی قیمت CAKE در سال ۲۰۲۳

قیمت پنکیک سواپ در سال ۲۰۲۳

هدف پنکیک سواپ این است که منابع بیشتری ارائه دهد تا به استفاده از ارز دیجیتال خود برای یک شبکه مالی غیرمتمرکز در حال توسعه استفاده کند اما توجه آن روی افزایش ارزش توکن است. آن‌چه باید خیلی فوری در نظر گرفت نگرانی در مورد فاز حساب‌رسی پنکیک سواپ است که به نظر می‌رسد نقص‌هایی را در قراردادهای هوشمند آن آشکار کند. نگرانی‌هایی از این قبیل باید رفع شوند تا پنکیک سواپ آینده‌ای با اطمینان و هیجان بیشتر را رقم بزند. پیش بینی قیمت پنکیک سواپ نشان می‌دهد که تا پایان سال ۲۰۲۳ قیمت این ارز تا ۱۵۰ دلار افزایش خواهد داشت.

پیش بینی قیمت پنکیک سواپ در سال ۲۰۲۵

تصور آینده همیشه سخت بوده است اما باید یک چشم‌انداز احتمالی برای پنکیک سواپ داشته باشیم. بدون شک مسیر عموم مردم برای انجام پرداخت‌ها در آینده، دیفای خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود مهم‌ترین ترید غیرمتمرکز طی پنج سال آینده، ارز دیجیتال CAKE باشد. این ارز با ۳۰ ارز برتر جهان رقابت کرده و ذهن خریداران و مصرف‌کنندگان را به خود مشغول می‌کند. تا پیش‌بینی می‌شود تا پنج سال آینده، اوج قیمت پنکیک سواپ به ۳۰۰ دلار برسد.

پیش بینی CoinArbitrage از قیمت پنکیک سواپ

قیمت ارز دیجیتال CAKE تا پایان امسال ۵۶.۴۱ دلار خواهد بود و اوج قیمت این توکن طی سه سال آینده به ۱۵۰ دلار می‌رسد.

پیش بینی DigitalCoinPrice از قیمت CAKE

گرچه فقط با یک نگاه اجمالی به نمودار می‌توان فهمید که پنکیک سواپ آینده درخشانی خواهد داشت اما پیش‌ بینی قیمت پنکیک سواپ توسط DigitalCoinPrice ترکیبی از مدل‌های الگوریتمی بر اساس تاثیرات تکنولوژیکی است و طبق پیش‌بینی آن، قیمت پنکیک سواپ تا پایان سال ۲۰۲۱، حدود ۶۰.۵۴ دلار خواهد بود. انتظار می‌رود این قیمت تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱۲۱.۷ دلار برسد.

خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ

پنکیک سواپ در حال حاضر در صرافی‌های مختلف از جمله صرافی بایننس، کوکوین و Gate.io موجود است. شما می‌توانید این توکن‌ها را از کافه ارز هم خریداری کنید. کافه ارز با سال‌ها تجربه در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال امکان خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ را به صورت اتوماتیک برای کاربران فراهم کرده است. فقط کافی است در وب‌سایت ثبت نام کرده و پس از کامل کردن احراز هویت، وارد پروفایل خود شوید؛ ارز دیجیتال پنکیک سواپ را از میان ۲۵۰ ارز برتر موجود در سایت انتخاب کنید؛ مقدار مورد نظر را وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.