ارز دیجیتال راری گاورننس (RGT)؛ خدمات دیفای با بهترین سود

ارز دیجیتال راری گاورننس (Rari Governance Token) که با علامت اختصاری RGT در بازار رمز ارزها شناخته می‌شود، از جمله ارزهایی است که به تازگی به فهرست ارزهای قابل معامله در بایننس اضافه شده است. ارز RGT توکن اختصاصی راری کپیتال و در واقع یک توکن حاکمیتی است که بر پایه شبکه اتریوم ساخته شده است. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی ارز دیجیتال Rari Governance خواهیم پرداخت. اما پیش از آن باید بدانیم توکن حاکمیتی چیست.

توکن حاکمیتی چیست؟

توکن‌ حاکمیتی (Governance token) بزرگ‌ترین بخش از اکوسیستم اتریوم هستند و به دارندگان توکن این قدرت را می‌دهد تا در جهتی که پروژه آن حرکت می‌کند، تأثیر بگذارند و در واقع به دارندگان آن‌ها کمک می‌کند تا آینده یک پروتکل را شکل دهند. دارندگان توکن حاکمیتی می‌توانند بر تصمیمات مربوط به یک پروژه مانند ارائه یا رد پیشنهادات یا تصمیم‌گیری درباره ویژگی‌های جدید و حتی تغییر سیستم حاکمیت آن تاثیر بگذارند. این تغییرات پیشنهاد شده، توسط دارندگان توکن حاکمیتی موردنظر بررسی شده و سپس از طریق زنجیره حاکمیتی که دارندگان توکن با قرارداد هوشمند به آن دسترسی دارند به آن رای داده می‌شود.

ورود توکن حاکمیتی باعث شده است کاربران رمز ارزها به عنوان یک ذینفع مستقیم، در سیستم عامل‌های دیفای (DeFi) شناخته شوند.

ارز دیجیتال راری گاورننس (RGT) چیست؟

ارز دیجیتال راری گاورننس (RGT) توکن اختصاصی راری کپیتال است. راری کپیتال یک پلتفرم است که استخرهای بدون مجوز را ارائه می‌دهد و به کاربران خود این امکان را می‌دهد که استخرهایی از هر نوع از دارایی‌‌های دیجیتال مانند توکن‌های غیرمثلی یا NFT با هر نرخ بهره ایجاد کنند. پلتفرم راری کپیتال از سال ۲۰۲۰ آغاز به کار کرده و موفق شده است توجه معامله‌گران و کاربران رمز ارزها و بلاکچین را به خود جلب کند.

حتما بخوانید  ارز STX چیست؟ بلاک استک را بهتر درک کنید!

ارزش ارز RGT از ابتدای عرضه تا کنون رشد زیادی داشته و به طور مثال اگر در آغاز سال ۲۰۲۱ به ارزش ۱۰۰۰ دلار روی ارز دیجیتال راری گاورننس سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون ۵۴۰۱۴.۳ دلار داشتید.

ارز دیجیتال راری گاورننس (RGT)

کیف پول های ارز RGT

همانند ارزهای دیجیتال دیگر، برای امنیت و نگهداری دارایی دیجیتال خود، باید آن را در یک کیف پول ذخیره و نگهداری کنید. کیف پول‌های مختلف موجود در بازار نیازهای مختلفی را برآورده می‌کنند و از نظر امنیت، راحتی، دسترسی و موارد دیگر متفاوت است. به طور کلی ارز دیجیتال راری گاورننس به این علت در شبکه بلاکچین اتریوم است ، توسط بسیاری از کیف پول‌های اتریوم پشتیبانی می‌شود اما محبوب‌ترین کیف پول های ارز RGT عبارتند از:

۱. تراست والت (Trust Wallet)

تراست والت (Trust Wallet) یک کیف پولی کاملا غیرمتمرکز است که یک اپلیکیشن ساده موبایل برای مدیریت توکن‌ها و ارزها در اختیار شما قرار داده و در عین حال امکان کنترل کامل روی کلیدهای خصوصی را برای شما فراهم می‌کند.

۲. متامسک (MetaMask)

یکی دیگر از کیف پول های ارز دیجیتال راری گاورننس متامسک است. متامسک یک کیف پول ارز دیجیتال برای ذخیره و نگهداری توکن‌های شبکه اتریوم است که علاوه بر آن سعی می‌کند دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)، از جمله صرافی‌های غیرمتمرکز (DEXs)، سیستم عامل‌های بازی و فرصت های سرمایه‌گذاری در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ساده کند.

خرید ارز RGT

ارز دیجیتال راری گاورننس را می‌توان از صرافی‌های مشهوری همچون  بایننس (Binance) خریداری کرد اما برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش آن در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز دیجیتال RGT خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال Rari Governance کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید