logo کاقه ارز

Prime XBT یک پلتفرم تجاری جدیدتر است. که در سال 2019 راه اندازی شده است و به معامله گران اجازه می دهد از توانایی تجارت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده با اهرم استفاده کنند.
آنها به سرعت به یکی از مهمترین بازیگران صنعت تجارت حاشیه تبدیل شده اند. و وزنهای سنگینی مانند BitMex را به خود اختصاص داده اند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Prime XBT

اهرم یکی از ویژگی های بسیاری است که معامله گران پیشرفته تمایل دارند به دنبال آن باشند. اما بیشتر سیستم عامل ها هنگام ورود به تجارت cryptocurrency، اهرم های بسیار محدودی را ارائه می دهند. Prime XBT با ارائه اهرم 1: 100 از امتیازات برجسته است.
این بدان معناست که به ازای هر 1 دلار قدرت خرید یا فروش 100 دلار به دست می آید. این در واقع به شما امکان دسترسی به موقعیت بازار بیشتر را می دهد. بنابراین می توانید سود بیشتری کسب کنید و یا در واقع ضرر کنید.
اهرم یکی از ویژگی های مهم Prime XBT و از جمله ویژگی های اصلی آن است.

 این وب سایت همچنین توضیحی دقیق درباره اهرم در وب سایت خود ارائه می دهد. تا به کسانی که درک کامل ندارند کمک کند.
هدف مبادله برای غلبه بر مشکلات رایج سایر سیستم عامل ها، از جمله فرآیندهای طولانی تصویب KYC، خرابی غیر منتظره، نقدینگی کم، معامله با مشکلات در بازارهایی که شکست می خورند. انواع سفارش محدود، تجربه کاربری ضعیف و هزینه بالای تجارت است.

سود از حرکات بازار در Prime XBT

از آنجا که بازار Cryptocurrency همیشه افزایش نمی یابد. Prime XBT روش سودآوری را برای افزایش یا پایین آمدن بازار ارائه می دهد. شما می توانید هر یک از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری را تجارت کنید. و از دارایی های موجود محافظت کنید یا از تجمع یا کاهش در بازار سود ببرید.
به عبارت دیگر، شما می توانید طولانی یا کوتاه با Prime XBT بروید. خرید زمانی است که طولانی می روید و در حالی که فروش کوتاه است، وقتی کوتاه می روید. برای طولانی شدن، شما Bitcoin می خرید و تماشای افزایش ارزش حساب خود را در حالی که قیمت BTC افزایش می یابد.


در این حالت، کاهش قیمت BTC باعث کاهش ارزش حساب شما می شود. در مقابل، شما می توانید کوتاه بروید، این بدان معناست که اگر موقعیت BTC کاهش یابد. موقعیتی را باز می کنید که ارزش آن را افزایش می دهد.
می توانید نمونه های خاصی را با محاسبات مربوط به هر یک از این نوع معاملات در Prime XBT مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتی در مورد محاسبه سود شما وجود دارد. بنابراین می توانید بفهمید که در حساب شما چه می گذرد.  برای محاسبه سود یا ضرر خود، فقط در باز کردن در مقابل بسته شدن اختلاف در قیمت ها را می گیرید. و این مقدار را با توجه به موقعیت موقعیت ضرب می کنید. اگر آن را با اهرم ترکیب کنید، می توانید اندازه موقعیت خود را افزایش دهید.

بازرگانی Prime XBT

Prime XBT علاوه بر توانایی طولانی یا کوتاه رفتن و بهره بردن از اهرم حداکثر 1: 100، از چندین روش نیز برجسته است. این رابط کاربری بسیار کاربر پسند است که کاملاً قابل تنظیم است. و شامل پشتیبانی از مانیتورهای متعدد است.
پلتفرم معاملات گزینه ای در کلاس است. زیرا ایمن، قابل اعتماد و سریع است. به اندازه کافی ساده است. که افراد مبتدی درک کنند. اما شامل ابزارهای پیشرفته ای است که تاجران حرفه ای می خواهند.


ابزار نمودار به ویژه با انواع مختلف نمودار، طیف وسیعی از ابزارها و نشانگرهای ترسیم و گزینه تجارت مستقیم از نمودار مفید است. Prime XBT همچنین هزینه های معاملات بسیار کمی را ارائه می دهد. شما متوجه نرخ کمیسیون مستقیم و پایین خواهید شد، بنابراین جای تعجب ندارد. علاوه بر این، Prime XBT گسترش گسترده ای را ارائه می دهد.

پلت فرم معاملاتیPrime XBT

می توانید قبل از باز کردن یک حساب، سکوی تجارت زنده PrimeXBT را مشاهده کنید تا احساساتی درباره نحوه عملکرد آن بدست آورید. نسخه پیش نمایش این پلتفرم فوق العاده شبیه نسخه واقعی است.
تنها تفاوت آن در قسمت پایین صفحه با عنوان “موقعیت ها” است. اگر یک حساب کاربری زنده دارید، لیستی از موقعیت ها را با ستون های زیر برای هر یک مشاهده می کنید: نماد، شناسه موقعیت، زمان و تاریخ، سمت، اندازه، قیمت پر، قیمت فعلی، سود، توقف ضرر و P / L .
از آنجا که نسخه پیش نمایش با یک حساب کاربری مرتبط نیست. این بخش مبهم است و بالای آن، گزینه ورود به سیستم یا ثبت نام را پیدا خواهید کرد.

Prime XBT


به طور کلی، پلت فرم معاملات دقیقاً همان چیزی است که انتظار دارید زیرا بسیار شبیه به صفحات معاملاتی است که از سرمایه گذاران با تجربه استفاده می شود. در سمت چپ بالای صفحه، لیستی از جفت های cryptocurrency را مشاهده خواهید کرد.
این موارد شامل LTC / USD ، BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD است. برای هر یک، می توانید قیمت پیشنهاد را مشاهده کنید، قیمت را بپرسید و تغییر دهید. این ارقام به رنگ های سفید، سبز یا قرمز تنظیم شده اند.
همانطور که انتظار می رود، سبز نشانگر افزایش است در حالی که نشانه های قرمز کاهش می یابد.

نمودارهای معاملات در PrimeXBT

تنظیم پیش فرض نمودار معاملات Prime XBT یک نمودار شمعدان است. این رنگی با رنگ سبز و قرمز با قیمت در محور عمودی و زمان در محور افقی است. با حرکت در هر نقطه از نمودار، تاریخ و زمان مشخص و همچنین باز، زیاد، کم، نزدیک و ارزش را به شما نشان می دهد.
با تنظیم نمودار زمان بلافاصله در زیر نمودار اصلی می توانید محدوده زمانی نمایش داده شده را افزایش یا کاهش دهید. بالای نمودار جایی است که بیشتر تنظیمات را پیدا خواهید کرد.


یک منوی کشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد فواصل شمع را تغییر دهید. پیش فرض 5 دقیقه است، اما شما همچنین می توانید 1 ، 15 یا 30 دقیقه را انتخاب کنید. 1 ، 2 یا 4 ساعت؛ یا 1 روز ، هفته یا ماه. در سمت چپ این گزینه برای تغییر از نمودار شمعدان به نمودار خط یا نمودار نوار است.
در کنار این، گزینه های مربوط به صندلی های پارچه ای را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید طولانی یا کوتاه و از طیف 13 شاخص، خط و ابزار برای اضافه کردن انتخاب کنید. این موارد شامل مواردی همچون خط روند، کانال روند و Fibonacci Rays می شود.

Prime XBT


معامله گران پیشرفته به بخش مطالعات علاقه مند خواهند بود. که از طریق نماد یک لوله آزمایش در سمت راست گزینه های فوق و در سمت چپ مطالعات قابل دسترسی است. می توانید یکی از چندین ده مورد مطالعه موجود را انتخاب کنید یا در مطالعه خود اضافه کنید. حداکثر تا پنج مورد استفاده کنید.
دو روش تجارت با Prime XBT وجود دارد. می توانید روی یک جفت در سمت چپ صفحه کلیک کرده و کادر نمایش داده شده را پر کنید. یا می توانید از بخش در گوشه بالا سمت چپ نمودار، مستقیماً زیر نام جفت استفاده کنید.

هزینه ها و محدودیت های Prime XBT

Prime XBT دو نوع هزینه، تجارت و تأمین مالی یک شبه را پرداخت می کند. از آنجا که ابزارها محصولاتی هستند که شما از طریق تأمین اعتبار یک شبه، ارزش معامله شده را تأمین می کنید.
این هزینه وام (تأمین اعتبار) به نقدینگی دارایی اصلی بستگی دارد. اگر در همان روز معاملاتی یک موقعیت اهرمی را باز و بسته کنید، مشمول تأمین اعتبار یک شبه نیستید.


میزان قرار گرفتن در معرض محدودیت در اندازه موقعیتی است. که هر مشتری می تواند با Prime XBT حفظ کند.  سکوی معاملاتی به مشتری اجازه نمی دهد سفارشاتی را صادر کند که در صورت اجرا بیش از حد مجاز باشد.
این محدودیت توسط بخش مدیریت ریسک Prime XBT تعیین شده است. و به عواملی مانند نقدینگی ابزار، نوسانات و سایر شرایط بازار بستگی دارد.

نتیجه گیری کلی از مطالب

Prime XBT در فضای شلوغ تجارت cryptocurrency یک پیشنهاد عالی ایجاد کرده است.
سکوی معاملاتی آسان برای استفاده است و Prime XBT با کمیسیون های کم، گسترش گسترده و اهرم های پیشرو در کلاس از 1: 100 از رقابت فاصله می گیرد. این صرافی سال گذشته رسماً افتتاح شد و به پیشرفت شهرت خوبی در صنعت رسیده است.
مانند انواع صرافی هایی که اهرم ارائه می دهند، توصیه می کنیم اگر قبلاً با این روش معامله نکردید، با احتیاط عمل کنید. اشتباه کردن کارها بسیار آسان است و درنهایت در انحلال قرار می گیرید و Cryptocurrency خود را از این طریق از دست می دهید، به خصوص اگر شما از اهرم های زیادی استفاده می کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.