logo کاقه ارز

امروزه اکثر مردم در دنیا از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. استفاده از این شبکه ها ساده، راحت و هیجان انگیز است. کاربران پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی در دنیا استفاده زیادی از سایت socialpanel24.com می کنند. کاربران شبکه های اجتماعی همواره به دنبال پیشرفت و بزرگ نشان دادن خود هستند، سایت سوشال پنل با بیش از 5 سال تجربه به شما کمک می کند، در این شبکه ها بدرخشید و موفق تر به نظر برسید. این سایت تا به امروز نزدیک به 12 میلیون سفارش ثبت کرده است. امیدواریم برای بهتر شناختن socialpanel24 با کافه ارز همراه شوید.

چرا از socialpanel24 استفاده می کنیم

اگر شما از کاربران شبکه های اجتماعی باشید با واژه های لایک (Like)، کامنت (comment)، فالوور (follower) و ویو (view) آشنایی دارید. برای مثال کاربران شبکه اینستاگرام میتوانند از تمامی سرویس های socialpanel24 استفاده کنند. این سایت یکی از مطمئن ترین سایت های افزایش آمار شبکه های اجتماعی است. کاربران ایرانی بسیاری از این سایت استفاده می کنند تا آمار شبکه های اجتماعی خود را بالا برند و بدرخشند. یکی از عواملی که باعث افزایش محبوبیت socialpanel شده است ارائه سرویس های متنوع شبکه های اجتماعی است. خوب است بدانید که این سایت اکثر شبکه های اجتماعی را پوشش می دهد. در این قسمت دلایل انتخاب این سایت پرطرفدار را برای شما خواهیم گفت:

 • سوشال پنل فقط به محصولات و کالاهایی با کیفیت بالا کار می کند.
 • سوشال پنل رقابتی ترین قیمت ها را در بازار برای شما به ارمغان می آورد.
 • سوشال پنل روزانه سایت خود را پشتیبانی می کند تا به هر یک از مشکلات شما رسیدگی شود.
 • شما می توانید پول خود را برای هر بی نظمی که از طرف سایت پیش می آید پس بگیرید.
 • سوشال پنل روزانه خدمات خود را با آخرین روند به روز می کند
 • سوشال پنل قیمت مناسب برای فروشندگان با سفارشات بالا ارائه می دهد.
socialpanel24

اگر شما به دنبال درخشیدن در شبکه های اجتماعی هستید کافه ارز شما را یاری خواهد کرد.

سرویس های ارائه دهنده socialpanel24

سرویس های بسیار زیاد و متنوعی توسط سوشال پنل 24 برای کاربران ارائه می شود. هدف ما در این است که شما را با بهترین و پرطرفدار ترین سرویس های این سایت آشنا کنیم. به امید اینکه شما بتوانید بهتر با این سایت کاربردی آشنا شوید.

سرویس Instagram

یکی از پر کاربرد ترین سرویس های اراِئه دهنده سوشال پنل اینستاگرام با بیشترین کاربر در دنیا است.
اینستاگرام یکی از بهترین و جذابترین شبکه های اجتماعی است! شما با ارائه خدمات برای اینستاگرام میتوانید در مقابل رقبای خود قرار بگیرید. تصاویر یا فیلم های اینستاگرام خود را با صدها لایک واقعی تقویت کنید، بیننده های زنده را در جریان تلویزیون اینستاگرام خود قرار دهید، یا حتی نظرات خود را به صورت دلخواه تحویل دهید. شما می توانید بازاریابی اینستاگرام خود را با Socialpanel24 به سطح بالایی برسانید.

socialpanel24

سرویس Facebook

فیسبوک یکی دیگر از شبکه های اجتماعی پر کاربرد است که متاسفانه در حال حاضر برای ایرانیان فیلتر است. اما این موضوع چیزی از محبوبیت این شبکه اجتماعی برای کاربران ایرانی کم نمی کند.
اگر شما به دنبال این هستید که صفحه فیس بوک خود را پر طرفدار ترکنید، در Socialpanel24 می توانید کلیه خدمات را برای تبلیغ صفحه و پروفایل Facebook خود انجام دهید. فیس بوک لایک ، فیس بوک ارسال لایک و نظرات فیس بوک از خدمات سوشال پنل است. مهم نیست که آیا شما یک آژانس هستید یا فقط می خواهید دوستانتان را بیشتر کنید، با مراجعه به کافه ارز می توانید خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

سرویس Twitter


توییتر یکی از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی است و شاید جدی ترین، شما می توانید اخبار را به اشتراک بگذارید یا حتی داستان های سریع و کوتاه را به اشتراک بگذارید! به عنوان یک شبکه اجتماعی بزرگ ، نمی توانید اجازه دهید بازاریابی توییتر شما تنها باشد. شما می توانید توییت های دوست داشتنی خود را با خدمات socialpanel24 افزایش دهید. شما می توانید توییت توییتر، لایک توییتر، علاقه مندیهای توییتر یا حتی بازدید کنندگان خود را با کیفیت بالا توسط کافه ارز در توییتر افزایش دهید.

سرویس Youtube

هر روز فیلم های جدیدی در Youtube توسط کاربران ظاهر می شوند. اگر شما می خواهید فیلم های YouTube خود را واقعی تر کنید، ما در کافه ارز خدمات مناسب در socialpanel24 برای شما داریم. در Socialpanel24 شما می توانید نمایش های واقعی و ایمن یوتیوب داشته باشید، بنابراین می توانید ویدیوی خود را به سرعت در عرض چند دقیقه تبلیغ کنید! آیا شما به دنبال نمایش های ویژه Youtube در یک کشور هستید؟ سوشال پنل شما را پشتیبانی خواهد کرد! همچنین YouTube Likes & Dislikes را در خدمات سوشال پنل در کافه ارز می توانید دریافت کنید.

سرویس Soundcloud & Spotify

شکی نیست که صنعت موسیقی یکی از بزرگ ترین صنعت های دنیا است! Soundcloud یا Spotify خود را به یک سطح کاملاً جدید ارتقا دهید و با تقویت Soundcloud، بارگیری ها یا حتی نظرات خود در آلبوم ها یا آهنگ های خود وارد کنید. اگر در Spotify قرار دارید می توانید لیست های پخش، موسیقی و آلبوم های خود را نیز تبلیغ کنید. همچنین شما می توانید برای همه صنعت های موسیقی مثل DJS، آژانس های موسیقی Radiojavan ،Reverbnation ،Mixcloud و… خدمات بسیاری دریافت کنید! تجارت خود را با خدمات socialpanel24 در کافه ارز رهبری کنید.

قوانین مربوط به socialpanel24 که باید بدانید

 • از شما انتظار می رود قبل از هر سفارش ، کلیه شرایط خدمات را بخوانید تا از بروز هرگونه تغییر یا تغییر در آینده با خبر باشید.
 • نرخ سوشال پنل در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر یابد. شما باید قبل از ثبت سفارش از جدید ترین قیمت با خبر باشید.
 • سوشال پنل زمان تحویل برای هرگونه خدمات را تضمین نمی کند. اما بهترین تخمین خود را برای زمان تحویل سفارش ارائه می دهد. اگر احساس می کنید این تخمین بیش از حد طول می کشد، باید بدانید Socialpanel24 سفارشهای انجام شده را بازپرداخت نمی کند.
 • سوشال پنل قادر به حذف هرگونه خدمات و تغییر قیمت بدون اطلاع قبلی به مشتری است. در صورت قبول شرایط این سایت، یعنی این که شما با قوانین این سایت موافقت کرده اید.
 • این سایت مسئولیتی در قبال خسارت هایی که شما یا شغل شما ممکن است متحمل شود نخواهد داشت.
 • سوشال پنل فقط برای تبلیغ حساب کاربری اینستاگرام/ توییتر/ فیس بوک یا شبکه اجتماعی شما استفاده می شود و فقط به تقویت “ظاهر” شما کمک می کند.
 • شما نباید هیچ چیزی را در سایت Socialpanel24 مانند برهنگی یا هر محتوایی که برای اینستاگرام/ فیس بوک/ توییتر/ یوتیوب/ سایر رسانه های اجتماعی پذیرفته نشده یا مناسب نیست بارگذاری کنید.
 • این سایت فقط 30 روز ضمانت برای لایک فیس بوک، دنبال کنندگان توییتر و دنبال کنندگان اینستاگرام را دارد. اگر شما بعد از 30 روز دوباره قصد تکرار سفارش خود را داشته باشید، باید مجددا سفارش خود را در سایت ثبت کنید.
 • این سایت حساب اجتماعی شما را تضمین نمی کند. اگر حساب شما به هر دلیلی حذف شود، امکان بازپرداخت وجود ندارد، بنابراین باید مواظب حساب های اجتماعی خود باشید.

نحوه پرداخت هزینه ها در socialpanel24

شما در سایت سوشال پنل می توانید با اطمینان کامل خیلی راحت و سریع پرداخت های خود را انجام دهید. در Socialpanel24 همه خریدها با استفاده از ویزا کارت یا سایر درگاهه های پرداخت قابل دسترسی و امن صورت می گیرد. تحویل بعد از پرداخت 100٪ توسط سایت تضمین می شود. کلیه خریدهای انجام شده با ویزا یا مستر نیز با ضمانت برگشت 90 روزه پرداخت می شود و هیچ اطلاعاتی در این وب سایت ذخیره نمی شود.
شما می توانید لایک یا دنبال کنندگان اینستاگرام خود را آسان و مطمئن خریداری کنید. روش های پرداخت اضافی نظیر Bitcoin یا webmoney نیز موجود است.
جالب است بدانید این سایت برای کاربران اینستاگرام در ایران، لایک و ویو توسط کاربران ایرانی ارائه می کند.

در صورت نیاز به افتتاح حساب کاربری در socialpanel24، و خرید ویزا و مستر کارت می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.