کاقه ارز

کمپانی سازنده سیا (Sia) شرکتی به نام Nebulous Inc است که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد. شبکه ذخیره سیا در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شده است و کمپانی‌های بزرگی روی این پروژه سرمایه‌گذاری کردند. دفتر اصلی کمپانی سازنده سیا هم در بوستون واقع شده است. دقت کنید که نام پروژه سیا و نام توکن آن سیاکوین است و سیا کوین (Siacoin) در بازار رمز ارزها از محبوبیت برخوردار است. در این مقاله از سری مقالات پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال ، به پیش بینی قیمت سیاکوین می‌پردازیم.

سیا روشی برای ذخیره ابری است. اگر با پلتفرم‌هایی مثل دراپ باکس، آمازون و گوگل درایو آشنایی دارید حتما می‌دانید فضای ذخیره ابری چیست. سیا اوپن سورس، غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین است و همین ویژگی‌ها آن را از سایر روش‌های ابری متمایز می‌سازد.

تاریخچه قیمت سیاکوین

در مارس ۲۰۱۵، نسخه بتا سیا منتشر شد و شبکه زنده برای عموم در ژوئن همان سال راه‌اندازی شد. تیم سیا در آن زمان توانست ۶.۴ میلیون دلار سرمایه جذب کند. در آگوست ۲۰۱۵، سیاکوین (Siacoin) توانست فراتر از پیش‌بینی تیم سازنده خود در بازار رمز ارزها عمل کند. بر اساس داده‌های به دست آمده از CoinMarketCap قیمت هر سیاکوین در آن زمان حدود ۰.۰۰۰۰۴۲ دلار بوده است. تغییراتی در طول آن سال در این مقدار وجود داشته است اما تیم سازنده تلاش کرده‌اند که قیمت آن را در همین حدود نگه‌ دارند. با توجه به این داده‌ها پیش بینی قیمت سیاکوین نشان می‌دهد این ارز همواره پس از رسیدن به صعودها و نزول‌های شدید، به یک روند باثبات رشد می‌رسد.

در سال ۲۰۱۸، به بالاترین قیمت خود در ۰.۱۱۱۷ دلار رسید و کمی بعد تا پایان سال شروع به ریزش کرده و در نهایت سال ۲۰۱۸ را با قیمت ۰.۰۲۳۷ دلار به پایان رساند. در سال ۲۰۱۹، این آلت کوین با قیمت ۰.۰۰۲۷ دلار خرید و فروش می‌شد. این قیمت در کل سال ۲۰۱۹ ثابت ماند و تنها در پایان سال به ۰.۰۰۱۳ دلار رسید.

تاریخچه قیمت سیاکوین

با رسیدن قیمت به ۰.۰۰۱۳ دلار در اوایل ژانویه، سیاکوین سال ۲۰۲۰ را با روندی نزولی شروع کرد. پیش بینی قیمت سیاکوین برای ماه فوریه ۰.۰۰۲ دلار بود که تا پایان ماه به این قیمت رسید. در اواسط ماه مارس بازار ارزهای دیجیتال با شیوع ویروس کرونا با ریزش مواجه شد و قیمت سیاکوین دوباره تا ۰.۰۰۱ سقوط کرد.

در اوایل ماه سپتامبر و رسیدن قیمت سیاکوین به ۰.۰۰۴ دلار، این التکوین توانست از آستانه مقاومت خود عبور کند و قیمت آن همچنان ریزشی بود. تا پایان ماه نوامبر، سیاکوین از ۰.۰۰۲ دلار تا ۰.۰۰۳ دلار خرید و فروش می‌شد. پیش بینی قیمت سیاکوین در سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد قیمت این آلت کوین تا مرز ۱ دلار خواهد رفت.

پیش بینی قیمت سیاکوین از ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲

سیاکوین در ژانویه ۲۰۲۱ با تغییر در قیمت در نرخ ۰.۰۰۵ دلار خرید و فروش می‌شد. پیش بینی قیمت سیاکوین نشان می‌دهد احتمالا با توسعه امکانات ذخیره ابری، قیمت سیاکوین هم با رشد چشم‌گیری مواجه خواهد شد. احتمالا این ارز در طول سال بین ۰.۰۳۴۵ دلار تا ۰.۰۵۸۷ دلار خرید و فروش شود. قیمت این ارز در پایان سال ۲۰۲۱ به ۰.۰۴ دلار می‌رسد. در پایان سال ۲۰۲۱ بازار گاوی شده و بیت کوین رشد صعودی خواهد داشت. به همین دلیل جای امیدواری است که عملکرد سیاکوین هم بالاتر از حد انتظار باشد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال سیاکوین از سال ۲۰۲۳ تا سال ۲۰۲۴

پیش بینی قیمت سیاکوین

پیش‌بینی می‌شود در ابتدای سال ۲۰۲۳ سیاکوین به قیمت جدید ۰.۲۰ دلار برسد. اگر صنعت ارزهای دیجیتال روی سرمایه‌گذاری در سیستم‌ها محاسبه ابری تمرکز کند، قیمت سیاکوین پتانسیل رشد را دارد. پیش بینی قیمت سیاکوین نشان می‌دهد که این آلت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ می‌تواند قیمت ۰.۳۰ دلار را ببیند. گرچه این پیش‌بینی خیلی بلند‌پروازانه است اما غیرممکن نیست. احتمالا پس از سال ۲۰۲۳ خیلی زود بتواند رخ دهد.

قیمت سیا کوین در سال ۲۰۲۵

در پنج سال آینده فصل جدیدی برای بازار ارزهای دیجیتال آغاز خواهد شد و روند صعودی دیگری شکل خواهد گرفت که اولین دهه از تاریخ سیاکوین به پایان رسیده و آن را برای آینده‌ای چشمگیر و روشن آماده می‌کند. همکاری با شرکای بزرگ و نام‌آشنا برای توسعه و پیش بینی قیمت سیاکوین اثبات می‌کند که این ارز یک فرصت سرمایه‌گذاری فوق‌العاده و ایده‌‌آل است. این ارز در آینده رابط کاربری بهتری خواهد داشت و روی امکانات امنیتی خود بیشتر کار خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود قیمت سیاکوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱.۵ دلار برسد. به یاد داشته باشید باشید که برای نگهداری امن از این ارز آن را در یکی از بهترین کیف پول های سیا کوین ذخیره کنید.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت سیاکوین چیست؟ آینده سیاکوین را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟ آیا خرید سیاکوین را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ برای خرید ارز دیجیتال سیاکوین می‌توانید از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کافه ارز استفاده کنید. برای این کار کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از انجام احراز هویت، وارد پروفایل خود شوید. از میان ۲۵۰ ارز دیجیتال ارائه شده در سایت، سیا کوین (Siacoin) را جستجو کرده و مقدار مورد نظر خود را تعیین کنید. پس از ثبت سفارش، پردازش آن به صورت اتوماتیک و در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *