logo کاقه ارز

شرکت فنی کره جنوبی سامسونگ از طریق برنامه Blockchain Keystore خود پشتیبانی کامل از بیت کوین را اضافه کرده است. شرکت سامسونگ یک شرکت کره ای است که همواره در حال ساخت محصولات هوشمند است. و هر روز ما را با دنیای عجیب تری از تکنولوژی روبرو می کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا بیانیه جدید شرکت سامسونگ در مورد گوشی جدید s10 سامسونگ آشنا شوید.

اطلاعیه شرکت سامسونگ درباره پشتیبانی از بیت کوین توسط s10 سامسونگ


سامسونگ بزرگترین شرکت در کشور کره جنوبی است. او طی یک سال گذشته اقدام به انجام حرکت های جزئی در صنایع بلاکچین و کریپتو کرده است. در فوریه سال 2019، این شرکت اعلام کرد که جدیدترین تلفن خود، s10 سامسونگ شامل پشتیبانی کیف پول cryptocurrency پخته شده برای کاربران برای ذخیره کلیدهای خصوصی خود است. این شرکت با داشتن تنها رقبای واقعی خود که در زمینه فعالیت های هوشمند و فعال در زمینه رمزنگاری شرکت های بسیار کوچک تری هستند، باعث ایجاد تقابل عادلانه از جامعه رمزنگاری شد.

s10 سامسونگ


محدود شدن کریپتو بعد از به بازار آمدن s10 سامسونگ

با این وجود، هنگامی که این تلفن برای اولین بار به بازار آمد، باد کمی از بادبانهای جهان رمزنگاری منحرف شد. زیرا برخی محدودیت ها آشکار شد. در زمان راه اندازی، فقط از Ethereum و تعداد انگشت شماری از نشانه های ساخته شده در زیرساخت های آن پشتیبانی کرد. این بدان معنی بود که CryptoKitties و توکن enjin با محوریت بازی کاملاً پشتیبانی می شدند. اما هیچ عشقی به خود بیت کوین وجود ندارد.

نظرات بلاک چین در مورد این بیانیه شرکت سامسونگ


چند ماه بعد، سامسونگ شروع به تهیه برنامه های عمومی برای کیت توسعه نرم افزار blockchain وcryptocurrency (SDK) خود کرد. اگرچه ادعا شده بود که انتشار گسترده تری برای Blockchain Keystore SDK تا پایان سال 2019 انجام نمی شود. کاربران هنوز هم می توانند برای یک برنامه آزمایشی درخواست کنند. که باز هم کیف پول هایی مانند کیف پول پخته شده در تلفن های s10 سامسونگ را در بر می گرفت.  

جمع بندی کلی از بیانیه شرکت سامسونگ


در تاریخ 13 آگوست 2019 سامسونگ حمایت آینده خود از عملکرد بیت کوین را فاش کرد. در صفحه برنامه نویسی برای کاربران زودهنگام Keystore، جدولی با جزئیات مربوط به پشتیبانی cryptocurrency به طور ناگهانی توضیح داد. پشتیبانی مرجع برای blockchain های بیت کوین و Klaytn، همراه با پشتیبانی موجود از Ethereum تغییر یافت. این پشتیبانی محدود به Galaxy S10e، s10 سامسونگ ، S10 +، S10 5G، Note10 و Note10 + است. و فقط در کانادا، آلمان، کره جنوبی، اسپانیا، سوئیس، ایالات متحده و انگلیس فقط در دسترس کاربران سامسونگ است.

s10 سامسونگ


اگرچه این افزودن پشتیبانی از بیت کوین در حال حاضر نسبتاً پراکنده به نظر می رسد. اما باید توجه داشته باشید که همه این برنامه ها هنوز در مرحله بتا هستند. با این حال، با سرمایه گذاری میلیون ها سامسونگ در توسعه دهنده کیف پول در خارج از کشور در آوریل 2019، به نظر می رسد. که گام های مشخص برای حرکت به محصولات سامسونگ با پشتیبانی بیشتر از blockchain و cryptocurrency وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.